Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pay и Revolut карта
#1

Здравейте. Извинявам се, ако темата е пусната в грешния раздел и ако въпросите ми глупави. Бих искала да попитам как стоят нещата с Google Pay и Revolut. Изтеглих приложенията и добавих виртуална карта, но все още не съм добавила 15 лв както се изисква. Единият от въпросите ми е следния: Приятелят ми иска да ми изпрати пари чрез Гугъл Пей, той в момента е в чужбина, ако ми изпрати през това приложение ще мога ли да ги прехвърля в моята банкова сметка, която е към ЦКБ? Другият въпрос е: Какво трябва да му предоставя за да ги изпрати? Само имейл адреса, с който съм се регистрирала и парите отиват в Гугъл Пей или в Револют картата? Моля, ако някой има опит да сподели. Ще съм Ви много благодарна да помогнете. И пак се извинявам, ако въпросите ми са доста глупави просто за пръв път ще го използвам и бих искала да съм наясно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Създай твой револют акаунт и приятеля ти да ти прати от неговия револют към твоя съответната сума, гледай да не е с повече от три нули. После си харчиш парите с револютската карта или пак с нея но добавена в GPay. Aaaaaко все пак държиш да ги прехвърлил към БГ банка ползваш банков трансфер от револют към банката. Ще имаш такси според зависи кое как.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)