Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на iOs с Android
#76

Така като ви чета, май само аз мисля да мина на никому неизвестен модел (поне у нас) и то на китайски бранд - Vivo Iqoo 5 Pro...
Аксесоари
#77

Ако ти се екпериментира, защо не.
#78

(2021-08-23, 15:45:18)solo5 написа:  С какъв модел Xiaomi е приятелката ти?
Защото флагмани на Huawei вървят гладко дори и след третата година
Иначе, за да разпалим малко страстите, телефоните на Apple са също толкова китайци,
колкото и  тези на Huawei Lol
Redmi Note 7 Pro . Не е важно къде ги правят а какъв е софтуера и как го поддържат и как се грижат за него . Китайското от 50 километра си личи . Супер гнусно и грозно . Като гарга ама рошава ...

(2021-08-23, 19:59:33)Andon0v написа:  Ми моя китайски боклук струваше точно 2 палки преди 3 години и кво от това? Знаеш ли колко пъти си е избил парите.. сигурно 10. Имам чувството че масово хората тук тотално биват заблуждавани и започват да мислят праволинейно типично за американското население. Извинете ама във айфона ви има повече китайски части от колкото в моя хуауей. Ако толкова говорим за 'китайски боклуци'.
Ако трябва да говорим реално не е важно колко пари струват а дали изобщо си заслужават парите и какво ти е софтуерното преживяване . Аз го казвам с ръка на сърцето - Епъл ми харесват ! Безпроблемна работа като никой друг телефон , добра работа с всичките ми устройства , ъпдейти бързо и надеждни , но някои неща не ми оттърват откъм софтуерни настройки и екстри . Не ми се говори , че ще се поддържа софтуерно поне 4-5 години . Това нещо не можеш да го видиш в андроид телефон . Нормално , все пак бълват по 10-15 модела на година всеки бранд . Тука ако не си разбрал говорим за софтуера е не за хардуера . Недей бъркай двете неща ! Говорим за китайския софтуер , за китайския потребителски интерфейс и колко е зле и претрупан . А не за китайско хардуер ! Все пак нормално . Китай е най-големият производител на хардуер в целият свят . Съвсем нормално е това . Да не ти е България това ... Само да внасяме а да не изнасяме ...

(2021-08-23, 21:27:35)imthedevil написа:  Така като ви чета, май само аз мисля да мина на никому неизвестен модел (поне у нас) и то на китайски бранд - Vivo Iqoo 5 Pro...
Пробвай , защо пък не ... Човек докато не пробва няма как да узнае дали ще му хареса или не ! Само провери как стоят нещата със софтуера и ъпдейтите . Виж му update track-а .

(2021-08-23, 18:25:37)Victormihov написа:  И аз се отказах от други марки, искам iOS е Айфон (не, че има друго де), искам ли Андроид (само Самсунг), нямам пари и нерви за губене в екперименти вече, Шиаоми са хубави, ама не са и WOW имах MI11 само името му голямо, искат 1500лв за него, камера скапана, грее, бъгове, реклами из менюто, флашване за да теми и глупости, няма и ip68, не е за мен, иначе според мен и 800лв не струва.
Спрях с експериментите, дай 2000лв за доказа марка и се кефи и това е, вече марки няма на пазара, останаха 2.
Това не ти е 2000-та, дето имаше Нокиа, Сони-Ериксон, Сименс, Алкател и всеки модел уникален и невероятен.

