Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Андроид 11 за Poco X3 NFC
#26

Някой изобщо успял ли е на Poco X3 NFC да направи запис на обаждане със стоковото приложение с новата версия на MIUI 12.5?

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, от скоро съм с POCO X3 NFC  и на първо време съм доволен. Въпросът е че съм с андроид 10 и MIUI Global 12.0.7.0, а като му дам за проверка на обновления ми казва , че няма по ново версия. Някой може ли да ми каже защо някои са с андроид 11 а аз нямам актуализации и дали изобюо ще има, както и за MIUI 12.5.
Благодаря!
Цитирай
#28

Дай буквите след номера на рома да видим

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#29

(2021-11-15, 17:46:06)BlackBone написа:  Дай буквите след номера на рома да видим

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

QJGIDXM


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#30

Това е индонезийски ром. По принцип е излязъл 12.5, но защо не се ъпдейта нямам идея. Вкъщи имам такъв телефон с европейския ром и се ъпдейта ота

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Добре, понеже не съм много запознат , то че е индонизийски ром трябва ли нещо да ме притеснява, или по-точно какви са разликите мужду различните ромове. Също така , че пък пише че версията е Global. Това че се разминава, трябва ли също да ме притеснява, дали самият телефон не е нещо бъгав. Телефона е закупен от ALL GSM , чисто нов, запечатан беше като го получих.
Цитирай
#32

Няма място за притеснение. Телефона е със софт Глобален за Индонезия, което за мен е плюс, че има запис на разговора вграден в диалера.
Можеш да опиташ да провериш за ъпдейт като промениш региона на Индонезия. Предполагам сега си на регион България.
Настройки - Други настройки - Регион.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#33

Малко съм забравил вече какво беше,но не можеше ли от 3те точки да се посочи свален във вътрешната памет ъпдейт?
https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900385
Цитирай
#34

В случая при мен , кой софтуер трябва да тегля, Глобал или Индонезия, след като е Глобал за Индонезия. Иначе пробвах и на регион Индонезия, при проверка пак показва че няма актуализации.
Цитирай
#35

Тези всички са глобални.
За теб е: Version: V12.5.2.0.RJGIDXM , където ID значи Индонезия
Цитирай
#36

И по този начин не става. Дава ми че тази версия не е позволена да се флашне, или нещо от сорта. Няма значение, така го оставям, ако дойде нещо чрез ОТА, ще го инсталирам, иначе го оставям така да не го скапя нещо.
Благодаря за отговорите.
Цитирай
#37

Да ви кажа какво последва. До сега не получавах актуализации и преди два дена го флашнах през фастбуут с версия 12.5.2 , пак за Индонезия. И тази сутрин вече получих и официално първото си обновление до 12.5.3. Надявам се вече да получавам нормално актуализации ако излизат естествено. Благодаря за помощта на отзовалите се.
Цитирай
#38

(2021-06-30, 11:30:48)slon4o написа:  От вчера ми се появи иконка за запис по време на разговор . Когато започна разговор и го натисна след около 2-3 сек. ми излиза съобщение "Записът не може да започне поради системен проблем" ! Някой знае ли за какво иде реч ?

На два телефона показваше това съобщение (Нокия и шаоми) , подкарах записа като дадох разрешение за достъп на приложението и промених интерфейса на телефона на английски. Почна да записва и след това си върнах българския.

S21 FE
RN5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)