Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S 21 Ultra въпрос относно тъчскрийн-a
#1

Здравейте, 
от няколко седмици ползвам телефона и ми направи впечатление, че когато  играя на call of duty mobile  и задържа пръста си неподвижно на дисплея мерника започва много леко да се движи в различни посоки. Инсталирах играта на стария ми телефон Huawei P10 но не забелязах подобен проблем. При задържане на пръста неподвижно върху дисплея мерника не помръдва. Това което намерих като информация в мрежата е че при някои телефони се получава когато са включени към зарядно или при използването на некачествени скрийн протектори. Телефона е с фабричния си скрийн протектор тествах го на зарядно и на батерия също и с активирана функция за чувствителността на тъчскрийна при използването на протектор направих hard reset пробвах също и в safemode режим но за момента нищо не оказа влияние  на тези движения. На това видео е демонстриран проблема https://www.youtube.com/watch?v=PmQ2lra4...nkitSharma Телефона от видеото е  galaxy S8. В моя случай движенията са значително по леки но ги има. Имах възможност да тествам играта и на samsung A51 интересното е ,че при него също го има този проблем но по малко забележим от колкото при s21 ultra.
Бих искал а разбера дали  фабрично е така или има нужда от сервиз. 
Ако някой има наличен s21 ultra телефон и възможност за тест ще ми спести доста време понеже съм далече от оторизирания сервиз. 
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

А пробва ли с премахване на протектора, понеже не видях да си го написал? Това, че е оригинален сложен в завода не го прави пак перфектен. Иначе е странен проблем при задържане да прави така.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай
#3

Не не съм го тествал без протектор не ми се иска да махам фабричния но  след работа ще пробвам
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)