Днес има 3 модела флагмани и още 4-5 средняци и това, всичко друго е океан от китайски недоразумения, дето 2 снимки една след друга не могат да направят като хората.
Звучи гадно, но човек ФЕН с Финанси не виждам причина да си купи Htc, Huawei, Zte, Xiaomi дори било то и Сони и Гугъл, вече няма телефони, скоро само ще останем ние да си бъбрим и да се джафкаме, май ерата на смартфоните е към края си.
И ти си прав много . След като минах през Xiaomi , Huawei , Nokia и аз съм на това мнение . Samsung или Apple . Другото е просто експеримент . Вкарваш се в ненужни филми и губиш пари (и то много) ! Има непретенциозни хора които изобщо не им пука и дали има екстри , дали софтуера е както трябва или не . Върви ли фейсбук, месинджър и има ли ало-чао значи всичко е наред . Дори моято приятелка която е точно такава . Важното е , че поддържа фейсбук , месинджър и може да се обажда значи й върши работа . Да й дам телефон от преди 7-8 години може би пак би го ползвала без никакъв проблем , но като хвана A52 и направо е възхитена от всичко което предлага сравнение с Xiaomi . Няма как някой да ми каже , че няма разлика между китайски телефон (говорим за софтуер тука А НЕ ЗА ХАРДУЕР) и корейски или епъл . Едните са светлинни години пред другите . Ксаиоми ги купуват , защото са евтини телефончета и това е . Факт е , че ако не се бяха вдигали цените на всички телефони надали някой би избрал Xiaomi пред доказана марка като Samsung или Apple . Просто се купува , защото е евтино и рискуват цена за хардуерно изживяване . После реват в групите на Huawei Bulgaria или Xiaomi , че нещо не им върви , лагва им ,забива им , сензора за близост не ми работи при разговори (визирам Xiaomi , мале мале ) , не им работи GPS , няма GMS , защо някои приложение не им върви и какво ли не още . Чак е смешно . За Епъл може да кажа като критика календарния вирус ама там опира до незнание на английски и цъкане на yes/no на всичко което излезне . Винаги е в Apple , че няма български език . Това си е напълно така . Честно казано около мен има повече хора със стари айфони отколкото такива с Андроид . ФАКТ ! Сами можете да си отговорите защо Smile

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • Victormihov
#79

Ами само ще ти кажа че Китайския софтуер е по-оптимизиран от корейския ( emui ). Личи си колко си ползвал и как говориш типично стил Епъл фенбой, как може буквално и думите са ви едни и същи, смисъл като зомбита сте.

Другото което е че едни американци ги съдиха точно щото нарочно софтуерно си ограничават старите устройства и ги забавят умишлено с цел да си прецакат старите клиенти и да си купят новия. Да се кланяте на най анти потребителската компания е смешно. В Америка цели протести вдигат хората вече, щото им писна от малоумните решения на Епъл.
Само не разбрах кое е гнусно и грозно, преди като ползвах iOS беше наистина красива, сега е шарена като MIUI
И отново се убеждавам че четеш през редовете без да влагаш умисъл. Отгоре то казах че има андроид телефони на по 4-5 години които все още получават ъпдейти.
#80

(2021-08-24, 10:40:18)Andon0v написа:  Ами само ще ти кажа че Китайския софтуер е по-оптимизиран от корейския ( emui ). Личи си колко си ползвал и как говориш типично стил Епъл фенбой, как може буквално и думите са ви едни и същи, смисъл като зомбита сте.

Другото което е че едни американци ги съдиха точно щото нарочно софтуерно си ограничават старите устройства и ги забавят умишлено с цел да си прецакат старите клиенти и да си купят новия. Да се кланяте на най анти потребителската компания е смешно. В Америка цели протести вдигат хората вече, щото им писна от малоумните решения на Епъл.
Само не разбрах кое е гнусно и грозно, преди като ползвах iOS беше наистина красива, сега е шарена като MIUI
И отново се убеждавам че четеш през редовете без да влагаш умисъл. Отгоре то казах че има андроид телефони на по 4-5 години които все още получават ъпдейти.
А ти си типичен хейтър като видя , че притежавам айфон (нормално поведение в този форум) . Ако четеш по-назад може би ще забележиш , че искам да се върна на андроид и то на Самсунг ! Ако не знаеш епъл забавиха устройствата които са на 3-4 години за да може батерията да не се прецаква толкова бързо . Имаш гугъл , използвай го . И кои са тези телефони които получават ъпдейти ? Говорим за ОС ъпдейти а не за месечен пач за сигурност или добавяне на някои уж екстра която щади батерията . Говорим тука за голям ОС ъпдейт . Няма такъв . 3 години от Самсунг и това е . За Xiaomi виждаме кой колко ъпдейтва . Някои телефони още седят на Android 10 . Докато някои вече са на 11 . Няма просто какво да говорим . Едно нещо забелязах , че според тебе EMUI е корейски софтуер ? ХАХА . След това нещо спирам просто да си пиша с тебе . Човек който мисли , че EMUI на Huawei е корейски софтуер , не може да се спори с него !!!

