Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A72 - Лични впечаления и коментари
#76

Здравейте. След последния ъпдейт на Самсунг Галакси А72 ми се появи проблем. Като отказвам сутрин алармата телефона ми се отключва, понеже плъзгането за отказ съвпада , като движение при плъзгането за отключване на самия телефон. И телефона остава със светнат дисплей за 10 мин. (Нагласил съм го на макс за да не ми изключва, когато гледам нещо , а не пипам тъча) И по рано съвпадаха движенията, но при плъзгане да изключа алармата не се отключваше апарата. Оставаше заключен все едно отказвам повикване. Има ли нещо , което съм пропуснал в настройките или е недоизгладен детайл на ъпдейта?

Човек се учи цял живот и ненаучен умира!
Цитирай
Аксесоари
#77

От вчера има ъпдейт до A725FXXU4BVC1 за BGL. Ъпдейтът е малко над 1 GiB и е свързан с OneUI4.1

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexander_sirakov за това мнение:
  • stihlkata
Цитирай
#78

Здравейте. След последния ъпдейт, камерата ми вече не е същата. Цветовете, които изкарва са като на телефон от преди 10г. Някой има ли подобен проблем?

Honor 7 -> Huawei Mate 10 lite -> Samsung Galaxy A50 - > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#79

Опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай
#80

(2022-07-01, 07:31:32)NoMaD написа:  Опитай с изчистване кеша на приложението.

Изчистих кеша, възвърнах настройките на камерата по подразбиране, но не помогна 🙁

Honor 7 -> Huawei Mate 10 lite -> Samsung Galaxy A50 - > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#81

А с друга камера резултатът същия ли е?

 
Цитирай
#82

Galaxy A72 започва да получава Android 13. Разпространението на актуализациите е поетапно и може да мине известно време, докато стигне до всички устройства от този модел.

Линк

 
Цитирай
#83

Android 13 е вече тук


Прикачени файлове Миниатюри
   

Honor 7 -> Huawei Mate 10 lite -> Samsung Galaxy A50 - > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#84

Колеги, някой с мнение след ъпдейт до Андроид 13? Камера, батерия, анимации?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#85
Exclamation 

Здравейте,имам проблем със това че,телефона ми (А72 ) стой си на самолетен режим,което се изключва при свързването със wi-fi но не мога да ползвам телефона за разговори и мобилната мрежа,ако има някакъв начин да го поправя споделете.

Благодаря предварително.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#86

Една година вече съм с този телефон Samsung Galaxy A72 и съм доволен. Батерията държи достатъчно, бърз е, с голям дисплей и отговаря на всичките ми изисквания. Не мисля в скоро време да го сменям.

HTC Desire C- HTC Desire 500- HTC Desire 816G- Asus ZENFONE MAX- Huawei Mate 10 Lite- Samsung Galaxy A50- Samsung Galaxy A51- Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)