Анкета: Доволни ли сте от телефона, който използвате в момента? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, засега се представя отлично
88.06%
59
88.06%
Да, но очаквах повече
5.97%
4
5.97%
Не, но няма с какво да го сменя
2.99%
2
2.99%
Не, затова и го продавам
1.49%
1
1.49%
Все още е нов и не мога да преценя
1.49%
1
1.49%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Доволни ли сте от телефона, който използвате в момента?
#26

Toва ми е мечтата, ама нещо не ми се дават тия пари че после май няма продаване - https://www.olx.bg/d/ad/sharp-aquos-zero...b2b5a08c66

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
[-] 1 потребител изказва благодарност на росен2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-04-02, 20:35:18)росен2 написа:  Toва ми е мечтата, ама нещо не ми се дават тия пари че после май няма продаване - https://www.olx.bg/d/ad/sharp-aquos-zero...b2b5a08c66

Дисплей 240Hz и батерия 3130 mAh - перфектна комбинация. За това нещо не бих дал и 1/3 от парите които му искат.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#28

Аз се завръщам към телефоните заровени в шкафа напоследък.
Преоткрих huawei p10, който не ми къса джоба, и не ми уморява ръката, както прави MI10T Pro на Xiaomi.
Има си недостатъци, но размера и теглото му са перфектни.
Чат пат посягам и към Mate20 lite, но той ме дразни заради бавния Kirin 710.


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostastam за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#29

Те старите телефони са по-добри от днешнитеSmile
Днес като си купувам нов телефон и аз не знам за какво го правя.
Продадох 11 pro max и взех 12 pro max не виждам никаква разлика дори и в камерата, даже ми се струва и по-дебел и тежък в ръката.
Познат има iphone x и с него дори не виждам разлика.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#30

Ми те са за хора, които сменят 4-5 годишни апарати, като 7 и 8. А иначе има разлика, която е само за чешане на езици Smile  . Като например че единия отваря няколко милисекунди по-късно от другия Wink . Доста такива "компетентни сравнения" има в тубата. За да си с определен апарт, значи си доволен. Започнеш ли недоволството, сменяш и пак си доволен! Smile

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#31

(2021-04-01, 18:19:27)росен2 написа:  Взеха да ги правят направо тухли тоя телефони.
Явно, не си ползвал мобифон - от първите!
(2021-04-02, 12:32:58)росен2 написа:  Aз повече от месец два трудно изкарвам с телефон.
Вземи си апарат със шайба!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 2 потребители изказват благодарност на jhoro за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#32

Аз смятам, че технологията при смартофните достигна своя връх, като в последните две години просто притоплят манджата с някой нов процесор, нов сензор и малко по-големи батерии.
В следващите години с недостига на компоненти още повече ще зациклят нещата.
Обичам новите технологии, но тъпчат на едно място и това не ми харесва.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 2 потребители изказват благодарност на kostastam за това мнение:
  • oxuboxu, росен2
Цитирай
#33

Аз затова ползвам телефон по няколко години, щом ми върши работа, какво като е стар.

времето е като парите - никога не стига
[-] 2 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro, oxuboxu
Цитирай
#34

И аз съм на това мнение,щом работи изрядно и камерата снима добре,ще го ползвам още,вече е на 2 години и си работи отлично,доволен съм от него.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jhoro, oxuboxu
Цитирай
#35

Много съм доволен. Няма алтернатива.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sho Gun за това мнение:
  • jhoro, oxuboxu
Цитирай
#36

(2021-04-03, 13:57:03)kostastam написа:  Аз смятам, че технологията при смартофните достигна своя връх, като в последните две години просто притоплят манджата с някой нов процесор, нов сензор и малко по-големи батерии.
В следващите години с недостига на компоненти още повече ще зациклят нещата.
Обичам новите технологии, но тъпчат на едно място и това не ми харесва.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
И измислиха(или пуснаха, че да не зациклят) сгъваемият дисплей. Почва Нов цикъл за празнене на джобовете на зарибените. Или от моя гледна точка - нещо за което да си струва да ъпгрейднеш - нови функции, нови възможности, нови изживявания. Като се замисли човек, тъкмо Еволюцията аха да зацикли, и вадят нещо от ръкава. То беше цветният дисплей, после камерите, после ОС, после тачскриин, по голям - най голям тач скрийн и сега сгънаха екрана и минаха на ново ниво. Въпросът е тези иновации , дали не седят и да чакат и да ги вадят като им дойде времето. Щото все някак навреме изкачат.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#37

Аз не виждам бъдеще в сгъваемите телефони особено ако са 300+ грама. Ще бъдат бутиков продукт още няколко години, докато всички забравят за тях в този им вид на тухла.
Ябълките предвидливо вървят назад и не се напъват да внедравят нещо ново, защото знаят, че такова няма.
Аз иновации в последните два натоварени технологично месеци не видях.


