Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5G - mi 10t lite, mi 10 lite и други
#1

Здравейте. Отварям тази тема, за да кажа, че успях да активирам 5G на Ми 10 лайт като пратих sms на 1555 от 10т Лайт и върнах картата в другия телефон. 
За А1 става въпрос.
Така че нещата са като при волте: активирате от поддържан телефон и всичко е ок.

Споделете и вашия опит
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, ronnie72
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих опитал, но при нас все още няма 5g. Преди 20 дена бях в Пловдив. Пуснах ръчно да сканира мрежовите оператори, но 5g не видях. Въпроса е трябва ли да се вижда 5g за да се активира или се вижда след активация?

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Ръчно като съм сканирал никога не се е виждало 5G.
Сякаш от оператора трябва да го пуснат, за да може картата да го види, но не знам дали трябва да си в обхват или не.
Иначе в момента съм в краен квартал на града и е с пълен обхват мрежата на 5G.

И само за тест пуснах ръчно сканиране. Пак не се виждат 5Г мрежи в списъка Smile.
Странна работа
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • rosenirs
Цитирай
#4

А какъв беше другия телефон, ако не е тайна? Че аз утре ще имам Mi10T lite и мисля да пробвам тоя номер. Интересно ми е дали ще тръгне на Poco F2 pro.
Цитирай
#5

(2021-03-03, 22:44:18)suffer написа:  И само за тест пуснах ръчно сканиране. Пак не се виждат 5Г мрежи в  списъка Smile.
Странна работа

  Възможно ли е да е само симулация на 5g и да се използват 4G мрежите с някаква демодулация .....!!?;Много е странно всичко това. Възможно е да ме е хванала параноята, но измамите при услугите на операторите не са рядкост.
Цитирай
#6

(2021-03-14, 12:10:11)redsys написа:    Възможно ли е да е само симулация на 5g и да се използват 4G мрежите с някаква демодулация .....!!?;Много е странно всичко това. Възможно е да ме е хванала параноята, но измамите при услугите на операторите не са рядкост.
Мрежата е тип nsa и използва инфраструктурата на 4г мрежата. Вероятно заради това не излиза като отделна.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#7

(2021-03-14, 10:40:58)daniel77 написа:  А какъв беше другия телефон, ако не е тайна? Че аз утре ще имам Mi10T lite и мисля да пробвам тоя номер. Интересно ми е дали ще тръгне на Poco F2 pro.

Ми 10 лайт
Цитирай
#8

(2021-03-14, 18:08:41)suffer написа:  Ми 10 лайт

Оф, сори , ти си го написал ама не видях малката разлика в наименованието им Smile Smile . Аз след няколко часа ще пробвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на daniel77 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

Успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • daniel77
Цитирай
#10

Ако на някой са му спрели пакета от 500 000 мегабайта може да пише на КЗП или да се съберем повече хора и да ги накараме да реагират адекватно в страницата им във фейсбук.

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1675180
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)