Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch Active 2 - мнения и отзиви
#1

Правя нова тема, понеже не виждам конкретна за модела, знам че в Galaxy Watch е обсъждано и за Active, но според мен тук ще е по-систематизирано, ако някой търси за този модел.
Вчера получих часовника от Амазон, 2 седмици чакане с евтината доставка - много съм доволен, не ми тежи на ръката, пасна перфектно. Explorer версията е, разликата е, че има 2 протектора в комплекта, единият го съсипах за съжаление. Smile
Имам следното питане - измерването на пулса нали има постоянно, през 10мин и ръчно. Има ли някакъв вариант сам да избера интервала, вместо 10мин искам да го направя по-голям?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не,няма как да зададеш интервал по избор за съжаление. Честито и със здраве да се ползва.

Sent from my LM-V350N using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#3

Благодаря, жалко наистина за интервала, дано занапред направят ъпдейт и да може да се променя. Да споделя нещо друго - сега тествах дали мога да приема разговор без да е свързан с телефона през Bluetooth, часовника е свързан към WiFi, телефона даже не беше на WiFi, а на мобилни данни, за да видя ще сработи ли - ами работи, не помня дали имаше тема или някакво мнение, беше описано подробно. С Galaxy J6+ тествах, така че става и с по-стари телефони.
Цитирай
#4

Честито
Такъв си е интервала още от оригиналния Галакси, та чак до последната 3-та версия
За разговори през wifi е мнение в темата за оригиналният Галакси уоч
Аз го писах Wink
Цитирай
#5

Вчера дойде новият ъпдейт, който добавя някой циферблати и други неща, предполагам това ще е последният ъпдейт за този часовник.
Цитирай
#6

Не вярвам да е последната актуализация. Дъщерята има SGWA 1, а съпругата SGW и все още получават актуализации.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • Dowper
Цитирай
#7

Здравейте, имам проблем не се отваря приложението galaxy wearable. Показва ми, че трябва да се актуализира и след като го натисна ми дава само да го де инсталирам, опитах да го махна и да го изтегля отново, но пак се показва същото. Имах актуализация на часовника и я направих, но на приложението немога.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#8

Може да си му задал в настройките да се актуализира само при WiFi. Ако си вързан към WiFi и пак имаш същия проблем може да пробваш да си изчиситш данните и кеша на Galaxy Wearable от настройките.
Цитирай
#9

Излезе нов ъпдейт:

Build Number : R820XXU1FVH4
Tizen version : Tizen 5.5.0.2
Release Date : 2022-09-28
• Watch Face
Enjoy new and improved watch faces with enriched style and customizable options.
- Two new Watch Faces have been added.
  (Pro analog, Gradient number)
• Samsung Health
- Through the updated 'Daily Activity Indicator', Mobile Health data is synchronized to improve convenience.
- Provides a recording function when snoring is detected, using your mobile phone while you sleep.

Как мога да си инсталирам новите фейсове, не ги намирам?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#10

Най-вероятно трябва да се обнови и Galaxy Wearable.

Аз да питам, ако някой ползва SGW 2 Active в САЩ, може ли да ми каже дали е проработило измерването на кръвно налягане след последната актуализация? Имам такъв часовник, искам да го дам на баща ми да си следни кръвното, но часовника е закупен от САЩ, което прави услугата невалидна. Има начин да се смени CSC, но не смея да опитвам, че да не объркам нещо.
Цитирай
#11

С този ъпдейт са добавили нови държави, в които може да се измерва, има вероятност САЩ да е сред тях.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#12

Заредих и обнових часовника. За съжаление САЩ позволяват само на iWatch да измерва кръвно налягане. Гледам, обаче че в Samsung Store има много циферблати добавени, както от последния модел, така и от по-стари модели, което ме впечатли. Естествено, почти няма опции за customization, ама каквото-такова.

Замислих се, обаче че ако бяха продължили да произвеждат часовници с Tizen щях да постигнат завидни резултати в издръжливостта на батерията, особено с батерия като на последния Galaxy Watch 5 Pro; сигурно щеше да изкарва около 15-16 дена батерията.
Цитирай
#13

Active 2 и Watch 3 получиха ъпдейт в края на декември, ако някой още ползва тия часовници и не го е сложил да провери и да ъпдейтне. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)