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#81

Митко аз като чета мненията на доста потребители които са сменили Huawei P30 Pro и Mate 20 със Самсунг S 20 -21,излиза че обхвата на Самсунг е доста по слаб,но феновете на марката веднага ще оспорят,и другото е за дрейна на батерията,когато е в стентбай,загряване.А относно  известията и там има оплаквания,както е при всички андроиди.При клиповете с разглобяване на различни телефони се вижда изработката вътре,кои са качествено сглобени,при Самсунг се вижда че е качествено,при айфоните също,докато при ксиаоми се вижда евтиния та,но при хуавей е по добре,говоря за флагманите.Доста хора преминаха от Самсунг среден и нисък клас на Ксиаоми,заради цената,а и че им държи повече батерията.Ти си напълно прав че масата потребители купуват или тази марка която са използвали,като си мислят че другото не струва,или каквото им предложат операторите при преподписване на договора.
Хазарт има една фраза-Никой не плюе това което има,докато не го смени,аз ще допълня-с нещо по добро.Но ако си доволен от нещо,не ти създава ядове,защо да го плюеш,не е като да ти е скъсало нервите,тогава си е нормално. Smile

Пс.Попаднах на една статия за старите модели айфон 6-7,как като им смениш региона на Франция,започват да работят по бързо,причината е явно че Франция ги глоби за забавяне на телефоните Big Grin https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...67147.html
#82

(2021-08-23, 23:36:28)mitko.stefanov написа:  Redmi Note 7 Pro . Не е важно къде ги правят а какъв е софтуера и как го поддържат и как се грижат за него . Китайското от 50 километра си личи . Супер гнусно и грозно . Като гарга ама рошава ...

Redmi Note 7 Pro e далеч от флагман, но въпреки това не би трябвало да имаш проблем с него.
Имам приятел който още ползва Redmi Note 5 и не се оплаква. Счупи му стъклото, смени го и продължава с него
Личи си че мразиш китайски телефони, но имаш китайски айфон :-)
Флагманите на Huawei си бяха много добри и имаха премиум усещане,
жалко че ще трябва да се лишим от присъствието им заради търговската война
Със сигурност клиентите ще са най-губещи от това - вече няма голям избор и цените излетяха в космоса
#83

(2021-08-24, 11:45:14)DoryanY написа:  Митко аз като чета мненията на доста потребители които са сменили Huawei P30 Pro и Mate 20 със Самсунг S 20 -21,излиза че обхвата на Самсунг е доста по слаб,но феновете на марката веднага ще оспорят,и другото е за дрейна на батерията,когато е в стентбай,загряване.А относно  известията и там има оплаквания,както е при всички андроиди.При клиповете с разглобяване на различни телефони се вижда изработката вътре,кои са качествено сглобени,при Самсунг се вижда че е качествено,при айфоните също,докато при ксиаоми се вижда евтиния та,но при хуавей е по добре,говоря за флагманите.Доста хора преминаха от Самсунг среден и нисък клас на Ксиаоми,заради цената,а и че им държи повече батерията.Ти си напълно прав че масата потребители купуват или тази марка която са използвали,като си мислят че другото не струва,или каквото им предложат операторите при преподписване на договора.
Хазарт има една фраза-Никой не плюе това което има,докато не го смени,аз ще допълня-с нещо по добро.Но ако си доволен от нещо,не ти създава ядове,защо да го плюеш,не е като да ти е скъсало нервите,тогава си е нормално. Smile

