Анкета: Кой РОМ използвате? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Global Stable
40.00%
4
40.00%
Indonesian
0%
0
0%
Xiaomi.eu Stable
40.00%
4
40.00%
Xiaomi.eu Weekly
20.00%
2
20.00%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой РОМ използвате и какви бъгове имате с него
#1

Здравейте,

Нека видим кой какво ползва и какви проблеми има със софтуера. Така повече хора ще имат информация и ще могат да преценят какво да сложат.

Лично аз съм с Global Stable, андроид 11, MIUI 12, 12.2.4

Бъгове - малка стрелка в горната част на отключения начален екран; на моменти най-долните два реда икони се качват на по-горните два и трябва рестарт; батерията някак не държи по същия начин, особено при заключен екран; в "чекмеджето" с приложения категориите в горния край се препокриват с лентата на батерията и сигнала; понякога dark mode не сработва добре и трябва да го изключа и включа. Да спомена, че не съм правил хард ресет на телефона след ъпдета до андроид 11.

Общо взето обмислям смяна с Xiaomi.eu или Индонезийския ром

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
Аксесоари
#2

Мисля да ползвам моднато поко за месец-два и още утре ще подам заявка за отключването на бутлоадъра и съответно xiaomi.eu.

Предимствата са много - руут, миуи дайлър, блоат фрии.
А и има weekly miui 12.5
Цитирай
#3

(2021-03-06, 08:43:59)emzo написа:  Мисля да ползвам моднато поко за месец-два и още утре ще подам заявка за отключването на бутлоадъра и съответно xiaomi.eu.

Предимствата са много - руут, миуи дайлър, блоат фрии.
А и има weekly miui 12.5

Нека се придържаме към темата. Имам предвид да се спомене какъв е моментния софтуер и какви бъгове носи. И да, с какъв се обмисля смяна, ако въобще се обмисля такава.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#4

Ааа извинявай, че ти отварям очите.
Веднага ще си изтрия поста.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)