Анкета: Притежавате ли Xiaomi Redmi Note 10/ 10 Pro? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Note 10 Pro
63.64%
14
63.64%
Note 10
18.18%
4
18.18%
Искам да видя резултатите
18.18%
4
18.18%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб на собствениците на Xiaomi Redmi Note 10/ Note 10 Pro
#1

[Изображение: 33663879.jpg][Изображение: 33663932.jpg]


Колеги, във форума вече се появиха и първите собственици на Xiaomi Redmi Note 10/ 10 Pro. Моля гласувайте в анкетата. В темата може да споделите каква версия и цвят е вашият телефон.

Ако вече сте поръчали, но телефона още не е пристигнал-  също гласувайте. В крайна сметка вие сте бъдещи притежатели!


[Изображение: 33687947.jpg]


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • kalin.krasimirov, ronnie72, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Моля телефон днеска пристигна, поръчан е от Френския магазин от Алиекспрес за 295 долара на 8ми март по време на промоцията и днес беше при мен. Като първи впечатления съм много долвоен от машинката, много бърз за което подпомагат и 120-те херца на дисплея.
Дойде на 43% зареден, докато инсталирам всичко и го настроя за около 2 часа стана на 15%.

Ето и малко снимки: https://drive.google.com/drive/folders/1...sp=sharing

На колата едната снимка е с широкоъгълната, другата в 108мп режим и последната в нормален.
Имам няколко снимки и с макро камерата.
Едната снимка на часовника е без зуум, а другата е 2х зуум.
Лично за мен снима много добре, а за нещо повече ползвам апарата на приятелката ми.

Зареждането от 14% до 67% стана за 30мин.
По каталог го дават от 0 до 59% за 30мин.
[-] 4 потребители изказват благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • KenLii, milenvn, suffer, Victormihov
Цитирай
#3

Имам го от два месеца (покрай промoто на Алиекспрес го купих на само 225$ за версията 64/6GB) ,но го ползвам от седмица.

Като цяло съм доволен ,но това ми е първи Amoled екран и още не мога да свикна с напомпаните цветове, които остават напомпани колкото и да ги настройваш.
Бялото или розовее при топлите настройки или е синьо зеленикаво при студените ,но никога не е така чисто както при IPS матриците ( имам и Redmi Note 4 и първото Moto G ,като за мен цветовете при Мотото бяха много по-качествени спрямо Xiomi-тата)
За другите неща нямам забележки ,но ще помисля още малко дали да не го разкарам заради неестествените цветове. Просто снимки и всичко ми зеленее или синее спрямо стария IPS.На максимална яркост бялото вече изглежда добре ,но не може вечно да е на максимална яркост.
[-] 1 потребител изказва благодарност на PlamenI за това мнение:
  • amica
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)