Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A52/A52 5G - Лични впечатления и коментари
#51

(2021-07-07, 08:36:04)kaktus_78 написа:  Само да споделя, че вчера бях в Бургас и имах 5G...

Имал съм допир до 2 броя А52 5G
И двата с ОХМ ром, т.е. като нашенския 
Единия за Унгария, другия за Румъния
И двата работеха с 5G
И DSS и чисто 5G
Цитирай
Аксесоари
#52

Има нав ъпдейт за теленор 990 мв

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#53

За всички е. Само ми е интересно, защо не пише какво подобрява. Секюрити пача си остава юни месец.
Цитирай
#54

(2021-05-20, 19:24:33)XAn4ETO написа:  Освен наличието на 5G, има 120 херцов екран спрямо 90 при 4G версията и по-мощен процесор.

(2021-07-15, 19:05:11)XAn4ETO написа:  За всички е. Само ми е интересно, защо не пише какво подобрява. Секюрити пача си остава юни месец.
Да  Huh

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#55

оправен е бъг свързан с Андроид Ауто
и има промени по галерията:

"Added View remastered picture feature in Gallery feature. It also analyzes the image to find the optimum resolution, brightness, color, and sharpness, and recommends optimized images"
Цитирай
#56

(2021-07-16, 07:44:35)Sev написа:  оправен е бъг свързан с Андроид Ауто
и има промени по галерията:

"Added View remastered picture feature in Gallery feature. It also analyzes the image to find the optimum resolution, brightness, color, and sharpness, and recommends optimized images"

Къде ги четете тези неща?

Сега получих нов ъпдейт, вече за юли секюрити пач.

   
Цитирай
#57

Натисни на линка под "learn more at:", там се четат тези release notes.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#58

Натиснах и пак нищо подробно. Само общи неща.
Цитирай
#59

Мда, ами за A72 са доста подробни описанията. При A52 5G не са, не знам защо е така.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#60

В семейството имаме А52 5г , куаликом самсунг и сони- добра комбинация. Още с включването тръгнаха Volte i Vowifi.
Супер ,прекрассно. Да ама не, доволни от телефона купехме същия на синковеца, но на неговия не тръгват Volte i Vowifi.
И двата телефона са 5г , купени от виваком и работят в мрежата на виваком

А сега що така и как да се оправи. на сервиз по гаранция или мога и сам да го подкарам
Цитирай
#61

Телефонът няма нищо общо с тези функции. Спрени са от оператора. И при мен беше така и си ги активирах.

   
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#62

Направих го още веднага. Пише не съвместимо устройство .....

Накрая ще им го пратя в сервиза
Цитирай
#63

Обади се тогава на 123 и им кажи да ти оправят проблема. Според мен не е от телефона.
С жена ми сме с такива телефони и двамата сме на Виваком, тя има 5г, а аз нямам.
Обадих им се и ми каза, че ми е изключен! След 4 часа вече имах.
Цитирай
#64

Някой да има наблюдение, за леко изкривяване на снимките?
Цитирай
#65

С широкоъгълната винаги има
Цитирай
#66

(2021-05-23, 20:21:32)bstsvetkova написа:  Информация за първият ден на ползване, дефакто втори на апарата. Струва ми се малко за чисто нов телефон с 4500 батерия.
Не мога да кача снимки твърде големи са. Затова туй
https://imageupload.io/i/lKw4XIg1Vk
https://imageupload.io/i/mdepSC0d2C

Един съвет от мен,никога не го оставяйте да падне до тези 5 процента. Smile
Цитирай
#67

Тази сутрин получих нов ъпдейт. Интересно ми е защо никога не пише какво точно поправя/подобрява?

