Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 10/10 Pro с AMOLED екран и 108 MP камера - покупка, магазини и цени
#1

[Изображение: 26e723ea3ea7.png]  [Изображение: 438bfdf4d4e6.png]

Стартът на Redmi Note 10 и Redmi Note 10 Pro ще бъде даден на 8 март. В Алиекспрес вече са отворени няколко страници за резервации и поръчки.

Ето и първите оферти. И двата модела вече могат да бъдат поръчани с безплатна доставка от склад във Франция:

Xiaomi Redmi Note 10 - Оттук
Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Оттук

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо увеличиха цените от преди ден бяха с едно 20$/евро по ниски?! Redmi note 10 беше на снимката 156 долара със специален купон мисля...?
Цитирай
#3

Нормално е да бъдат завишени на старта на продажбите, но после ще тръгнат надолу. Трябва просто да се изчака известно време, както да почнат моделите да се предлагат и от другите търговци също.

 
Цитирай
#4

Търговецът от Хонг Конг има склад във Франция и предполагам се заплаща ддс, ако ти я хванат?
Но има и отделен търговец/магазин от франция - там вече не трябва се заплаща нали? Или са едни и същи, понеже и снимките с промото са еднакви...
Цитирай
#5

Ако ти си директния получател от Хонг Конг - само тогава има ддс
Цитирай
#6

След като се изпраща от франция не се плаща нищо. Аз вече поръчах и излезе на много добра цена 295 долара 6/128гб версията. Много исках 8/128гб, обаче я няма в европейски склад и не ми се рискува. До края на седмицата или началото на другата трябва да дойде и ще ви кажа първи впечатления. До сега бях с А50 и нямам търпение да го разкарам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#7

Е то оставаше да се плаща с надвишената цена. Беше объркано, защото още от 6ти цената беше еднаква, но постоянно променяха цените и ги увеличиха. Въздържах се, имаше лошо ревю за камерата на redmi note 10 pro, беше прекалено голям за ръцете ми, и го нямаше в бяло. Каква е тази мода сега да призвеждаш само гиганти. Преди години им викаха phablet. Защо 150мм е запазена марка само за флагшипове..?
Не беше съвсем ясно за нов потребител дали беше с включен купон или се добавяха нови... А vanilla варианта пък нямаше ревю, мисля че батерията ще е по-зле там, заради по-остарерия като архитектура чипсет.
Цитирай
#8

От магазина Goldway са продали 120 000 бройки от Xiaomi Redmi Ноте 10 серията за 48 часа!! Интереса е огромен, това е само в един магазин в Алиекспрес, без да броим останалите там, без да броим другите платформи за електронна търговия! Очевидно това е новият хит и лидера в средният клас за 2021 година!


[Изображение: 33663879.jpg]


Ето и линка, с безплатна доставка без митница от френският склад. Разбира се, ще се наложи да изчакаме малко, докато се появи наличности и изпълнят първите поръчки Smile  Реалната цена на 6/128 GB Note 10 Pro е 269 долара/ 440 лв, на нея са успяли да поръчат много руснаци и украинци. Ще следим и другите магазини в Алиекспрес, дано скоро и при тях се появат наличности с доставка от европейските складове (Полша, Белгия, Франция):

https://www.aliexpress.com/item/10050021...nt=7896658

[Изображение: 33663932.jpg]


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • dgrozev1, kalin.krasimirov, ronnie72
Цитирай
#9

Дали ще излезе в България до края на месеца? За официалните магазини визирам.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#10

Докато разглеждах обявата на Goldway цените скочиха със 100$ и нагоре.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай
#11

^ Тези цени в момента са без значение, има само един цвят наличен, това са "стоп цени". Просто нямат наличности и трябва да си изпълнят първо заявките от над 120 000 поръчани бройки до момента. Когато има наличности в европейският склад, цените ще слязат до нормалните нива.

Съжалявам, че не поръчах онзи ден, но бях в Египет на почивка. Мислех- налични са достатъчно бройки с хубавият цвят 6/128 GB в европейският склад, ще има до петък. Да, ама не Smile   Огромен интерес!!


[Изображение: 33668260.jpg]


Цитирай
#12

Поръчах от този линк, доставка с DHL без митница, за 299 долара/ 490 лв.. Не ми се чака повече, да го разцъкаме във форума. Клиентите във Алиекспрес се разбиват да хвалят камерата... Има безплатни слушалки Mi air 2 SE, които ще заминат в olx за 45 лв., да покрият стойноста на доставката с DHL:

https://www.aliexpress.com/item/10050022...4c4dIslAc6

Иначе поне 10 българи са поръчвали яко по време на промоцията от френският склад, включително са взели и подаръци MI band 5, но тук във форума никой не е писал. Голям егоизъм. Сега има две обяви в olx за Note 10 Pro на 650 лв., работата е ясна Smile Ето го линка от Франция, от който са поръчвали, всички споделят за рекордно бърза доставка за 3 дни до България:

https://www.aliexpress.com/item/10050021...5392%23920

Положителното е, че явно вече много хора са се светнали за предимствата на електронната търговия и пазаруването от Алиекспрес, нещо за което пиша от години.


