Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO X3 Pro - Лични впечатления и коментари

Май ще си стои на жената телефона с 12.5 ... Много странно. Закупен е от България и от миналата година няма никаква актуализация..

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай
Аксесоари

Виж какво се прави - писал съм по-назад обяснение на български.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
[-] 1 потребител изказва благодарност на Moro за това мнение:
  • ickopicko
Цитирай

от няколко дни вече е 14.0.2.0

Samsung Galaxy S III Mini White >> Samsung Galaxy S4 Black Mist Android 5.0.1 >> Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C stok
>> Xiaomi Poco X3 Pro >> Xiaomi Poco F5
Цитирай

Здравейте,
на жената е версия 12.5.5 дали ще мога да скокна директно на 14 или ще трябва да мина през 13, някой дали го е играл този филм? Благодаря предварително

<--
Цитирай

Трябва да минеш през 13

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk

[Изображение: 835300.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на iliyan71 за това мнение:
  • Markiz_DeSaD
Цитирай

(2023-05-08, 08:21:40)Markiz_DeSaD написа:  Здравейте,
на жената е версия 12.5.5 дали ще мога да скокна директно на 14 или ще трябва да мина през 13, някой дали го е играл този филм? Благодаря предварително

През всички версии трябва да минеш.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

Ъпдейтна се без проблем, от 12.5.5 през 13.0.3 и директно на 14.0.2.0. Използвах метод със смяна на ромовете.

<--
Цитирай

На жена ми взех Motorola Razr 40 и едното Poco замина в колега.

Аз, от друга страна, не смятам да си го сменям, докато не почне да създава проблеми... Гледам новите модели от X pro серията вече не предлагат флагмански чипсети, което е много тъжно.

Иначе в нета чета, че моделът имал проблем с дънната платка и за макс година умирал, нашите вече повече от 2 години са безпроблемни. Като изключим, че са безпардонно пластмасови отвън, вършат чудесна работа.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай

(2023-12-31, 13:00:10)Moro написа:  На жена ми взех Motorola Razr 40 и едното Poco замина в колега.

Аз, от друга страна, не смятам да си го сменям, докато не почне да създава проблеми... Гледам новите модели от X pro серията вече не предлагат флагмански чипсети, което е много тъжно.

Иначе в нета чета, че моделът имал проблем с дънната платка и за макс година умирал, нашите вече повече от 2 години са безпроблемни. Като изключим, че са безпардонно пластмасови отвън, вършат чудесна работа.
+ 1 и от мен, чудесен телефон !

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай

Никакъв шанс за HyperOS за модела, нали?
Цитирай

Неофициално само. Има работещи портове от Редми к60.
Телефона има потенциала и предполагам ще има модове.
Цитирай

Неофициално видях, въртят се видеа отдавна, но аз съм прекалено на "Вие" с тези неща и май няма да експериментирам с телефона на жената.
Цитирай

Здравейте, от няколко дни телефона грееше, а батерията падаше бързо. Заменихме я с нова, но 10 дни след това просто се изключи и започна да премигва иконка на батерия в бяло когато е в зарядно и не се включва. Има ли някой идея дали може да се направи нещо?

Samsung Galaxy S9 Plus
Цитирай

Този модел е много известен с това че са използвали лоша спойка между процесора и дъното. (Уж само индийски ама чета и са глобални модели) И на някои телефони се разпоява и започва да прави такива проблеми.
В редит е пълно с теми и коментари по темата.
Реално единственото решение е да се направи "rebaling of SoC".
В България не знам дали има сервизи където го правят. Не е нещо сложно по принцип, разпоява се процесора и се запоява наново с нова спойка, ама си трябва оборудване за целта.

По принцип можеш и да смениш дъното, но губиш всички снимки и глупости на телефона ако нямаш бекъпи.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай

(2024-03-27, 02:50:41)silvertiger написа:  Здравейте, от няколко дни телефона грееше, а батерията падаше бързо. Заменихме я с нова, но 10 дни след това просто се изключи и започна да премигва иконка на батерия в бяло когато е в зарядно и не се включва. Има ли някой идея дали може да се направи нещо?

Читава батерия ли взе ?
Сменям 3та вече оригинална.
Уникален апарат, работи нон стоп за управление на машини. Отскоро и аз разбрах за проблемните платки, но да чукна на дърво работи.

Хардуера подкарва win11 arm64 Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Galaxy_ace123456789
Цитирай

Това поко е най-безпроблемния телефон който съм ползвал, наистина уникален! Преди време сменях батерия на едно LG което след смяната започна да прави проблем със зареждането ( понякога му отнемаше 6 часа да се зареди, понякога не искаше да се зареди над 50 % ), та възможно е да имаш проблеми със зареждането ако батерията не е оригинална, а може и самата батерия да е дефектна.

Honor 90 - 12/512
Цитирай

Факта, че е почнал да грее  преди смяната на батерията, потвърждава , че причината е в дънната платка,а не в батерията.

S21 FE
RN5 AI
[-] 1 потребител изказва благодарност на Emobul за това мнение:
  • bgbore_96
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)