Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стъклен протектор vs Ceramic
#1

Здравейте,
Понеже съм скептичен към така наречените Film Ceramic Glass протектори,  не са ли най-просто казано чист PET филм и далече от истината?

Просто попаднах на сайт като този https://topmag.bg/collections/mate-40-pr...-pro-black но някак си си мисля че е просто маркетинг, а и не смятам че би прилегнал плътно, или може би греша?

Някой ако е поръчвал подобен тип протектори, моля да сподели мнение.

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз преди бях слагал на моя телефон подобен-гъвкав протектор,но не останах доволен.Не е напълно прозрачен,на пипане не се хлъзга,а и се драскаше с нокът,и за капак постоянно се отлепяше от единия край.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#3

(2021-03-08, 17:59:33)DoryanY написа:  Аз преди бях слагал на моя телефон подобен-гъвкав протектор,но не останах доволен.Не е напълно прозрачен,на пипане не се хлъзга,а и се драскаше с нокът,и за капак постоянно се отлепяше от единия край.

Благодаря много!

Взех миналата седмица Nano Optics но за "късмет" преди апликацията изпуснах протектора ..... 25 лева заминаха още преди да го сложа.
Мисля да не се занимавам с глупости и пак да взема LOCA , че другите дори с черна рамка стъклени биха ме дразнили , а и отнема от екрана макар и с малко.

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)