Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Realme X3 Super Zoom базови апликации
#1
Sad 

Здравейте хора , имам проблем. От месец и половина имам Realme X3 Super Zoom. Поръчах го от amazon.de Германия. Пристигна , тръгна , няма видими проблеми освен , че ми крашна преди малко софтуера и екрана почна да ми пресвятка в червено. Оправих го като го рестартирах. 

Но се оказа , че имам един проблем. Нямам някои базови апликации и не знам как да ги набавя. Още с настройката на телефона като го включвам тези базови апликации ги няма , аз не съм забелязал. В течение на обстоятелства ми прави впечатление и почвам да ровя в Гугъл и в ютуб. От индийците не стигам до никакво решение , защото те такъв проблем нямат. Попитах под видеото на един индиец и вика , че е както предполагах , разлика в регулациите и законите на Индия и Европа ама чак толкова не ми се вярва , че чак да ми липсват базовите апликации.

Качих един скрийншот към темата ми , който взех от оригиналния сайт на Realme от страницата на Realme X3 Super Zoom , където посочвам кои базови апликации ми липсват. Липсващите съм ги заобградил с червено и дори едната съм е посочил с въпросителни , защото си нямам и на идея каква е. 

Едната базова апликация от индийците видях , че се казва ,, Glance " ( на четвъртия ред , най-дясната на скрийншота е тя )  , което се отнася за Screen Lock Magazine на самия ми телефон. Отнася се за тапета на телефона , когато екрана е заключен. Може да ме разберете , че откакто имам телефона нямам опции на заключения ми екран на телефон от 2021 година. Малко смешно.  Angry Yikes Bu Grater

Един приятел ми каза , че тази апликация с бялото сърце на зелен фон на четвъртия ред , втората отдясно наляво е да мери пулса и нещо друго да кажем. Аз имам хардуер, който може да го извърши , а нямам софтуер. Каква е тази логика да слагаш нещо в телефона и да плащаш за него , а в крайна сметка ти е заключено в региона.  Angry Bu Grater Lol Undecided Huh

И моля ви мили хора да ми помогнете с моята мисия да намеря как да инсталирам или откъде да инсталирам чрез някое друго приложение , тези базови приложения на Realme X3 Super Zoom !

Factory или hard reset не съм пробвал ама не трябва да е от там проблема.

Благодаря предварително.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Със смяна на региона опита ли?

 
Цитирай
#3

(2021-03-05, 23:19:44)NoMaD написа:  Със смяна на региона опита ли?

Току-що си смених региона на Индия , нищо не се случва . Дори не знам как трябва да се случат нещата с тези базови апликации , ако стане само със смяна на региона на телефона. Нищо не ме пита. Нищо не инсталира.
Цитирай
#4

Проблема е решен. Европа има други различни апликации за разлика от Индия и Китай. Само със заключения екран ще е малко играчка , какво да правя с него. Едни мили хора от редит в дискорд ми дадоха Reddit Wallpaper апликация за заключения екран , ще видим колко ще проработи.
Цитирай
#5

Привет. Един малко страничен въпрос /молба/ - имаш ли наблюдения какви видеа прави - по специално ме интересува като се движиш има ли някакви трептения или вибрации? Може и на лс. Благодаря.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)