Анкета: Използвате ли приложението Google Lens? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, често го използвам
0%
0
0%
Да, но го използвам рядко
34.62%
9
34.62%
Не, преди го използвах
3.85%
1
3.85%
Не, знам за него, но не съм го теглил
19.23%
5
19.23%
Не, имам го вградено, но не го използвам
19.23%
5
19.23%
Не, даже не знам и за какво е
23.08%
6
23.08%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли приложението Google Lens?
#1

[Изображение: google-testing-new-lens-logo-in-photos-f...770129.jpg]

Използвате ли приложението Google Lens?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирал съм го,но излиза че не е налично за нашия регион,и го деинсталирах,сега пак пробвах.
Цитирай
#3

Аз ползвам вграденото ми в телефона приложение QLens.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#4

Готино е, има си и уиджет за айфона и работи супер. Превежда текст, прави от снимка текстови файл и други глезотийки. Не ми се налага често да го ползвам, но ми се случва от време на време.
Цитирай
#5

(2021-03-08, 19:29:00)DoryanY написа:  Инсталирал съм го,но излиза че не е налично за нашия регион,и го деинсталирах,сега пак пробвах.
Не е нужно да се инсталира , то си е вградено в приложението Гугъл ( ако го имате) и може да се изведе иконка.

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#6

Деактивирал съм приложението Google,и за това не е ставало.Аз исках да го ползвам с камерата,за разпознаване на различни неща,след като го активирах стана,и работи  Big Grin
Сега ще го използвам вече
Цитирай
#7

doryany да и аз се очудих, че го няма на iPhone, а то всъщност е в търсачката на Google, много странно, а на телефоните с чист Android си го има като отделно приложение, както и на някои Xiaomi.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

То и аз го инсталирах като отделно приложение,иначе в търсачката на гугъл го няма,при нас.Huawei имат тяхно,при камерата,но показва само предложения за купуване,а с това можеш да научиш дадено нещо какво е,в гугъл фотос можеш на дадена снимка,ако си снимал растение или куче примерно,да разбереш какво е.
Цитирай
#9

Изключително рядко.
Цитирай
#10

Няколко пъти, не особено често.
Цитирай
#11

Не, дори днес научих за него...

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#12

Не използвам Google Lens, не знам защо, може би нямам този навик, въпреки че ако мина на Android ще го изтегля, защото си е полезно. На iPhone не го използвам, защото е в приложението Google, през Safari го няма, а аз влизам в Google през него.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)