Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Notepad бележник експорт
#1

Здравейте, 
P40 pro  без манипулация за Google към него.
Някаква идея как мога да прехвърля бележника? 
Инсталирах hisuite на лаптопа, връзва, избрах само бележника, (2000 записа) но вече 20-30мин стои на 0%.
Закачих моят p20 pro на същият лаптоп - копира ги много бързо (20 записа).
По друг начин, с някой файлов мениджър или друго мога ли да ги достъпя, целта е към самсунг да ги прехвърля?

Благодаря предварително!

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
Аксесоари
#2

Notepad на Майкрософт ли?Ако е той,като си инсталираш Microsoft OneDrive на Самсунга,ще ти се прехвърлят автоматично.
Цитирай
#3

Notepad вграден на huawei.
Друг е въпросът, че от моят телефон бележника не е в четим вид и не знам как да го прехвърля.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#4

Можеш да отидеш на https://cloud.huawei.com/home#/account/gdpr и да си изтеглиш бележките,цъкаш на акаунт.Запазва ги в ZIP формат,но не знам дали ще ги четат на нови я телефон.
Пс Виж тази статия https://www.wikihow.com/Transfer-Notes-f...to-Samsung


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

В облака на huawei ги отваря пак в това приложение, няма export, save, share или нещо подобно.
Сваля ги по метода, който си показал, в архива има файл json.js,който като се отвори с текстов редактор, долу горе може да се извлече информацията, но на 2000 файла на ръка... Не ми се мисли. 
Попаднах и аз на тази статия, но как да кача на p40 pro Google keeps? Дори и да го намеря като апк не съмнява, че ще направи синхронизацията заради липсата на гугъл услугите.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)