Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO X3 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Жена ми не харесва камерата... но засега ще кара с него. Аз съм решил да си взема скоро такъв - снимки рядко правя, така че не е проблем за мен.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
Аксесоари
#27

Колебая се между Poco X3 NFC и Poco X3 Pro според вас кой от двата да избера?Предимства недостатъци на двата.благодаря предварително.
Цитирай
#28

(2021-09-13, 07:55:09)ico_3 написа:  Колебая се между Poco X3 NFC и Poco X3 Pro според вас кой от двата да избера?Предимства недостатъци на двата.благодаря предварително.

X3 NFC дори няма смисъл да го обмисляш.
Х3 Про е с буквално 2 пъти по бърз процесор.
Останалото е горе долу еднакво. Само камерата на NFC е една идея по добра от на Про-то, но определено не си струва даунгрейда откъм процесор.
Пък и с Про-то ще изкараш 2-3-4 години заради актуалния чип, докато НФС след 1-2 години ще ти накъса нервите от лагове и т.н.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#29

И аз до това заключение стигнах и добре че успях да убедя жената... Тия дни ще си взема и на мен един - решил съм го на 100%.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
[-] 1 потребител изказва благодарност на Moro за това мнение:
  • bgbore_96
Цитирай
#30

Как прецени, че камерата не е по-добра, по по-високите пиксели на стария ли.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

(2021-09-13, 19:43:03)hazART написа:  Как прецени, че камерата не е по-добра, по по-високите пиксели на стария ли.
Не, по десетките ревюта които съм изгледал.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#32

Не знам дали е по-добра или не, но си маже... и не е нищо особено. А жена ми е взискателна... Smile В момента телефонът е на 480 лева в емаг и си мисля, че е време да отнеса един и за мен, вместо само да говоря. Smile

Ще се похваля скоро.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#33

Виж тука:
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...O/p/573316

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#34

(2021-09-14, 07:07:24)Moro написа:  Не знам дали е по-добра или не, но си маже... и не е нищо особено. А жена ми е взискателна... Smile В момента телефонът е на 480 лева в емаг и си мисля, че е време да отнеса един и за мен, вместо само да говоря. Smile

Ще се похваля скоро.

Мисля, че го видях на 399 лв.
Цитирай
#35

(2021-09-14, 10:44:57)emil11 написа:  Мисля, че го видях на 399 лв.

Толкова е 6гб рам 128гб диск версията. 479 е 256/6гб версията.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#36

(2021-09-14, 10:44:57)emil11 написа:  Мисля, че го видях на 399 лв.

Къде?
Цитирай
#37

(2021-09-14, 22:01:24)ico_3 написа:  Къде?

В Емаг в момента 128гб версията е 399, а 256гб версията е 479.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#38

Здравейте, от няколко часа съм с телефона, но ми прави впечатление, че на 120 hz опресняване ми сече доста, а при 60hz нещата са по-плавни. Трябва да е обратното!
Намалих анимациите на Х5, но положението е същото. Странна работа. Сравнявам го с другия ми телефон с 90hz, при който всичко върви гладко без насичане.

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
Цитирай
#39

От днес съм с телефона и аз. Като начало - силно разочарован съм... Черната версия се оказа, че е с розови отенъци... Smile Задължително ще си купя черен калъф и няма да ползвам силиконовия калъф от комплекта със сигурност. Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#40

Като цяло, Poco x3 pro е доста добро телефонче(телефонище). Досега не бях ползвал Xiaomi. Единственото, което ме дразни, е, че има страшно много апликации, които не мога да премахна... Основно такива на Xiaomi, но и някои други.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#41

Аз вече една седмица го сравнявам с Mi 10t pro, и вече минах основно на него, защото ми служи по-добре за телефония. Камерата е по-слаба, дисплеят е една идея по-тъмен, но като бързина не изостава изобщо. Добър телефон за парите си с работещ сензор за близост и използваем високоговорител.

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostastam за това мнение:
  • kirilpr
Цитирай
#42

Четох, че в Poco X3 pro се влагат 2 вида дисплеи, като тези на Tianma били проблемни. Аз съм с такъв на Tianma. Някой има ли идея доколко е вярно това и дали проблемите са хардуерни или софтуерни? Да очаквам ли "ghost touching" и "image retention" ?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#43

Днес ми падна малко повече свободно време и реших малко да се разровя и да пипна тук-там няколко неща. Като за начало бях пуснал преди малко повече от седмица заявка за отключване на bootloader-a и съответно тази вечер най-сетне го отключих. Сложих му TWRP и инсталирах ArrowOS в допълнение с GApss и PixelLauncher и честно казано съм много силно впечатлен от работата на устройството! Перспективно с това в телефона няма абсолютно никакъв bloat-ware и ненужни процеси. Батерията е меко казано убийствена! Направи ми впечатление и това, че преди гледам да кажем филм/сериал в HBO и телефона направо си пари, сега няма подобно нещо. Определено си заслужава гимнастиката и съм доволен от "загубеното време".

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на plikat0r за това мнение:
  • alexbg67, krasimiretov, solo5
Цитирай
#44

Аксесоарите за X3 NFC и X3 Pro са съвместими нали?Става въпрос за протектор за дисплея и кейс?
Цитирай
#45

Аз си поръчах Spigen Rugged Armor, който по начало е за NFC, но в сайта на Spigen пише, че е съвместим и с pro. Чакам го другата седмица.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#46

След няколко седмици ползване установих, че 120 hz просто не е оптимизирано да работи гладко с определени приложения. Визирам Crome и Opera. Иначе върви гладко с Mi Brouser. Странна работа..... и дразнеща, защото сече много дразнещо.

Изпратено от моят M2102J20SG с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 20 lite 
[-] 1 потребител изказва благодарност на kostastam за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#47

(2021-10-02, 16:34:05)ico_3 написа:  Аксесоарите за X3 NFC и X3 Pro са съвместими нали?Става въпрос за протектор за дисплея и кейс?

(2021-10-02, 18:02:25)Moro написа:  Аз си поръчах Spigen Rugged Armor, който по начало е за NFC, но в сайта на Spigen пише, че е съвместим и с pro.  Чакам го другата седмица.

Потвърждавам, че са съвместими.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#48

Телефона винаги ли се зарежда бързо?
Цитирай
#49

Ако е с оригиналното зарядно и кабел - да!
С по-слабо зарядно или с кабел в компютъра ще се зарежда бавно и по-бавно.
Цитирай
#50

Имам следния проблем , не получавам известия нито от Месинджър нито от Вайбър че някой ми е писал. Няма звуков сигнал или да вибрира а седи значка че някой ми и е писал. На какво може да се държи това? Благодаря предварително!

Huawei P8 , Huawei P20 , Xiaomi POCO X3 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)