   
Цитирай
#68

(2021-08-17, 21:25:41)Sev написа:  С широкоъгълната винаги има

Разбира се, че не говоря за широкоъгълен режим. Тоест в нормален режим, без излишни филтри, така ми се струва, за леко изкривяване...!  Angry
Цитирай
#69

Колеги, понеже съм хвърлил око на 5G версията кажете какви са ви впечатленията като GSM и GPS обхват защото често ми се налага да пътувам където има места със слаб обхват, а също така ползвам и офлайн навигация
Цитирай
#70

(2021-08-28, 10:48:15)esil2 написа:  Колеги, понеже съм хвърлил око на 5G версията кажете какви са ви впечатленията като GSM и GPS обхват защото често ми се налага да пътувам където има места със слаб обхват, а също така ползвам и офлайн навигация

Аз също ползвам навигация често и съм много доволен, нямам забележки, като обхват също. А съм често в региони със слабо покритие.
Единствен недостатък, не на самия апарат, а на Амолед екрана е силното потъмняване при продължително ползване на слънце. 
Загрее ли сериозно на около 45 градуса и на директна слънчева светлина е доста тъмен, дори и плъзгача да е на 100% и адаптивната яркост да е включена. В такива случаи го прибираш и чакаш да се охлади.
Тествах и Самсунг S20FE и той е така, айфон за над 1500лв и той е така.
Цитирай
#71

(2021-08-28, 11:23:34)XAn4ETO написа:  Аз също ползвам навигация често и съм много доволен, нямам забележки, като обхват също. А съм често в региони със слабо покритие.
Единствен недостатък, не на самия апарат, а на Амолед екрана е силното потъмняване при продължително ползване на слънце. 
Загрее ли сериозно на около 45 градуса и на директна слънчева светлина е доста тъмен, дори и плъзгача да е на 100% и адаптивната яркост да е включена. В такива случаи го прибираш и чакаш да се охлади.
Тествах и Самсунг S20FE и той е така, айфон за над 1500лв и той е така.

2 дни ползвах на един приятел S21 ultra който доста загряваше но не забелязах да има проблеми с екрана, с обхвата обаче нещата не са от най добрите
Цитирай
#72

(2021-08-28, 15:10:08)esil2 написа:  2 дни ползвах на един приятел S21 ultra който доста загряваше но не забелязах да има проблеми с екрана, явно си е до телефон или пък тези 2 дни не са ми били достатъчни да го забележа.

Не са ти били достатъчни. Тук говоря да загрее много, около 45 градуса и да ти се наложи да го ползваш на директна слънчева светлина, слънцето да пада директно към екрана. 
Аз го ползвах за навигация, докато вървях и слънцето печеше директно. След 10 минути взе много да пари и се видя ясно как взе да си намаля яркостта. Като падна на 40 градуса и пак се оправи. 
После взех за тест S20FE 5G и някакъв модел на айфон с Амолед екран. И те на същият тест загряха и на 45 градуса си намалиха драстично яркостта.
Цитирай
#73

(2021-08-28, 10:48:15)esil2 написа:  Колеги, понеже съм хвърлил око на 5G версията кажете какви са ви впечатленията като GSM и GPS обхват защото често ми се налага да пътувам където има места със слаб обхват, а също така ползвам и офлайн навигация

Ако нямаш зор, изчакай. До няколко дена излиза A52s, който е 1 към 1, но с по добър процесор SD 778 5G.
Най вероятно до средата на месеца ще е по магазините. 
100-150лв сигурно ще е по скъп от настоящия, респективно сегашния ще поевтинее. 
Изборът вече си е твой.
Цитирай
#74

(2021-08-28, 15:47:48)Vi70 написа:  Ако нямаш зор, изчакай. До няколко дена излиза A52s, който е 1 към 1, но с по добър процесор SD 778 5G.
Най вероятно до средата на месеца ще е по магазините. 
100-150лв сигурно ще е по скъп от настоящия, респективно сегашния ще поевтинее. 
Изборът вече си е твой.

Сегашният даже вече го няма почти никъде. Спрян е от производство. И цената му скочи вместо да пада.
Аз моят го взех преди 4 месеца за 675лв от емаг, а сега го няма никъде нов за под 780лв.
Цитирай
#75

Възможно е, щом и технополис вече няма наличности, а там беше 840 по спомен.
При операторите също няма наличности - нищо чудно да се е превърнал в бестселър що пускат продължение с по добър процесор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)