Пс.Попаднах на една статия за старите модели айфон 6-7,как като им смениш региона на Франция,започват да работят по бързо,причината е явно че Франция ги глоби за забавяне на телефоните Big Grin https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...67147.html
Ако не ме бърка паметта проблема с известията попринцип идва от самият андроид 10/11 . Има един ютуб канал където човека от айфон минава андроид телефон (OnePlus , Samsung , Pixel , Huawei и т.н.) . Забелязах , че при всички видеа се оплаква най-много от нотификациите . Явно не е виновен самият UI а може би самият Андроид . Макар , че при старият ми Huawei P9 lite нпмах проблема . При П10 и при П30 имах доста проблеми . Не само от вайбър ами от много други . Аз като цяло от Хуавей бях доволен . Не мога да си кривя душата ама имаше едни смешни бъгове които бях обяснил в раздела П30/П30 Про където направо ми бъркаха в здравето . Чаках около 6-7 месеца да ги оправят и пак не ги оправиха . За мене това е напълно неприемливо . Давал съм пример с Епъл headphone warning които като засече , че звука когато слушаш музика е силен и автоматично го намаляше . Късаше ми нервите това нещо . Не можех да слушам музика като хората . 2 седмици след това бъга беше оправен . Тука вече си личи кои влага повече усилия . Иначе и ти си прав . Човек наистина не плюе нещо докато не го смени . Тогава вече си проличава дали си е заслужавало ъпгрейда и дали наистина е ъпгрейд или даунгрейд . Да ти кажа за смяната на региона на Франция не съм пробвал . Поне проблем с моята 12-ка засега нямам (да чукам на дърво) . Ама 6 и 7  са телефони на по 4-5 години и все още вървят . Даже имам приятел който все още ползва първото SE което е 2016 и този телефон направо лети . Е добре де , екрана е малък и батерията е зле ама човека си го ползва . 
(2021-08-24, 11:53:11)solo5 написа:  Redmi Note 7 Pro e далеч от флагман, но въпреки това не би трябвало да имаш проблем с него.
Имам приятел който още ползва Redmi Note 5 и не се оплаква. Счупи му стъклото, смени го и продължава с него
Личи си че мразиш китайски телефони, но имаш китайски айфон :-)
Флагманите на Huawei си бяха много добри и имаха премиум усещане,
жалко че ще трябва да се лишим от присъствието им заради търговската война
Със сигурност клиентите ще са най-губещи от това - вече няма голям избор и цените излетяха в космоса
Дали е заради търговска война или сигурност никой не може да каже . Може само да развиваме теории и да гадаем . За жалост клиентите наистина са губещи . Ама погледни го от добрата страна - при Андроид има бол марки . Избор колкото искаш . Иначе мразя китайските телефони поради 1 причината и тя е , че ги мързи в червата да си оправят софтуера и бъговете с него . Извинявай много ама аз в ЛГ Г2 (телефон от преди много години) не съм имал толкова проблеми отколкото с Хуавей/Ксаиоми . Както каза колегата докато не го смениш и не видиш разликата няма да започнеш да плюеш . Всеки хвали това което има . Вкъщи съм имал 3 huawei телефона (P9 lite , P10 & P30) както и Xiaomi (redmi note 7 pro & redmi note 9 който е на майката на приятелката ми ) . Всеки път се повтаря едно и също . Като нашите политици - обещават , обещават и накрая нищо . Директно си те лъжат за да те накарат да си купиш техен телефон и до там . След дъжд качулка . Оправяй се . Точно това искам да кажа по-горе . Няма значение какви са хардуерните части вътре а как е написан софтуера . Един силен хардуер без един добре написан софтуер е нищо . Вземи като пример Nubia Red Magic 6 . Зверски хардуер а софтуера куцо магаре . Защо според тебе този телефон не се продава много ? Много е лесен отговора : софтуера е пълен леш . Все едно аз съм го писал . Да не говорим за ъпдейтите . От тези китайските марки може би мога да кажа , че OnePlus се справя най-добре . Поне откъм ъпдейти са добре и софтуера им е stock android + малко добавени екстри от тях . Вече след новата им версият на oxygen малко прилича на Самсунг . Аз лично съм на това мнение . Не задължавам никой с него и съм наясно , че няма да се хареса на всеки . Говоря от опит с 5 китайски телефона . Мисля , че е достатъчно да си направя изводите . Няма лошо , важното е да сме живи и здрави . Smile

