Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei > Google Pay не се поддържа
#1

Някой ползва ли gpay безпроблемно на П30/про?

десктоп ми казва: This app is available for some of your devices
но реално през телефона в плейстора дори не го листва, и като го намеря чрез линк казва че не се поддържа за страната  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки -> Google -> Услуги за профила -> Google Pay. Реално в Playstore не ти излиза но си го пусни в търсачката, инсталираш от някъде и после си го ползваш. Но като в приложение в телефона, реално не го виждаш - но си работи без проблем.
[Изображение: d6e767584a482c5f3d924f97bf3fd863.jpg]

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#3

Не ти трябва приложението.
В настройки - Гугъл- Гугъл сървисес и от там google pay.

Аз обаче не можах да си добавя curve карта, която се добави без проблем на мейт20, но на п30 не искаше и не искаше.

Тествай.
Цитирай
#4

няма опция за Pay

къде ли не рових.
ясно ми е с апк от някъде би станало, но колко е надежно това  Yikes


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

Дръпни си google pay от apkpure или друг източник.
Може и от 4пда ако имаш регистрация и го инсталирай.

Веднъж добавена , може да изтриеш апк-то, за да ти е спокойно.
Цитирай
#6

(2021-03-10, 16:16:44)goger написа:  няма опция за Pay

къде ли не рових.
ясно ми е с апк от някъде би станало, но колко е надежно това  Yikes

Написал съм ти, но не четеш!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай
#7

(2021-03-10, 16:33:31)brabus написа:  Написал съм ти, но не четеш!

чета чета... и казах че ми е ЯСНО с външно апк, НО колко е безопасно това с моднати  Lock

предпочитам легалната услуга ако е налична като цяло.
Цитирай
#8

Той се оптива да ти каже, че то пак е в Google, само, че не е видимо като приложение, а трябва да влезеш по стъпките, какво външно и колко по безопасно, нали е в Google в твоя профил.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#9

Това ли е?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#10

Не. Инсталирай гугъл пей от външен източник, после го изтрий. Ще ти се появи менюто.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#11

След инсталиране на приложението се появи,деинсталирах после приложението.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

А не е ли по-лесно с APK Downloader . дръпваш си инсталационния пакет и си го инсталираш?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#13

(2021-03-10, 16:09:01)emzo написа:  Не ти трябва приложението.
В настройки - Гугъл- Гугъл сървисес и от там google pay.

Аз обаче не можах да си добавя curve карта, която се добави без проблем на мейт20, но на п30 не искаше и не искаше.

Тествай.

Аз си я добавих без проблем,но при плащане с Гпей с тази карта от моята банка ми слагат такса все едно съм платил в чужбина (       пощенска банка).Имам и една на ДСК вързана към Кърв ще опитам дали и там ще има подобна таксичка.Колега @goger на някои телефони наистина не се появява Гпей в менюто което си посочил с скриншота.Колегите искаха да ти кажат,че като си инсталираш приложението ще ти се появи и в това меню,после може да изтриеш самото приложение АПКмирора си е сравнително надежден източник.Имаше и тема във форума където един колега беше постнал АПК на което може да се довериш.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • goger
Цитирай
#14

Приложенията в Google Play се появяват в зависмост от държавата и дали се поддържа там това приложение!
При мен се появи, когато си въведох английската карта в профила ми на Google Play.
А преди това бях във БГ и Кипър, там го нямаше приложението. Smile



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



[-] 1 потребител изказва благодарност на mom4ev за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#15

Аз съм с БГ карта инсталирах си го от APK и го имам като икона.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)