Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11 - Лични впечатления и коментари
#76

(2021-05-28, 21:31:10)Steve написа:  За пръв път го чувам това.

https://forum.xda-developers.com/t/be-ca...s.4270203/

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
Аксесоари
#77

А прочете ли, че става въпрос за Mi 11 Lite.
Тук обсъждаме Mi 11.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#78

(2021-05-29, 15:44:09)Steve написа:  А прочете ли, че става въпрос за Mi 11 Lite.
Тук обсъждаме Mi 11.

 За мен е все тая, но явно съм объркал. Съжалявам за безпокойството!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#79

Здравейте,от скоро съм с xiaomi 11 и за сега съм доволен от телефона.Единствен недостатък според мен е липсата на светлинен индикатор при получаване на нотификации.Не успях да открия в менюто функция за бързо набиране(която ползвах доста преди)Ако някои знае дали изобщо може да стане ще се радвам да сподели.Благодаря
Цитирай
#80

(2021-06-02, 10:23:26)vasiboy написа:  Здравейте,от скоро съм с xiaomi 11 и за сега съм доволен от телефона.Единствен недостатък според мен е липсата на светлинен индикатор при получаване на нотификации.Не успях да открия в менюто  функция за бързо набиране(която ползвах доста преди)Ако някои знае дали изобщо може да стане ще се радвам да сподели.Благодаря

Относно светлинния индикатор разгледайте менюто за "Always on display".

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#81

Едно интересно видео - някои неща не ги знаех:

https://www.youtube.com/watch?v=fXOIN9YNQ6o

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#82

Сложих си приложението NotifyBuddy с него вече имам светлинен индикатор за известията като избора и функциите са доста.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vasiboy за това мнение:
  • amica
Цитирай
#83

Телефона има вградена индикация за известия.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 1 потребител изказва благодарност на Steve за това мнение:
  • amica
Цитирай
#84

Да знам че има,но дисплея светва един път и спира.
Цитирай
#85

Купих го днес, доста добро телефонче, ще му дам шансSmile
Определено се чувства като флагман.
Цитирай
#86

Много се колебая ,дали и аз да се сдобия с една 11-ка.Много ме притесняват коментарите относно загряването.Може ли някой,които го ползва вече известно време да каже,как стои въпросът с температурата.Не съм геймър и машината няма да се ползва за нищо повече от всекидневна нормална употреба...но все повече попадам на мнения за загряване дори и при видео разговор и повече снимки.
Цитирай
#87

Аз затова мнения не чета. Купувам и това е.
Телефона не грее и е супер, по-добър е от Самсунг и то достаSmile
Загря в началото сега го човъркам и си е студен.
Бърз е много и с много опции които другите го нямат, като цветен шрифт например или дистанционно за телевизора.
Глобалка взех сега е в процес на отключване и слагане на xiaomi.eu
Цитирай
#88

Ще чакаме плюенето след седмица Smile . Първата една седмица всичко е супер и след това трагедия .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • emzo, milss
Цитирай
#89

Абсолютно,точно за това питам за мнение на хора ползвали го повече време
Цитирай
#90

(2021-06-07, 09:22:27)martoo написа:  Ще чакаме плюенето след седмица Smile . Първата една седмица всичко е супер и след това трагедия .

Един месец вече и нямам забележки. Реших си въпроса със записа на разговорите, както и неработещите жестове на цял екран след ъпдейта до 12.5.
Други "проблеми" не виждам - ползвам го доста през деня (без тъмен режим и пестене на батерия) и вечер имам 25-30 процента батерия.
Не виждам за какво може да се плюе този телефон, освен ако просто не искаш да му намериш кусури ей така за спорта.

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай
#91

(2021-06-07, 09:22:27)martoo написа:  Ще чакаме плюенето след седмица Smile . Първата една седмица всичко е супер и след това трагедия .

Ако не го продам дотогава Big Grin
Цитирай
#92

(2021-06-07, 08:31:58)Victormihov написа:  Аз затова мнения не чета. Купувам и това е.
Телефона не грее и е супер, по-добър е от Самсунг и то достаSmile
Загря в началото сега го човъркам и си е студен.
Бърз е много и с много опции които другите го нямат, като цветен шрифт например или дистанционно за телевизора.
Глобалка взех сега е в процес на отключване и слагане на xiaomi.eu

От кой Самсунг е по-добър Smile
Цитирай
#93

От червения самсунг.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#94

Темата е за Mi 11, моля да няма излишни провокации и залитания по сравнения с други марки.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#95

(2021-06-07, 08:31:58)Victormihov написа:  Аз затова мнения не чета. Купувам и това е.
Телефона не грее и е супер, по-добър е от Самсунг и то достаSmile
Загря в началото сега го човъркам и си е студен.
Бърз е много и с много опции които другите го нямат, като цветен шрифт например или дистанционно за телевизора.
Глобалка взех сега е в процес на отключване и слагане на xiaomi.eu


 За дистанционно на телевизора става, но инфраред е доста по-слабо от дистанционното на телевизора. Трябва да се насочва директно към телевизора, иначе не хваща във всякаква посока.
С ЕU версията гледах няколко филма на различна честота и резолюция. Похапва малко повечко батерията от  С20+ и загряваше с до 2-3 градуса повече, което е нищо.
Очаквах повече от Harmon-Кardon ,който е реално някакъв еквилайзерен  софт. Липсва дълбочина и звучи повърхностно.
Камерите са комси-комса.
Екранът е най-хубавото нещо на този модел и много ми допадна. Smile
Толкова за 900 лв.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#96

От Алито ли излиза 900лв ?
Цитирай
#97

(2021-06-14, 13:44:11)martoo написа:  От Алито ли излиза 900лв ?

В мобилните оператори. От китай е по-скъпо, освен някоя китайска версия.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#98

(2021-06-14, 14:12:19)airbus написа:  В мобилните оператори. От китай е по-скъпо, освен някоя китайска версия.

Чудя се да разкарам Галакситата и да взема едно Ми11 или Ми11 про . Нещо ми писна от Самсунг да ползвам . Но като се сетя колко е бъгав софта на китайците лошо ми става .... Smile . Ми10Т чак с последния софт му оправиха мизериите ..... Не съм ползвал флагман на Xiaomi от Ми8 .
Цитирай
#99

(2021-06-14, 14:46:16)martoo написа:  Чудя се да разкарам Галакситата и да взема едно Ми11 или Ми11 про . Нещо ми писна от Самсунг да ползвам . Но като се сетя колко е бъгав софта на китайците лошо ми става .... Smile . Ми10Т чак с последния софт му оправиха мизериите ..... Не съм ползвал флагман на Xiaomi от Ми8 .

Зависи какво приоритетно търсите. Всеки  телефон има + и -.  На 1  година телефоните са все още актуални. Ако ще гоните за спорта, нещата са други Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Момчета, много съм щастлив и доволен. Днес и аз си взех едно Mi11 от теленор. Засега телефончета изглежда супер. Само с инсталирането на youtube vanced виждам някакви проблеми. Иска да се изключи miui optimisations от developer менюто. А като ги изключа и някакси телефона не работи толкова мазно (сякаш се екрана се връща на 60 херца) Намерете някакво решение за инсталация без да изключвам тези оптимизации.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)