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#84

При новите модели айфон 11-12 го няма това с смяна на региона, при тях явно няма намеса в софтуера, но те са и нови модели, така че няма смисъл да си играеш. Поддръжката на софтуера на айфоните си е на друго ниво, имали проблем, в най кратки срокове се оправя, при андроид това го няма, а при emui си има доста неща за оправяне,но не са болка за умиране.Самсунг и те пускат често подобрения по софтуера, имат доста повече ъпдейти.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • mitko.stefanov
#85

Младеж как успя да интерпретираш че емюай е на Самсунг само ти си знаеш ! Не знам как усмисляш изречения и думи, но явно не са те научили навреме. И като заговориха ъпдейти какви са разликите версиите на айфоните? Ами минимални трябва да минат 2-3 големи ъпдейта за да има разлика. Другото е просто триене на носа и пъчене, видиш ли колко ъпдейти пускали, а това че слагат 2 нови снимки и сменят иконите не е важно

И това им беше извинението за батериите, ама масово хора със сменени батерии се оплакваха, че телефоните не им работят както преди след определени ъпдейти. За Франция също е вярно щото не знам за колко милиона или милиарда щяха да ги глобят, ако не си бяха оправили простотиите... Това са едни типични епълски неща преди години имаше и флексгейт, както и други проблеми не си признаваха, ама проблеми няма, за противо ремонтните им мерки спрямо устройствата пък даже няма да споменавам, че да си смениш една камера на телефона, трябва да си купиш клонирвачка и да се молиш на Епъл боговете да сработи. Спирам да пиша, че с крайни фенове не е добре да се комуникира, щото само влиза и излиза информация без да се осмисля
#86

(2021-08-24, 16:57:38)Andon0v написа:  Младеж как успя да интерпретираш че емюай е на Самсунг само ти си знаеш ! Не знам как усмисляш изречения и думи, но явно не са те научили навреме. И като заговориха ъпдейти какви са разликите версиите на айфоните? Ами минимални трябва да минат 2-3 големи ъпдейта за да има разлика. Другото е просто триене на носа и пъчене, видиш ли колко ъпдейти пускали, а това че слагат 2 нови снимки и сменят иконите не е важно

