Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията се държи неадекватно на студено / S20 Ultra
#1

Здравейте,

Забелязах, че батерията се държи много неадекватно и странно на студено (за първи път). Днес факт е, че беше около -7/-8 градуса и телефонът беше във външния джоб на якето...но все пак. Сутринта го махам от зарядно, по някое време гледам телефонът изгаснал, около 5 часа след зареждането. На топло в колата вече успявам да включа телефона и гледам 25% .....викам ок, може от студа. Отварям Waze и вече изведнъж за 10 секунди ....11% Реших да не го тормозя, спрях waze и изключих всички приложения и екран след няма и 5 минути проверявам колко е часа и телефонът беше изключен с 0% батерия. До сега никога не съм имал проблем с батерията, адски доволен съм, кара супер много с моето ползване. Досега такава аномалния не съм забелязал. Някой имал ли е такъв проблем, не само с конкретния модел - по принцип на студено?
Цитирай
Аксесоари
#2

Време ти е за сервиз, че държат по-малко в студовете е ясно, но описаното от теб е далеч от нормално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • dika
Цитирай
#3

Вчера го тествах в същите условия и се справи прекрасно. На някой случвало ли му се е нещо подобно? Smile Явно не, щом никой нищо не казва Smile
Цитирай
#4

Ако нямаш нещо прекалено ценно в телефона, му направи factory reset. Ако не се оправи сигурно е хардуерен проблем и трябва сервис.
[-] 1 потребител изказва благодарност на potiron за това мнение:
  • dika
Цитирай
#5

Как може да се държи батерията при - 8 градуса?Дори съветника на телефона го казва,че влияе зле на батерията ниската и високата температура.
Цитирай
#6

Имал съм същите проблеми с една експирия ( сони) навремето.
Даже и отказваше да се зарежда добре на студено. Правеше го и на около +6 ...7С. По цяла вечер е стояла на зарядно и не стигаше до 100. На по-топло никакви проблеми

Проблема го реших кардинално обаче... ( както и с всичко, което не се представя според очакванята)
Така че не знам какво да те посъветвам. Но ако е само при такива минусови Т едва ли е чак толкова притеснително
Цитирай
#7

По-скоро само при такива температури и само веднъж го направи. Точно за това пуснах темата, за да видя дали при някой има подобно поведение. След това го тествах още два пъти на ски и нямаше проблем. Има още година до края на гаранцията Smile Ще го измъчвам все повече, че да ми изскочат всички кирливи ризи Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)