Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на батерия S9+
#1

Здравейте, 

След 2.5г батерията на моя Galaxy s9+ вече не се  държи особено добре. 
Някой сменял ли е батерията с нова в гр. Пловдив, знае ли къде и колко ще струва батерията със смяната? Ще запазят ли водоустойчивостта на телефона след смяната?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
Аксесоари
#2

Обади се на сръчко

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Вчера смених моята.Оторизиран сервиз на Samsung, само че в Бургас.Оригинална батерия,плюс лепинки за водоустойчивоста,херметизиран,всичко 90,00 лева и гаранция.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#4

(2021-05-22, 17:12:56)007 написа:  Вчера смених моята.Оторизиран сервиз на Samsung, само че в Бургас.Оригинална батерия,плюс лепинки за водоустойчивоста,херметизиран,всичко 90,00 лева и гаранция.

И сега как е живота, като в началото ли?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#5

@remixa92 Определено е по-добре.,но все пак трябва да минат няколко цикъла на зареждане,за да се види точно.Така и ми каза човека от сервиза.Преди да я сменя под 40 процента,буквално падаше за около 5-6 минути,направо се изключваше.Препоръчвам този сервиз. Обслужването е на високо ниво и най вече,че по телефона няма грам следа от отваряне и затваряне. Щях да забележа понеже телефона след тези години на изполване изглежда все едно сега го вадя от кутията.

едит:сега погледнах графиката за батерията.Вчера след обяд съм го заредил до 100% ,беше на 15%като го сложих на зарядното.В момента е на 48% и е на 4 часа екран.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#6

Значи ти е като в началото. При мен в момента далеч не е толкова зле. Но особено на 4G пада бързо. Имам го от 2.7г. В началото правих 7-7.30 екран на Wi-Fi , 5.30-6ч на 4G. Сега макс 5ч. На Wi-Fi и 3-4 на 4G. Не мога да преценя дали е от ъпдейти тва падане или физическа деградация на батерията. Но май ще слагам нова, тъй като смятам поне още година, година у половина да го ползвам и да го подаря на края.
Ако някой разбере за подобен официален сервиз на Самсунг в Пловдив, ако може да ми каже, че не мисля да го изпращам по куриер.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

(2021-05-22, 17:12:56)007 написа:  Вчера смених моята.Оторизиран сервиз на Samsung, само че в Бургас.Оригинална батерия,плюс лепинки за водоустойчивоста,херметизиран,всичко 90,00 лева и гаранция.

Сега е 110лв.
След смяната - малко над 3 денонощия с леко ползване.
Но телефонът ми е супер удобен и все още е много бръз, със страхотни снимки.
Да не говорим, че си има жак за слушаки, инфрачервена камера, сензор за пулс, слот за карта - неща, които неща липсват в новите S серии.
И пръстов отпечатък, който работи по-добре вградените в екрана.
Цитирай
#8

(2024-03-19, 10:39:41)aladin написа:  Сега е 110лв.
След смяната - малко над 3 денонощия с леко ползване.
Но телефонът ми е супер удобен и все още е много бръз, със страхотни снимки.
Да не говорим, че си има жак за слушаки, инфрачервена камера, сензор за пулс, слот за карта - неща, които неща липсват в новите S серии.
И пръстов отпечатък, който работи по-добре вградените в екрана.
След този комемтар,вчера се сетих да го включа.Искам да кажа че след всичките тези години си работи безупречно.Голям плюс,лично за мен е този жак за слушалки. Снимките също са много добри.Все още изключителен дисплей.Много бързо и плавно работи.Много добра работа на Samsung.Между другото това ми е първия Samsung.В момента съм с 23 Ultra. Мачка от всякъде Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#9

(2021-05-22, 17:12:56)007 написа:  Вчера смених моята.Оторизиран сервиз на Samsung, само че в Бургас.Оригинална батерия,плюс лепинки за водоустойчивоста,херметизиран,всичко 90,00 лева и гаранция.

Здравейте! 
Виждам че и Вие сте от Бургас! Къде се намира този сервиз, понеже и аз също ще имам нужда от смяна на батерия..?

Благодаря предварително!

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#10

(2024-03-23, 08:37:25)batproho написа:  Здравейте! 
Виждам че и Вие сте от Бургас! Къде се намира този сервиз, понеже и аз също ще имам нужда от смяна на батерия..?

Благодаря предварително!

Здравейте!Намира се в сградата зад паменик Альоша,до НХК.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)