И това им беше извинението за батериите, ама масово хора със сменени батерии се оплакваха, че телефоните не им работят както преди след определени ъпдейти. За Франция също е вярно щото не знам за колко милиона или милиарда щяха да ги глобят, ако не си бяха оправили простотиите... Това са едни типични епълски неща преди години имаше и флексгейт, както и други проблеми не си признаваха, ама проблеми няма, за противо ремонтните им мерки спрямо устройствата пък даже няма да споменавам, че да си смениш една камера на телефона, трябва да си купиш клонирвачка и да се молиш на Епъл боговете да сработи. Спирам да пиша, че с крайни фенове не е добре да се комуникира, щото само влиза и излиза информация без да се осмисля
Можеш сам да погледнеш какво си написал по-горе Big Grin "Ами само ще ти кажа че Китайския софтуер е по-оптимизиран от корейския ( emui )" . Иначе не знам за какво оптимизация говориш при EMUI . Аз за минах през EMUI 8 , 9 и 10 . Имаше бъгове от рода на незвънящи аларми , нямаше известия когато имаш пропуснати повикване . Като сложиш светла картинка на начален екран ти я правеше затъмнена за да спестяваше уж батерия . Или пък агресивното затваряне на приложенията за пести батерия . Хм , доста добра оптимизация е това да ти кажа . Перфектна е ! Не се знае iOS 16/17 какво може да представи . Да не стане да пусне тотална къстъмизация като Андроид и гледай тогава шоу . Дали някой ще мине на Андроид при предположение , че айфона ще има къстъмизация като андроид и 5-6 години ъпдейти и поддръжка . Ще е интересно Smile А целта за да не работят като смениш камера / екран и тем подобни е за да не може бай Гошо , който ти е фризьор да се прави на майстор и по телефони . Да се сменят нещата в оторизиран сервиз и да се слагат оригинални части . Същото като това което предстои в България по повод ремонтите на автомобилите , защото се напълни с всякакви разбирачи в тази държава (и не само тука де) . За бендгейта аз не знам кой ще си седне на телефона когато му е в задния джоб освен кифлите които го носят на задните си части . Аз лично от толкова много хора с айфон 6/7/8 не познавам някой да е огънал ама щом казваш . Лесно е да се заяждаш за някакви дребни смешни проблеми ама трудно е да се докажеш с реални примери и и факти . Няма смисъл да споря с тебе . Всичките епъл хейтъри сте такива . Смешна работа . Винаги изпъквате едни такива смешни факти които нямат смисъл . Ползвай си китайската пръчка където можеш да ти я ремонтира бай Гошо и после реви , че камерата след ремонт не снимала добре , екрана бил нещо по-различен или батерията не държала като преди . Ама нали трябва да спестим някой лев нали ? Мене не ми пука за Епъл или Самсунг . Каквото ми харесва това ползвам . Мога да обиколя всички марки . Ама най са ми смешни ей такива хейтъри на Епъл/Samsung и привърженици на китайските пръчки . Ползвай си китаеца и дай обективно мнение на човека който е написал темата . Ние сме дали а ти май се засегна а ? Жалка работа . Повече изобщо няма да ти пиша . Автора сам може да прецени кое повече му харесва . Ако му харесва къстъмизация да взима андроид . Ако не желае да сменя на всеки 2-3 години телефон и да го изкара 4-5 , че даже и 6 години без проблем да минава пак на Епъл . Макар , че къстъмизацията е супер смешна все още (едни widgets и до там) . Все пак с тези цени на телефоните , си е направо цяла инвестиция ! Всеки сам си знае какви финанси има и какво може да си позволи . Иначе цял ден можем да си спорим коя марка е по-добра . Било то Епъл/Самсунг/Ксаиоми,Хуавей,OnePlus и т.н. . Да отиде в техно веригите , да си играе с всеки един по 10-15 минути и да прецени . Може да се приготви и да прочете във форума на всеки един раздел хората какви проблеми имат . Тука всеки си споделя своя опит с дадена марка . Да спорим е толкова смешно . Все едно да спорим коя марка автомобили е по-добра : Мерцедес или BMW . Просто няма никакъв смисъл !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

#87

@Andon0v https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...ilozheniya а тука, какво пише.
Защо е нужно да променят нещо, Samsung променяше софтуера си толкова години, защото не работеше както трябва и хората се оплакваха.
Защо е нужно частите на Apple да са евтини, на скъпите коли да не би да са евтини.
Защо Huawei изкопира интерфейса на iPhone след като техния не струва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • mitko.stefanov
#88