[-] 6 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • Be6i4, hamilcar, kalin.krasimirov, ronnie72, suffer, Victormihov
Цитирай
#13

Всеки нов модел е мъка.
До 2 месеца ще е лесно и ще има всички цветове.

Айфоните как бяха мъка да се купят първите 10 години, сега отиваш всичко има.
Явно и Шиаоми ще стане така.
Иначе телефончето е интересно, аз лично не бих го ползвал заради пластмасовото тяло, много ме дразниSmile
Цитирай
#14

Последно това за пластмасовото тяло се оказа слух. Телефона е с Горила глас стъкло и отпред и отзад. Модела се оказва по-добра оферта от последният Самсунг за 1800 лв., който е пластмасов  Big Grin (шегувам се, но явно има хора, за които това е важно).


Цитирай
#15
Photo 

Аз поръчах един за жената 10 про бронз от Франция, днес пристигна  и го поразцъках обстойно. Не е лош, дисплея е добър ,процесора не е нещо уао сравнение с 720г/ старият и е Redmi Note 9s/,от камерите очаквах повече но колко толкова. На визия е добър.
[-] 3 потребители изказват благодарност на iccom за това мнение:
  • milenvn, milstan, Wild bear
Цитирай
#16

(2021-03-15, 16:37:19)iccom написа:  Аз поръчах един за жената 10 про бронз от Франция, днес пристигна  и го поразцъках обстойно.

Честито!! Дълго и безаварийно ползване  Storstark

Запишете се и в клуба на собствениците: Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi Note 10/ 10 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • iccom
Цитирай
#17

Май само аз не съм получил моя, а го поръчах в 10 часа точно като почна промоцията на 8ми. Нищо де, вече е в офис на спийди утре го очаквам при мен сутринта и ще пиша как е. А тези с доставката за 3 дена как става номера не знам, поръчал съм от втория магазин където си дал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#18

(2021-03-15, 18:39:29)nedko1999 написа:  Май само аз не съм получил моя, а го поръчах в 10 часа точно като почна промоцията на 8ми. Нищо де, вече е в офис на спийди утре го очаквам при мен сутринта и ще пиша как е. А тези с доставката за 3 дена как става номера не знам, поръчал съм от втория магазин където си дал.

Значи вашият е пристигнал за 7 календарни дни от поръчката в Бг, което пак е много добро постижение  Storstark

Чакам го да се появи отново в склад в Европа и ще поръчам втора бройка, да видим за колко време ще дойде Smile

В сайта на Mi Global store са останали само 5 бройки от тъмният цвят 6/128 GB. Който има интерес да поръчва, за 299 долара/490 лв. Безплатните слушалки Mi air 2 Se ви покриват стойноста на доставката с DHL:

https://www.aliexpress.com/item/10050022...4c4dIslAc6


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • kalin.krasimirov
Цитирай
#19

Моят пристигна от Франция за 3 дни. Smile Този с DHL дълго ще го чакате.

П.п. След няколко дни разцъкване, Поко Х3 снима много по-добре. Повече детайли, по-добра стабилизация. Поко за мен е флагман с основната камера Smile Плюс е само амолед за феновете им

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#20

Отмених поръчката, поради голямото забавяне. В отговор ми се извиниха, че има глобален недостиг на процесори Snapdragon и Xiaomi не могат да смогнат с голямото търсене на техни модели на пазара Smile  Ще се чака по-нататък да се появи в европейски склад на Алиекспрес и на по-добра цена.


Цитирай
#21

Редми трябваше да споменат че това е foldable phone Big Grin https://www.youtube.com/watch?v=_YnXzS-75Ls
Цитирай
#22

Такива тестове са супер глупави и са създадени, само за да осигурят рекламни приходи на собственика на канала от гледания в YouTube. При достатъчно натиск всеки един телефон се чупи. Ето най-новият пример с многократно по-скъп телефон: https://mobilebulgaria.com/news/asus-rog...s-zdravina

ROG Phone 5 не се справя с опитите за огъване, като рамката и задният панел се чупят, а екранът спира да работи.


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • alexbg67, gimara, ronnie72
Цитирай
#23

На 29-ти март (понеделник) започва голяма разпродажба в Алиекспрес на Ноте 10/ Ноте 10 Про. Запасете се отсега с купони по 3-5-10 долара (под цената на телефона, във всеки един магазин в Алиеспрес). Допълнително ще има и кодове за още отстъпки по случай 11-та годишнина на Алиекспрес. Препоръчвам да поръчвате само от европейски складове, тъй като заради огромното търсене изпращането от Китай се бави много.


[Изображение: 33805870.jpg]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Emobul
Цитирай
#24

Май за note 10pro няма да има намаление ....

Изпратено от моят M2010J19CG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#25

Имам възможност да взема Xiaomi Redmi Note 10 Pro 6/128 от Vivacom  при преподписване на разсрочено плащане за 23 лв./мес. За съжаление няма модела 8/128. Някой има ли впечатление за BestBuy и Allgsm?


Прикачени файлове Миниатюри
   

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)