Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 - Лични впечатления и коментари
#51

Аз бих изчакал. Има известен брой изревали от изгорели дъна на Mi 11, след като са прегряли. Те първа се появяват статии, че голям брой оплаквания от неработещи WiFi модули, споделени по китайските форуми, се изтриват на момента от модераторите. На фона на това, че Mi 11 има доста разочароващ SOT и хаби батерията бързо, не бих се хвърлил така. Да видим дали и какво ще споделят от Xiaomi относно проблемите на Mi 11. Дано се окаже дефектна партида, а не проблем в дизайна.

Samsung Galaxy S23 Ultra + Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой има ли такива оплаквания от собствениците тук, от загряване,изгорели дънни платки, проблеми с wi-fi модула? В Китай потребители се оплакват, а от Xiaomi официално мълчат.Чудя се дали да го взема.

Xiaomi Mi 10
Цитирай
#53

Аз го имам от 3 седмици и не виждам да има някакъв проблем с греене!Батерията се държи прилично,но не може да изкара два дни без зареждане,защото играя 4-5 игри!Зареждането е супер бързо с новото зарядно!

Аз го имам от 3 седмици и не виждам да има някакъв проблем с греене!Батерията се държи прилично,но не може да изкара два дни без зареждане,защото играя 4-5 игри!Зареждането е супер бързо с новото зарядно!
Цитирай
#54

От тук ли е купуван?

Xiaomi Mi 10
Цитирай
#55

Да от Теленор!
Цитирай
#56

Имам го вече от два дни. Засега не усещам греене, не съм ползвал wi fi засега. Батерията се държи нормално.
Цитирай
#57

Ще го взема тогава. Само Теленор, да заредят наличност.

Xiaomi Mi 10
Цитирай
#58

Миналата седмица взех Mi 11 5G от А1. Отличен телефон. Дисплеят и звукът са изключително добри. Wireless-a се върза на Wi-Fi 6 (AX) на рутера и изписа една 6-ца долу до иконата за сигнала. Батерията кара по 2 дни неинтензивно ползване, а зарядното зарежда много бързо. Досега не е създал никакъв проблем.
Взех му калъф на Нилкин с капаче за камерите. Засега съм с фабричния протектор, но ще му вземам стъклен.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#59

(2021-04-23, 16:25:14)scenic написа:  Последно как работи четецът за пръсти, точен ли е, бърз ли е???

Върши работа, но не е мега бърз, понякога по 2-3 пъти се опитвам и накрая става.

(2021-04-24, 14:12:00)Марян написа:  1000 безсмислени коментара, калъфи, стъкла...Някой, който го ползва да сподели за топлината и живота на батерията. Да сме полезни по същество, все пак.

Трудно е, всеки има различен начин на ползване, аз го имам от месец, но не играя на игри, детето играе на бростарс, не се е оплакал, за мен работи перфектно, нито батерията му е малка, нито камерите са зле, нито сот-а му не става, за мен е страхотен телефон.

Имам С21+, но използвам 99% Ми 11.

Но няма как начина на потребление да не влияе на крайния резултат, ако седна да играя 2 часа Женшин сигурно и на мен ще ми се стопи в ръцете. Това се случва с повечето 888 базирани телефони, потърсете инфо и ще видите, греят да си е*е майката, мисля че само Асус рог 5цата се справя една идея по-добре, тази година "е така" и който се набие на 888 ще трябва да се съобразява с това и/или да търси начин за допълнително охлаждане чрез падове и прочие простотии.

Инак, за да съм полезен - за нормално ползване, дори снимане на 4к/60 видео (без 5 мин рестрикция) - няма ядове, не грее брутално. Правил съм му разни тестове да видя как и кога ще тротълва и вдига 46-7, но е е болка за умиране.

При продължително натоварване над 2 часа геймлпей - не знам как е, вижте има един Golden Reviewer той прави такива тестове, стопява ги от игра.

Но няма какво да се лъжем, Snapdragon 888 си е печка.
[-] 2 потребители изказват благодарност на velqn за това мнение:
  • rdk, scenic
Цитирай
#60

Xiaomi Mi 11 започва да получава стабилната MIUI 12.5 (12.5.1.0 RKBIDXM и 12.5.1.0 RKBEUXM) в Европа и Индонезия.

https://adimorahblog.com/global-stable-m...hip-mi-11/

 
Цитирай
#61

От 3 часа съм с него - OTA update.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на Steve за това мнение:
  • velqn
Цитирай
#62

@Steve колега и аз сложих 12.5.1 EU/EAA ром - имаш ли всички екстри? Дотук с очудване забелязвам, че:
- нямам новото privacy menu
- нямам новото power off menu
- не мога да деинсталирам системни приложения
- нямам новото wallpaper & theming меню
- нямам approximate location

Инак имам:
- новият жест за смяна на известия и ми контрол център
- Новият супер уол пейпър
- Новият панел за управление на звука

Но нещо, като нищо...
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#63

Различен е от китайския 12.5. И аз деинсталирам през ADB tools.
След OTA обновяването инсталирах пълния ROM от трите точки горе вдясно, след това фактори ресет. Новите екстри пак ги няма.
Иначе се чуства по бърз и батерията издържа повече.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#64

(2021-05-14, 21:07:18)Steve написа:  Различен е от китайския 12.5. И аз деинсталирам през ADB tools.
След OTA обновяването инсталирах пълния ROM от трите точки горе вдясно, след това фактори ресет. Новите екстри пак ги няма.
Иначе се чуства по бърз и батерията издържа повече.
 

Да, телефона е пушка, аз го взех да го разгледам и бързо, бързо ми стана основен, приятно съм изненадан.
Цитирай
#65

Привет,

виж в дайс - https://dice.bg/search?text=xiaomi+mi+11 - те имат 2-3 неща за Mi 11, но калъфа няма да ти хареса.

От али-то MSVII за тънки и яки калъфи или Nilkin - https://www.nillkin.bg/xiaomi/mi/mi-11
[-] 1 потребител изказва благодарност на velqn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#66

Здравейте, да използвам темата от къде може да се купи най-изгодно в България Ми11 или Ми11 ултра?
Емаг?
Цитирай
#67

Погледни в ОЛХ.

 
Цитирай
#68

Няма там нищо интересно, питам за магазин.
Цитирай
#69

Онлайн търговци: brosbg, buybest.bg, sitytel, mobisector. Успех!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#70

(2021-05-28, 09:57:31)NoMaD написа:  Онлайн търговци: brosbg, buybest.bg, sitytel, mobisector. Успех!

И съответно голямата вероятност да попадне на бройка китайска версия? Не мерси....

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#71

Всъщност в описаните магазини, ако въобще го имат Ultra-ta, са само и единствено китайска версия на този етап.
Към някои от търговците, които уж имаха модела в сайта си, направих запитване за версия и допълнителна информация и не след дълго модела беше свален от сайта им или изписаха, изчерпан.
Китайска иначе беше.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#72

(2021-05-28, 10:00:52)batala написа:  И съответно голямата вероятност да попадне на бройка китайска версия? Не мерси....

Ама аз не питам за теб?
Питам за себе си....
Така, че МЕРСИ и още какSmile
Цитирай
#73

Mi 11 в emag.
Днес го плащаш, утре е в Serdika Center

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на Steve за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#74

Здравейте, имам един въпрос относно телефона. Четох че се предлага с два вида дисплей, но единият бил гаден. Та въпроса е : как се разбира с кой от двата дисплея е даден телефон? Благодаря ви предварително.

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#75

За пръв път го чувам това.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)