Мисля, че този спор е абсолютно излишен.
Всички имат кусури и то МНОГО, няма перфектни телефони или марка или кола, дори няма перфектно място за живеене, перфектен човек и тн, има само Един Перфектен и той е Горе.
Та, по темата, аз лично искам ли да си купя нещо и да го ползвам ще е или Самсунг или Айфон, наречете ме кифла или както там желаете.
НО си купувам и други марки от чисто и просто любопитство- цъкам го 2-3 дни, дори не слагам сим карта понякога и веднага го продавам, НЕ с цел печалба, а просто да видя до каква степен конкуренцията се е подобрила или занижила, но особено подобрение не виждам. Шиаоми БЪЛВА телефони, но в крайна сметка всички са абсолютно еднакви, Сони-то си е просто камера с чист Андроид и много интересен 21:9 екран.
Пиксела е чист Андроид с хубава камера, Хуавей амиии добри са, но няма Гугъл и пречи.
Самсунг-а има всичко, и екран, и бързина, и много приятен за окото интерфейс, и много готин корпус, държи и що-годе цена, оправиха много софтуера последните години, а последните модели S21 си заслужават аплодисменти, не мога да го отрека.
Айфона си го знаем, машина за работа, няма спиране, товари я, тормози я, тя си знае едно, работа и край, безкрай.
Функции 0Smile камера Супер, за хора прости като мен е идеален.

И да спорите до никъде няма да я докарате, всеки има различни финанси, всеки има различни виждания къде да си "вложи" (как я мразя тази дума като става дума за покупка на смартфон) парите, всеки е фен на нещо, а има и хора които и 150лв за смартфон да дадат ги боли.

Аз затова не споря, а купувам и гледам дали го бива или не, ЗА МЕН разбира сеSmile
Лека вечер, темата е добра, но нека спазваме добрият тон, вече не сме деца да спорим за глупости.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • mitko.stefanov
#89

Не може да си смениш камерата не защото Бай Колю ще ти я смени, а щото едни гнусни прасета са решили че трябва да сериализират всички компоненти към устройствата. Има клипове, как човека вади части от чисто нов току що отворен айфон и ги слага на друг - не работят ! А са оригинални части. Така че ти отпада тъпата теза, ама то е нормално все пак отново не си запознат с нещата, това е типично за вас Епъл феновете.

Бендгейт даже няма да го коментирам ,. Много хора проплакаха. То по тая логика дай че не съм видял нещо, значи не е съществува, Ами прочети хилядите мнения на потърпевши, отново гледане с розови очила стил Епъл фен, нищо чудно.

Аз ти казах за флекс гейт, пообразовай се, да видиш как любимата ти компания го отрича и само на 10% от потърпевшите признава дефекта а, другите познай какво духат!


Пак казвам, това че си дал една чанта пари за 200 доларов надценен продукт си е лично мнение! Но да не зачиташ другите и то по-качествени и на по-ниска цена предложения просто отново гледане с розовите очила, типично за вас. Разбери еднакви сте всички Епъл феннове, не е като да не съм спорил преди това с още 10на. Имате еднакво ограничено и праволинейно мислене. Жалко, но не сте виновни вие за това, а може би да?



(2021-08-24, 19:30:59)hazART написа:  @Andon0v https://mobilebulgaria.com/news/oneplus-...ilozheniya а тука, какво пише.
Защо е нужно да променят нещо, Samsung променяше софтуера си толкова години, защото не работеше както трябва и хората се оплакваха.
Защо е нужно частите на Apple да са евтини, на скъпите коли да не би да са евтини.
Защо Huawei изкопира интерфейса на iPhone след като техния не струва.

Защо заради неработещ модул да хвърляме цяло устройство без да го ремонтираме? Защо да създаваме буклук от електроника и после да се бием в гърдите колко еко сме? Това са въпроси чийто отговор и Епъл няма да мога да ти дадат.

Така да ти го кажа частите за телефони идват от едни и същи фабрики, даже си им пише производителя. Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава. Твой е избора да ти вземат 1000 лв за ремонт, при положение че сигурно могат и за 100 да ги го оправят. Ама нали така е поговорката, имам пари - угаждам си на малоумен въпрос се отговаря с малоумен отговор.

