Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Звук на фейбук и месинджър.
#1

Здравейте. 
От вчера нещо се случи и звука в двете приложения е ужасно силен. Дори и при зададен минимален звук на нотификациите, когато получавам, пращам или харесвам нещо звука е все едно на максимум. Мисля, че тази аномалия се появи само при тия приложения, чета в reddit за други подобни, явно не съм само аз. Някой друг да е забелязал нещо такова, да го е решил някак?

https://www.reddit.com/r/techsupport/com...s_view_all

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен е така от днес. Точно си гледах настройките да не съм увеличила нещо.
Днес се ъпдейтнаха точно Facebook и Messenger при мен и предполагам, че е нещо от ъпдейта.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
[-] 2 потребители изказват благодарност на NaniG за това мнение:
  • MapTo_D, Sv3TL10
Цитирай
#3

Аз затова съм си свикнал да си държа телефона на вибрации , хем не ме разсейва - хем не ме безпокоят - хахахаах

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#4

Масово хората се оплакват от слаб звук,а вие от силен?Колко пък да е силен?
По-добре да чуеш известието отколкото да не го чуеш.
Цитирай
#5

Проблема не е с известията, а със звуците в самото приложение. Не се влияеха и от намаляме на слайдъра за системата.. Ужасно беше, но месинджъра го оправиха с последния ъпдейт. Сигурно и фейса ще оправят.
При месинджър до такава степен бяха омазали нещата, че докато телефона плейваше музика през блутут в колата, при звуците в месинджър, като например този при изпращане на съобщението, музиката прекъсваше..
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • MapTo_D, NaniG
Цитирай
#6

(2021-03-12, 21:50:30)Samssung S6 Edge написа:  Масово хората се оплакват от слаб звук,а вие от силен?Колко пък да е силен?
По-добре да чуеш известието отколкото да не го чуеш.

Когато си свикнал звука за известия да ти е на минимум и изведнъж на две приложения се окаже, че е на максимум и не се влияе от нищо - гадно е, много! 
Не знам масово от какво се оплакват хората и какво е по-добре, пиша и казвам какъв проблем има при мен от 2 дни. Радвам се, че не е само в моя телевизор, дори май нещата при месинджъра се оправиха донякъде.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 2 потребители изказват благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • NaniG, Sv3TL10
Цитирай
#7

Реално месинджъра/фейсбука звуците се категоризираха като "системни" и оттам идваше проблема.
Моя го реших като просто спрях звуците през самия апп или намалете системните звуци от слайдера.
Цитирай
#8

(2021-03-13, 09:40:04)simeonivanov22 написа:  Реално месинджъра/фейсбука звуците се категоризираха като "системни" и оттам идваше проблема.
Моя го реших като просто спрях звуците през самия апп или намалете системните звуци от слайдера.
През слайдера каквото и да намалям/увеличавам - не се влияе. Фейсбука си пращи на макс, чак тръпки ме побиват. 
Варианта е да се спре звука през приложението, докато не отстранят проблема. Май е само при самсунг телефони, поне от темата в реддит и ревютата в самия апп оставам с такива впечатления.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#9

Това дразнещо известие го имам от с10+ продължи на с20у и на с21у, тоест знам за него от както минах на андроид и вече две години и не намирам начин да намаля (не да спра) звука... Явно изобщо не се работи в тази посока.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#10

Аз нямам проблем S10 +
От слайдъра намалям силата на звука ,само за уведомленията и Messenger си затихва
А фейсбук от системните се влияе ,което адски тъпо
Цитирай
#11

Пропуснал съм да кажа, че се отнася само за фейсбук.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Да, още от вчера май месинджъра се оправи, без да има ъпдейт. Но глупавия бук продължава да кънти и чисто и просто му спрях звука, все ми е тая и без това за него.
Явно не всички устройства са засегнати.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай
#13

И при мен е така.Месинджъра се актуализира и се оправи,а фейсбук още си е така звука при лайкване на публикация е на макс.Забелязах ,че телефона взе да грее от скоро, може би някакъв бъг с тези 2 приложения или от нещо друго,но не беше така.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай
#14

Фейсбук днес се ъпдейтна, но не е оправено. Мен и друго ме дразни. Последно време нотифкацията на заключен екран/дръпване надолу не следва настройките и стои на плътно черен фон, за разлика от останалите.. Грозна работа..
Цитирай
#15

Сега тъкмо актуализирах фейсбук и досадния силен звук е оправен.

Siemens A50 --> Sony Ericsson T610i --> Sony Ericsson K700i
Nokia N95 --> Nokia 5800 Xpress Music --> LGKU990 Viewty
HTC Sensation --> Samsung Galaxy S4 --> Samsung Galaxy S6 Edge --> HUAWEI Mate 20 Lite --> SAMSUNG Galaxy S10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)