Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Открити още няколко бъга, или е само при мен ?
#1

Здравейте отново, съжалявам, ако съм ви станал вече досаден с въпросите си, но с течение на времето откривам още проблеми, за които съм загатвал из коментарите. Та така, реших  се ( с риск от линч ), да попитам, може да не съм единствения. 
1. На слушалки съм - жични, слушам музика, телефоът е заключен в джобът ми, някой звъни и когато си поиска, не ме чуват през слушалките ( не става винаги ). Забелязал съм проблема и по време на свързване към блутут колона ( свири музика ), звънят ми, колоната се изключва, но пак не ме чуват. Аз отсрещния да - той - мен не. Оправя се след повторнно избиране на телефона, или след вадене и слагане обратно на слушалките в жака. Понякога е нужжен рестартрт.  Товва е от самото начало ( аз почти постоянно ползввм слушалки. 
2.  Прогграма като Call assistant например ( за фалшивви разговории, не раработи слле като телефонъът е заспал. Тоест -  , ако го направя 2 мин до фалшивия разговор и телефонът е със светнат дисплей, сработва. Заспи лителефонът -- нне работти. Тук, някой сървиз ли заспива, та не сработва, дал съм на програмата всички права. 
3. За синхронизирането на Onedrive вече няма дори да споделям - невъзможно е
Защо ми трябват тези неща и ми липсват вече втори, или трети месец......
По т.1 . Адски е досадно да се опитвамш да говориш с някой, но да се налага да прекъсваш разговор, да правиш галимации, без да си сигурен ще стане ли, понякога е нужен рестарт на апарата.
По т.2. Провеждам много разговори на ден, с понякога доста досадни клиенти и ми е нужно някак си вежливо да се измъкна и да ги пратя културно на.......( заболявала ме е главата от досадни клиентни )
По т.3. От повечеот десет години ползвам fnedrive като бекъп на телефонни номера и, сега за втори път не успявам да синхронизирам номерата - НЕ пощата, или календара, а номерата . Не говоря, че автоматичното качване на файлове не работи грам. По принуда трябва да ползвам и услугата на гугъл, която за мен е по - сложна и бавна. 
Благодаря за евентуалните отговори, насоки и съвети. 
Продадох си вече другият телефон, но май май, ще се търси отново, ако продължават тези адски дребни неща, които спъват рутинната употреба с един иначе прекрасен телефон .

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
[-] 2 потребители изказват благодарност на chinchilla за това мнение:
  • oxuboxu, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Ти нали писа за неуспешна смяна на ром, в последствие сбозване някакво, в три теми до сега го чета в края на крайщата към момента с какъв ром си и с какъв телефон

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#3

С ReadMi note 9 pro - то съм, със стоковия оригинален ром . С помощта на Peter39 , или по - точно изцяло той, оправи телефонът , намери му оригинален ром и го флашна през тийм вюр. Въпросните дразнотиййки ги има от самото начало впрочем. Пак пиша, много ми харесва като скорост, издръжливост на батерията, въобще като функционалност телефонът, но тези дребновати на пръв поглед неща, ме тормозят .

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)