Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ожулвания по дисплей на s10+
#1

здравейте, питанката ми е следната... тъй като не слагам протектор, и дисплея бая се понадра от изтървания и тн, та въпросът ми е ако тръгна да сменя стъклото мн ли е скъпо и самата подмяна -струва ли си... мерси
Цитирай
Аксесоари
#2

На s10 без плюс ми искаха 530лв от самсунг. Реших да си купя друг телефон с гаранция и пр. вместо да давам толкова пари за дисплей само.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

(2021-03-09, 12:56:50)dada_ написа:  На s10 без плюс ми искаха 530лв от самсунг. Реших да си купя друг телефон с гаранция и пр. вместо да давам толкова пари за дисплей само.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

да , явно не си струва и трябва да преглътна надраскванията.. благодаря!
Цитирай
#4

https://aliexpress.ru/wholesale?catId=0&...y+original
Цитирай
#5

Според мен, ако лепнеш един протектор от тези с течното лепило, което се пече с лампа, няма да личат ожулванията. 20-30лв струват, струва си да опиташ.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • seemore
Цитирай
#6

Не разбирам идеята на поста с линка от алиекспрес. Заради едни драскотини да развалим оригинален, неотварян телефон с китайски "оригинален дисплей" за 300+лв или да му сложим такъв с дефекти на по-ниска цена? ..
Нито е оферта чисто нов дисплей от Самсунг, нито пък в някой гаражен сервиз да укепазят телефона, сменякйки само стъклото. Колегата над мен е дал най-адекватно решение. Аз на S7 Edge с не драскотина, а пукнатина (тъничка, но все пак), залепих такъв протектор и я заличих визуално.. Кофтито е, че на S10-ката ако се ползва скенерът за отпечатъци, с тези по-евтини UV протектори, работата му става спорна.
Цитирай
#7

благодаря за мненията..ще пробвам с това уве лепило да видим какъв ще е резила!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)