Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Промяна на функцията на бутона за начален екран
#1

Здравейте, отскоро имам Redmi Pro 9 и за разлика от предишните ми телефони Home бутонът ме връща в последно отворената папка вместо в началният екран. Възможно ли е да се промени от настойките по някакъв начни. Търсих известно време от всякакви източници но не можах да намеря решение. Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Май няма такъв вариант. Сега пробвах и с poco launcher, същата работа


Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

   

не знам на кое казвате Home бутон, но при мен на 9S е кръглият и си работи безотказно. Задържането му пуска фенерче. Натискането на квадрата дава избор между всички отворени приложения
Цитирай
#4

същото е, но като си отворил приложение от папка после те връща в папката
Цитирай
#5

Да питам.Тела е redmi 9T,спрял съм му рекламите и препоръчани и „msa"водейки се от дадения клип.Не знам дали е от това но преди,като плъзна на отключен екран пръст от долу на горе се появяваха всички икони на инсталираните приложения сега се отваря директно Ми Браузъра.Как мога да върна прякото старо показване на всички икони,коя настройка да пипна?
Цитирай
#6

settings - homescreen
Вътре има пак home screen и има опции за Classic и With app drawer

А под тях има и за плъзгане нагоре какво да прави (при мен дава само отваряне на търсенето.
Настройките имат търсачка - ползвайте я. Полезна е (понякога)
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#7

Suffer.Моля за съвет.Редмито 9Т го взех на жена ми за мен се двоумия между Poco x3 или Realme 7pro.Грешка ли ще бъде да заложа на Realme.Сега ползвам Huawei P9 lite на 5год и съм доволен.
Цитирай
#8

Нямам наблюдения върху марката. Може тук да пуснеш тема :
https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#9

Отново моля за съвет.Тела е Redmi 9T 2021г.Как мога да подобря обхвата на Wi-Fi много е слаб,дори и в къщи около рутера?Включени са допълнителните опции зa Wi-Fi да търси по добрата мрежа както и максимален трафик на данни, като постояннотоWi-Fi сканиране съм изключил за да не яде батерия.Нещо друго мога ли да пипна по настройките за да има по добър обхват на Wi-Fi или самите ми настройки не са правилни?
Цитирай
#10

С всички рутери ли се държи така?
Какъв е рутерът вкъщи?

В настройките на телефона има опция за ресет на WiFi мрежата. Може по подразбиране да са по-добре нещата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#11

Да с всички рутери се държи така( просто трябва да си по близко до рутера за да има по добър обхват иначе губи обхват) другите ми телефони нямат проблем но са малко по стари модели на 2години и рутера е стар модел на 8год.Къде да намеря тази опция ресет на Wi-Fi в менюто на телефона да пробвам дали така няма да е по добре или да не пипам?Тела редми9Т е на 2месеца MIUI го обнових веднага след като го пуснах за първи път.Трябва ли сега да му правя хард ресет фабричи настройки?Въпреки,че нямам желание за това.Благодаря за отговорите на тъпо дразнещите ми въпроси.
Цитирай
#12

Моето меню е на английски език. Ето къде се намира (предполагам това се има предвид) :
Settings/Connection and sharing/Reset wifi, mobile networks and Bluetooth

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 1 потребител изказва благодарност на siebel за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#13

Може ли подсказка коя е настройката на алармата така, че сутрин да се спре само с един жест?Редми9Т.
Цитирай
#14

Да питам,сигурно е коментирано но не го намирам в търсачката.Тела е Редми 9Т поставил съм му SD карта дал съм навсякъде в настройките да поставя теми, камера, галерия в картата.Но после както сваля теми от оригиналния му магазин не мога да ги видя къде са свалени в папките на SD картата дори и във вътрешната памет не ги намирам.Иначе показва по размера на темите,че са свалени на картата?С една дума не ги виждам в папките на външната и вътрешната памет.Между другото снимките който прави ги виждам в папката на SD картата поставя ги там и ги виждам.
Цитирай
#15

След последните ъпдейти на redmi note 9 забелязах, че скоростта ми стана по слаба през рутера.Имаше и проблеми със свързването. Взех Huawei p smart 2021 и скоростта е два пъти по голяма. Не знам дали си въобразявам, но с последните ъпдейти става все по зле.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай
#16

Трябва ли задължително да съм вписан в Mi профила за да работи телефона коректно или не е проблем и да не се регистрирам?По принцип не съм се вписал за да си виждам SIM картата.
Цитирай
#17

Не е задължително.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)