Анкета: Партньорството между OnePlus и Hasselblad ще доведе ли до значително подобрение в смартфон камерите на компанията? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Не
45.45%
5
45.45%
Да
54.55%
6
54.55%
Друго
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съюзът между OnePlus и Hasselblad ще доведе ли до подобрение в камерите на
#1

 [Изображение: 5956e259ec66.jpg]

Партньорството между OnePlus и Hasselblad ще доведе ли до значително подобрение в смартфон камерите на компанията?

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е интересно.
Някой да знае повече подробности?
Цитирай
#3

Дано!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#4

Не липсват мераклии за запълнят "дупката" Huawei-Leica. Ще има още такива партньорства и тепърва ще си търсят под слънцето място тия, които стояха в сянката на Huawei.

Аз OnePlus не бих си купил и не се интересувам с какво си партнират но е факт, че имат фенове а и вече се предлагат официално в България.

Все пак не мисля, че ще стъпят на нивото на лидерите Huawei и Samsung. Да не забравяме, че HONOR ще се завърне а Xiaomi също предлагат прилични камери (даже перфектни) на цени доста под тези на Huawei или корейците. Дори ползвайки сензорите на последните.
Цитирай
#5

Надявам се да донесе. Не защото съм се засилил да купувам от марката, а защото ще стимулира останалите играчи в бранша.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай
#6

За първото тримесечие на тази година OnePlus е отчела ръст на продажбите от 388% на годишна база в нашия регион. Приходите са се увеличили с 286%, а 65% от тях са генерирани от флагманските телефони. Освен сава ясно, че компанията не планира да предложи смартфони от по-нисък клас спрямо сегашните й предложения, защото те няма да предложат добро потребителско преживяване.

https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...t-v-evropa

 
Цитирай
#7

Според мен, има напредък, стартът за това е даден, а продължението и развитието в тази насока го очаквам в OnePlus 10 Pro.

 
Цитирай
#8

Не, китайските телефони не снимат добре.
Само Huawei снима добре, ама го резнаха.
Цитирай
#9

(2021-08-20, 15:10:35)Victormihov написа:  Не, китайските телефони не снимат добре.
 Класация на DxOMark за най-добрите камерафони.

[Изображение: 0ccb11989abd.jpg]

 
Цитирай
#10

Съюзът между Hasselblad и OnePlus не донесе съществена промяна в качеството на камерите им, но да се надяваме, че при OPPO нещата ще тръгнат в правилната посока.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)