Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

GPS сигнал се губи на навигацията
#1

Здравейте, от доста време ми се губи сигналът на GPS-са, като задам адрес и почна да шофирам след 1 минута се губи сигналът,и след няколко минути се оправя и после пак се губи. Пробвах с други навигаций, същата работа. Четох в Интернет, да махна Гугъл мапс, от спящите апликаций, и да не използвам спестяващ режим на телефона, но и това не проработи. Някакви други идеи?
Цитирай
Аксесоари
#2

Звучи ми като хардуерен проблем.
Цитирай
#3

Други идеи-интернета на телефона ти! По принцип доста GPS aps работят и с мобилни данни. Там всичко наред ли е-обхват, бързина на данните?

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#4

Няма такова нещо с интернета. Ползвам телефона в планината за навигация без изобщо да са ми пуснати данните и прекъсване не съм имал до сега.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#5

(2021-03-18, 06:21:53)ivanov_km написа:  Няма такова нещо с интернета. Ползвам телефона в планината за навигация без изобщо да са ми пуснати данните  и прекъсване не съм имал до сега.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk

Зависи от приложението. Например Google Maps, Waze искат...

Galaxy s23 Ultra
Цитирай
#6

Да така е аз ползвам Locus Maps с офлайн карта защото в планината обикновено нет няма.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

(2021-03-18, 06:24:26)vanboy написа:  Зависи от приложението. Например Google Maps, Waze искат...

Интернета ми е много бърз, не е от него.. иначе пробвах Google maps, Waze и sygic същата работа. Май трябва да си взема друг телефон само за навигация :/
Цитирай
#8

По скоро, тоя на ремонт го прати.

Galaxy S22 Ultra
Galaxy Watch4 Classic, 46 мм

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)