Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme 8 Pro ще бъде с невероятна камера
#1

Realme са най-бързо развиващата се компания през 2020г., а наското хвърлиха и предизвикателство пред конкурента Xiaomi. На събитието Camera Innovation на 2 март 2021г. представиха камерата на Realme 8 Pro, който ще е първият на компанията със 108MP сензор. Избран е sензорът ISOCELL HM2, който Samsung представиха през септември 2020г. с Nonacell технологията за бининг 9:1, ISOCELL Plus, Smart ISO и 3x увеличение без загуби.

[Изображение: realme.jpg]

Сензорът е по-тънък, за да не се създава допълнителен обем на камера модула с оптичен формат 1 / 1,52 ″, с размер на пикселите 0,7 μm.

Сред представените иновации са 3x in-sensor zoom, подобрения за режима Starry Mode и добавяне на видео опция, tilt-shift time-laps видео и нови портретни режимо.

3x in-sensor zoom е доста интересна технология и според Realme и постиха по-добри фотографии от направени с оптично приближение. Използват се само 12МР, комбинирани със zoom. Доста интересно е и решението за заснемане на видео на звездното небе с телефон. Повече за тях можете да прочетете в публикацията: Realme 8 Pro – невероятна 108MP камера за видео на звездното небе, In-sensor zoom, tilt-shift видео и още

Събитието можете да гледате във видеото:


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • dgrozev1, martoo
Цитирай
Аксесоари
#2

От 9 месеца съм с Realme 6 и смело мога да твърдя, че това е един от най-добрите телфони който съм имал. Взех го за 460 лева. и не съжалявам.
Надявам се да напреднат и с часовниците и ще си взема 100%, както и случалки.
След няколко години и техните телефони ще са по 2000+ лева. със сигурност!

Хора чудя се дали да си взема 8 Pro или няма смисъл толкова скоро да си сменям телефона предполагам, че разликата не е чак толквоа голяма мен ме блазни камерата ...




[-] 1 потребител изказва благодарност на alek200 за това мнение:
  • divna
Цитирай
#3

Realme 8 Pro е достъпният камерафон на компанията за 2021г. Наистина много са се постарали и цяла прецентация бяха спретнали с визуализации и обяснения. Интересни решения за Zoom в самия сензор, астрофотография, Tilt-shift Time-lapse видео – миниатюризация, портретните режими. Друг е въпросът дали за това, което ти снимаш обичайно ще има прогрес. Примерно, ако обичайно снимаш пейзажили моменти от ежедневието - тези нови опции - няма да са ти от полза.

Но ако обичаш да се заиграваш - със zoom, астрофотография, това с миатюризациите - вероятно ще ти е готино с новия телефон.

Друг плюс е екранът - AMOLED, докато ти сега си с IPS LCD - още една крачка напред. Иначе чипсетът му е стар, но пък то няма как всичко да е топ и за без пари.

На твоят телефон, наистина "не си му взел" душата все още - 9 месеца от покупката е малко и рано за смяна, но пък ако има кой да го ползва или да го продадеш - супер Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#4

Не мога да не изкажа и аз хубави думи за realme. От 1 месец съм realme 7 pro и съм доволен във всяко едно отношение на телефона, всичко работи гладко. Батерията при моето ползване издържа 10 часа и повече време на включен дисплей. И то малко и игра цъкам , не от най тежките, но все пак. Взех го с безжичните слушалки от тех***лис, та и те са супер.
Не очаквах даже да са толкова добри телефони!


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)