Частта за Ламбо е същата като частта за Ауди, примери безброй, ама цената е по 100 за едно и също нещо, буквално. Даже бедните хора с ламбота си купуват части от дилърите на Ауди, щото видиш ли са балъци и много искат да бъдат прецакани с цената и да платят печалбата на някой ненаял се самозванец - ако имаш нещо между раменете би следвало да знаеш накъде бия.
#90

Аз съм сигурен, че хората, които карат такива коли просто оставят колата в сервиз, а не носят частите от Еконт на гръб до сервиза.
Все тая накъде биеш, все едно ти си ремонтираш телефона, ако ти е скъпо не купувай.
Сега на три абзаца за един въпрос, а другите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#91

Ами не бъди толкова сигурен братле. Излез от вкъщи, запознай се с някой друг човек, белким те огрее слънцето малко.
Защо iOS изглежда като MIUI от преди 2 години, защо повечето функции там са изкопирани от андроид? И защо колегата ти по горе даже със задоволство каза как му харесвало да няма функции, щото нямало смисъл. Това сте Епъл феновете!
#92

(2021-08-24, 20:29:32)Andon0v написа:  Не може да си смениш камерата не защото Бай Колю ще ти я смени, а щото едни гнусни прасета са решили че трябва да сериализират всички компоненти към устройствата. Има клипове, как човека вади части от чисто нов току що отворен  айфон и ги слага на друг - не работят ! А са оригинални части. Така че ти отпада тъпата теза, ама то е нормално все пак отново не си запознат с нещата, това е типично за вас Епъл феновете.

Бендгейт даже няма да го коментирам ,. Много хора проплакаха. То по тая логика дай че не съм видял нещо, значи не е съществува, Ами прочети хилядите мнения на потърпевши, отново гледане с розови очила стил Епъл фен, нищо чудно.

Аз ти казах за флекс гейт, пообразовай се, да видиш как любимата ти компания го отрича и само на 10% от потърпевшите признава дефекта а, другите познай какво духат!


Пак казвам, това че си дал една чанта пари за 200 доларов надценен продукт си е лично мнение! Но да не зачиташ другите и то по-качествени и на по-ниска цена предложения просто отново гледане с розовите очила, типично за вас. Разбери еднакви сте всички Епъл феннове, не е като да не съм спорил преди това с още 10на. Имате еднакво ограничено и праволинейно мислене. Жалко, но не сте виновни вие за това, а може би да?




Защо заради неработещ модул да хвърляме цяло устройство без да го ремонтираме? Защо да създаваме буклук от електроника и после да се бием в гърдите колко еко сме? Това са въпроси чийто отговор и Епъл няма да мога да ти дадат.

Така да ти го кажа частите за телефони идват от едни и същи фабрики, даже си им пише производителя. Не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава. Твой е избора да ти вземат 1000 лв за ремонт, при положение че сигурно могат  и за 100 да ги го оправят. Ама нали така е поговорката, имам пари - угаждам си на малоумен въпрос се отговаря с малоумен отговор.

Частта за Ламбо е същата като частта за Ауди, примери безброй, ама цената е по 100 за едно и също нещо, буквално. Даже бедните хора с ламбота си купуват части от дилърите на Ауди, щото видиш ли са балъци и много искат да бъдат прецакани с цената и да платят печалбата на някой ненаял се самозванец - ако имаш нещо между раменете би следвало да знаеш накъде бия.
Луда работа . Този мрази Епъл повече от враговете си сигурно . Жалка работа . Мале мале , какъв хейтър . Даже вече влиза яко във филма да се аргументира . Божееее . Спирам вече , че почва да ми става смешно . И не това не ми е любимата марка . Просто карам с това което имам . Любима ми е приятелката ми (скоро жена ми ) . Друго всичко е преходно и временно Smile . Епъл това , Епъл онова а пък Андроидите и те махнаха зарядните . Еми такава е . Хейти си , мрънкай и драскам ама скоро ще купуваш зарядно . Сърди се на Xiaomi после . Директно те блокирам . С такива индивиди на които им е изгърмял някой бушон в главния мозък нямам намерение да се занимавам . Скоро да очакваме включваме от Китай ? Мисля , че ще е добре да се откажеш от българското гражданство и да приемеш китайското . Там има милиарди с които да спориш и да се правиш на интересен .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)