Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 - Лични впечатления и коментари

Това с изчезването е малко сива материя. Може да има оптимизации по галерията, така че си виж настройките, и виж дали физически не стоят в някоя папка
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Емил
Цитирай
Аксесоари

(2022-01-30, 23:25:12)Емил написа:  Освен, че ми изчезнаха доста снимки, друго не забелязах

Ужас.

Аз забелязах подобрение в камерата и понеже не знам дали е субективно търся мнение.
За щастие нищо не ми е изчезвало.

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай

За Xiaomi Mi 11 вече има актуализация до MIUI 13.

https://www.xiaomiadictos.com/el-xiaomi-...en-europa/

 
Цитирай

Навсякъде пише, че се очаква. Изключително дразнещо е, че в Китай я пуснаха преди повече от месец. Останалият свят не ги интересува много. Самсунг пуснаха 12-ката и за по-евтините телефони...
Цитирай

Дойде MIUI 13 за нашите телефони...
Цитирай

Хайде в нова тема да го обсъждате, че тук стана 6 страници спам Smile

Така ще имате и по-голям шанс за създаване на раздел
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • alexbg67, momchilmilev
Цитирай

Дойде


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И с новия Андроид пак си е печка процесора.
Цитирай

Привет колеги,

Малко да изтупаме темата от прахта. "Търкалям" отскоро едно Xiaomi Mi 11 с MIUI 13.0.7. Global. За ежедневно ползване е супер, животът на батерията се подобри значително след 10-на зареждания. Питането ми е свързано с Geekbench 5 и 3DMark Wild Life и постигнатите резултати. Те са следните (посочил съм в screenshot-овете кои са на balanced режим и кои на performance):
[Изображение: xVfQBJZ.jpg]
[Изображение: p2gf2GH.jpg]
На Geekbench другият ми телефон (Mi 10T) вади по-добри резултати, а в нета срещам и по-високи на 3DMark и с по-добра стабилност след 20 run-a (моята е около 74%). Въпросът ми е - сегашната производителност след MIUI 13 е вече такава или моята бройка не е ок? Като гледам доста е греел по първоначалните ревюта и май са дръпнали юздите от Xiaomi или?

Xiaomi Mi 10T, Xiaomi Mi 9, Xperia Z Ultra White
Цитирай

Здравейте. За този позабравен модел ще има ли някога ОТА update към MIUI 14? Още съм на 13.0.7...
Цитирай

MIUI Глобал отдавна ми е инсталиран 14.0.4 с андроид 13

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

(2023-11-14, 10:19:05)shikera написа:  Здравейте. За този позабравен модел ще има ли някога ОТА update към MIUI 14? Още съм на 13.0.7...
V14.0.6.0.TKBMIXM e последния Global Stable за този модел. Откъде е купуван телефона ви?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

(2023-11-15, 09:05:49)Be6i4 написа:  V14.0.6.0.TKBMIXM e последния Global Stable за този модел. Откъде е купуван телефона ви?

Сгрешил съм темата. С ултра съм и така се получи подвеждане.Моля да изтриете менението ми,за да не подвежда потрбителите.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

@Be6i4 купуван е от Yettel преди 2г.
Цитирай

Като гледам няма предложения относно моя проблем. Забелязах няколко обяви в които пише, че телефона е също с MIUI13, което означава, че си има някакъв проблем с OTA ъпдейти. Мисля да ресетна телефона и да пробвам пак.
Цитирай

Хора привет. Забелязвам че в новата MiUi 14.07 Адуера се вдига все повече и повече. Освен това ми направи впечатление че супер досадна реклама се е залепила в Mi Music. Имам въпрос ако някой от вас тук е ползвал Universal Android Debloater да каже какви приложения е деинсталирал от телефона си чрез него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)