Анкета: Доволни ли сте от телефона, който използвате в момента? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, засега се представя отлично
88.06%
59
88.06%
Да, но очаквах повече
5.97%
4
5.97%
Не, но няма с какво да го сменя
2.99%
2
2.99%
Не, затова и го продавам
1.49%
1
1.49%
Все още е нов и не мога да преценя
1.49%
1
1.49%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Доволни ли сте от телефона, който използвате в момента?
#1

[Изображение: El-Na4l3-XIAEf-Dw-F.jpg]

Доволни ли сте от телефона, който използвате в момента?

По идея на @Victormihov

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Естествено

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Доволен съм.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Изключително доволен съм.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
[-] 1 потребител изказва благодарност на Goldberg за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

винаги съм доволен, но очаквам новия Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

Ако не съм доволен го сменям. До момента е пушка, а и новите нещо взеха да растат на размер и цена, същевременно да отслабват откъм екстри Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

Бях доволен ама вече не ми върши работа. Mate 20 Pro не е съвместим с андроид ауто което е доста тъпо, но е факт.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Много съм доволен, покрива изцяло нуждите и изискванията ми по всички показатели.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#9

Доволен съм, докато не се появи нещо по-добро, и започвам да си изсмуквам проблеми от пръстите, за да го сменяSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Много съм доволен от основните си телефони-LG V40 и Samsung Note 10.
След толкова покупки на телефони и продажбата им след това, с мен се случва нещо странно-апатия.
Преди дни бях си приготвил пари за LG V60 , писах и на хора да ми го поръчат.
В крайна сметка си взех.....сребрист V30, колкото и да ви звучи смешно или нелепо.

Дойде телефонът, аз го имах преди години ,но пак го бях продал с печалба, сега в 2021-ва очаквах да е някаква каруца, на хартия е само с 4 gb памет, "стар" процесор и тн.
Ами кво да кажа-топ телефон !
Нито има забавяне някъде, съвсем леко е по-бавен от V40, но нито забива, нито е отчайващо бавен, лети.
Екранът е също топ-OLED HDR 10 и Full Vision с резолюция почти 3000х1500, камерата също е на едно перфектно ниво, вграден хардуерен чип за cinematic ефекти, да не забравяме-първият и последен LG телефон с възможност за истински, доближаващ се до професионалното ниво Cine Log-без глупава процесорна обработка на авто, без добавяне на излишна острота, без прекалния контраст и ефекти като от рисуване с цветни бои, без прекалено напомпани цветове.
Звук-чудесен, 32 бита dac
И накрая, разбира се, перфектен вид!
Eдно от най-красивите LG-та.

Защо го направих?
Защото търговецът в мен моментално щеше да заработи и след 1 месец макс щях да го продам това V60!
А така с тия 200 кинта за V30 ще си карам спокойно с него.

С една дума-прекъсвам тоя порочен кръг и даунгрейдвам !
И ми е по-добре!
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#11

Много съм доволен и аз с една "чорба" от LG-та и един Самсунг за украса.
Сега сериозно от няколко седмици се кефя на G8x с dual screen аксесоара и мога да кажа ,че телефона е страхотен. Същи така съм много доволен от S10 Lite . Телефона работи много бързо , а батерията е звяр. Бях пред дилемата него или 20FE да взема и сега се радвам , че предпочетох S10 Lite .

Sent from my LM-G850 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 1 потребител изказва благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

до появата на p50 pro ще съм доволен, после ще бъда още по доволен като си го закупя Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#13

Доволен съм, щом то не съм го сменил досега, не че от другите не съм бил, но при тях или нещо ми е липсвало или са ми писвали по-бързо. Отдавам го и на факта, че сегашните телефони са достатъчно мощни, за да няма нужда от смяна, а и новите идват с по-малко подобрения или поне преход през 1, че дори и две години не си заслужава.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#14

Aз съм доволен от всичко - хардуер, бързина, софтуер, екран..всичко..само не съм доволен от големината. Взеха да ги правят направо тухли тоя телефони. Redmi Note 9 Pro ми откъсна ръката и затова си се върнах на неумиращия флагман Redmi Note 7, поне е по тънък и филигранески, а и си намерих най якия цвят - Nebula Red, който с оригиналния кейс от комплекта бие всичко останало като визия

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 2 потребители изказват благодарност на росен2 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#15

Навремето и аз търсех много този цвят, но беше неоткриваем, смея да твърдя, че имаме в семейството Note 7 и наистина няма слаби места, дори и камера му си е доста добра.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

От 2016 та до ден днешен съм с С7 и съм доволен като цяло. Миналата година горе-долу по това време сам си смених сам батерията и все още не ми се разделя с него макар и вече да му е време.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
[-] 1 потребител изказва благодарност на astankov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#17

Аз съм май най накрая доволен. Самсунг със Снапдрагон. Има всички предимства на марката и е лишен от главния недостатък Ексинус. Батерията и поведението под натоварване са поне с 20% по добри от това, което получавах от Ексинусите напоследък. Разликата е много осезаема. Освен това телефонът е сгъваем и очаквам сериозно развитие от към интерфейс. Трендът тепърва навлиза и ще има много интересни софтуерни решения, нови възможности за мултитаскинг, за начин на визуализация. Абе най накрая нещо което е различно с нови възможности и дори сега работи много добре, а има многоого още да се развива. Радвам се , че модата с извитите екрани отстъпи на нещо наистина практично и къде къде по добре измислено.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#18

Остава да си коригираш подписа... Wink
По темата - винаги има какво да се желае, важно е компромисите да не доминират над доброто усещане за ползване.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#19

(2021-04-02, 09:15:56)alexbg67 написа:  Остава да си коригираш подписа... Wink
По темата - винаги има какво да се желае, важно е компромисите да не доминират над доброто усещане за ползване.
Ха ха
Нека да минат великденските намаления, че кой знае...Тогава може и да сменя подписа, вече!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • alexbg67, oxuboxu
Цитирай
#20

Aз повече от месец два трудно изкарвам с телефон.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#21

Чупиш ли ги?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#22

(2021-04-02, 18:51:50)alexbg67 написа:  Чупиш ли ги?

Не, аз до ден днешен техника не съм счупил, пазя много. Но ми омръзват и сменявам. Сега съм се прицелил в едно Сони xz с полед дислпей, само такова нещо не съм имал. След него вече ще се прежаля за японски малък Шарп.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 2 потребители изказват благодарност на росен2 за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#23

@Bavarche скоро ще сменя подпис, можеш да му го вземеш... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#24

(2021-04-02, 20:21:26)alexbg67 написа:  @Bavarche скоро ще сменя подпис, можеш да му го вземеш... Wink

Баварче Самсунг ли продава ? Самсунг вече само подарък вземам, и то за да го пусна след един час в Olx.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#25

Да му вземеш подписа... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)