Анкета: Записвате ли си бележки на телефона? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, много често
37.21%
16
37.21%
Да, от време на време
34.88%
15
34.88%
Да, но много рядко
13.95%
6
13.95%
Не, нямам този навик
13.95%
6
13.95%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Записвате ли си бележки на телефона?
#1

[Изображение: Keep-Icon-Hero-01.png]

Записвате ли си бележки на телефона?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам няколко приложения и нито едно не ползвам... Sad

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#3

Непрекъснато, даже имаме семейно общ списък/чекбокс за пазар. Който каквото купи маркира, или просто добавя нещо ново. Супер удобно за мен.
Цитирай
#4

Естествено, даже имам все още бережки от предните ми 2 телефона! От първия ми смарт нокикия н72 нямам, че там нещата  не бяхя както е сега. Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

Всеки ден - понеже си следя "постиженията", правя списъци за пазаруване (с отметки) също, ако трябва да не забравя нещо.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

Винаги, когато не мога да ползвам компютър за целта, т.е. рядко.
Цитирай
#7

OneNote и Keep са постоянно на въоръжение.

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#8

Дори много. По категории.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#9

Много често!
Даже преди да напиша нещо истински важно си го пиша като бележка и после го копирам и пускам.

[Изображение: Screenshot-20210304-234423.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#10

За важните неща, които ми трябват в дългосрочен план използвам Keep. За маловажни и краткосрочни - Samsung Notes.
Градски, чувам, че до няколко месеца съществуването ти няма да има смисъл. Или смисъла на съществуването ти няма да го има  Smile .
Стана малко като: "Как е по - правилно да се каже? Ще мина да те взема или ще взема да те мина."  Smile

1916 
Цитирай
#11

От време на време, но не толкова често... просто не ми е станало навик.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#12

Да, почти всеки ден. Това е едно от приложенията които най-много ми лиспват, като съм минавал от време на време на custom ROM. (MIUI Notes (вграденото приложение))

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Винаги, имам над 100 бележки.
Цитирай
#14

Нямам навика да си записвам бележки, дори и кагато имах Note 9, а който е ползвал Note, знае, че само вадиш писалката, без да включваш телефона, пишеш, запазваш и готово.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)