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostastam за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#38

Сгъваемите екрани да кажем, че са интересни, макар, че аз не виждам особен смисъл от тях, но има един минус който не мога да преглътна и ме спира да им се нахвърля, и това е драскането на вътрешният екран с нокът, това си е чиста пластмаса, дори по-лошо, найлон.

Иновации няма, даже хората почнаха да си купуват стари модели втора ръка, за да си спомнят какво е било и как преди 3-4 години телефоните като, че ли бяха по-добри.
Имам един S8+, ами по нищо не отстъпва, само дето спряха да го ъпдейтват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#39

Супер доволен съм от Lenovo Z6 Pro, преди това бях главно с Oneplus 5- и той беше супер, но 64гб памет малко ми идваха. Общо взето всичко с поне snapdragon 835/730 или подобен и 6гб рам ще работи бързо като флагман. Не, че няма напредък в по-новите процесори, но разликата в работата е незначителна.
Вече телефоните се развиха на ниво като компютрите, старите модели вършат работа горе-долу колкото новите.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
[-] 2 потребители изказват благодарност на MeRtYy за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#40

(2021-03-11, 20:45:21)ganchev написа:  Много съм доволен и аз с една "чорба" от LG-та и един Самсунг за украса.
Сега сериозно от няколко седмици се кефя на G8x с dual screen аксесоара и мога да кажа ,че телефона е страхотен. Същи така съм много доволен от S10 Lite . Телефона работи много бързо , а батерията е звяр. Бях пред дилемата него или 20FE да взема и сега се радвам , че предпочетох S10 Lite .

Sent from my LM-G850 using Tapatalk
Ама кажи защо си го предпочел де, недей да криеш Big Grin

Сега съм доволен от телефона си. Даже да си взема V20-то пак ще съм доволен. От както съществува Андроид, само 2 пъти съм бил недоволен - един път когато купих Mate 9 и втория път Poco F1.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#41

Аз никога не съм доволен, винаги може да се иска повече, все пак съм много по-доволен от Mi 10T Pro-то отколкото s20 Utra-та, който събира прах в шкафа.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на joring за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov, росен2
Цитирай
#42

Да доволен съм,от близо 4 години ползвам Huawei P10 plus и все още си работи бързо и безпроблемно

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай
#43

(2021-04-03, 19:51:32)kostastam написа:  Аз не виждам бъдеще в сгъваемите телефони особено ако са 300+ грама. Ще бъдат бутиков продукт още няколко години, докато всички забравят за тях в този им вид на тухла.
Ябълките предвидливо вървят назад и не се напъват да внедравят нещо ново, защото знаят, че такова няма.
Аз иновации в последните два натоварени технологично месеци не видях.


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Сгъваемите на са за всеки и не ми е работа аз да казвам имат ли бъдеще или не, но почти всички големи в бизнеса работят по този формфактор. Което значи много. И както казват от Технополис:
- Някой неща е по добре да ги имаш!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#44

(2021-04-23, 18:28:11)Bavarche написа:  Сгъваемите на са за всеки и не ми е работа аз да казвам имат ли бъдеще или не, но почти всички големи в бизнеса работят по този формфактор. Което значи много. И както казват от Технополис:
- Някой неща е по добре да ги имаш!

По-точно - „Някой неща е по-добре ... да ги продадем!“

Пп. Сгъваеми апарати имаше още преди 15-20 години. Така, че - нищо ново под слънцето.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#45

Днес излезох по фанелка с къс ръкав. С Редми Ноте 7 съм. Сложих го с вджоба на дънките и половината стърчеше. Зимата няма проблем с якетата обаче лятото е ужас с тия лопати. Ужасно некомфортно.Чантички и всякакви презрамки/диагоналки и т.н са ми неестествени и изгягвам освем в редки случаи. Мъка е, вече няма малки телефони, само плочници. Миналото лято като излизах не го носех. Смъкваше късите ми гащи дето са с ластик. Хвърлям на леглото и излизам без телефон. А за redmi note 9 pro не ми се мисли , и там другите нови, направо с пенсионерка двуколка трябва да оборудва човек. Всичко това вече не са телефони, това са таблети.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#46

То е имало сгъваеми телефони, но не е имало телефони със сгъваеми дисплей.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#47

докато излезне p50 pro съм доволен Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#48

(2021-04-26, 20:23:52)hazART написа:  То е имало сгъваеми телефони, но не е имало телефони със сгъваеми дисплей.
То пък „голям праз”, че дисплея бил гъвкав!!!
Утре ще направят „холограмни” дисплеи и пак ще ахкате и охкате!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#49

И къде видя да го правя това, просто има разлика между сгъваем телефон и сгъваем дисплей и тя е няколко години.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)