Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO X3 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

(2021-10-10, 13:18:38)ivanov_87 написа:  Имам следния проблем , не получавам известия нито от Месинджър нито от Вайбър че някой ми е писал. Няма звуков сигнал или да вибрира а седи значка че някой ми и е писал. На какво може да се държи това? Благодаря предварително!

В настройки разреши  ,,Автостартиране"  и в икономия на батерия дай ,,без ограничения"


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте от два дена съм с Poco X3 Pro 256/8 изчетох колкото можах съветите на Suffer за настройките му но да питам някой неща.Имам чувството, че батерията му пада с една идея по-бързо но може би още не се оптимизирала.Спрял съм му постоянното сканиране за Wi-Fi и блутут и асистента за Wi-Fi,също така да спира мобилни данни10мин.след заключване на екран.В "разрешение за нулиране на настройките" съм изключил"msa".Да изключа ли и "miuiDaemon"?В специални разрешения, специален достъп за приложението в оптимизиране на батерията съм оптимизирал "msa" пак там да оптимизирам ли и "Analytics"?
Цитирай
#53

Здравейте, ползвам от няколко месеца телефона и до сега без проблем. Преди една седмица си закупих една слушалка Xiaomi Mi Bluetooth, но до ден днешен не успявам да е свържа с телефона. Пробвах е с друг телефон и веднага е свързах. Разрових се в мрежата и намерих да изчистя данните в приложението както е показано в този клип https://youtu.be/A3fYJstIFbE но отново без успех.

Някой с подобен проблем и решение ?
Цитирай
#54

Отново да питам.Може ли някой запознат да ми даде проверен линк за сваляне на стокови теми за Xiaomi/Poco MIUI 12.Темата която имам на X3 Pro много не ми допада харесва ми темата на редми 9,9pro,9t, тази която е с активните икони, който се движат.Но не я намирам в оригиналния магазин за теми на телефона, тоест намирам разни подобни но те не са с активни икони или може би Покото не ги поддържа.Моля и за съвет като сваля тема от някой сайт в коя папка във вътрешната памет на телефона да я поставя?Благодаря предварително.
Цитирай
#55

(2021-10-10, 13:18:38)ivanov_87 написа:  Имам следния проблем , не получавам известия нито от Месинджър нито от Вайбър че някой ми е писал. Няма звуков сигнал или да вибрира а седи значка че някой ми и е писал. На какво може да се държи това? Благодаря предварително!


Ползвах телефона 10 дни и го продадох заради същите проблеми бях му дал всички разрешения и без ограничения и въпреки това примерно съобщения пратени по месинджър докато не отключа телефона и не отворя месинджъра не ги получавах и отделно така и не можа да се сработи с едно приложение което ми беше важно.Смених го с Motorola G60 малко е дървена ама засега работи безотказно ?
Цитирай
#56

След като @izibizi каза какво да направя аз няма посочения проблем! Още веднъж благодаря!

Huawei P8 , Huawei P20 , Xiaomi POCO X3 Pro
Цитирай
#57

(2021-10-23, 16:58:18)ivanov_87 написа:  След като @izibizi каза какво да направя аз няма посочения проблем! Още веднъж благодаря!

В интерес на истината пробвах въпросното приложение на телефона на жената Redmi 9T по начина който @izibizi спомена и тръгна.Ама вече е късно телефона вече го продадох ?
Цитирай
#58

На Poco X3 Pro може ли да се зададе при всяко натискане на пауър бутона да се сменят произволно тапетите на заключения екран? Тази функция при Huawei се наричаше "отключване чрез списание".И ако може какво и как да го направя? Предварително благодаря.
Цитирай
#59

Поразцъкай настройките не wallpaper carousel
Но дори да го има ми звучи като нещо енергоемко и безмислено. Все пак като тръгнеш да отключваш телефона го правиш с някаква причина, а не, за да гледаш тапети Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#60

Малко банално но да питам.На телефона се появи и виждам в контакти, че мога да прехвърля контакти от SIM картата в самото устройство телефона (даже си има и символ телефон) а не в Гугъл профила ми.Та въпроса е за копиране на СИМ контактите в самото устройство, какво трябва да избера импортиране или експортиране, че съм забравил? Питам тъй банално защото Гугъл акаунта на мен и жена ми е един и същ и става пълна каша с контактите.Въпреки, че съм изключил синхрона на контактите.
Цитирай
#61

(2021-11-02, 11:40:46)bobi700402 написа:  Малко банално но да питам.На телефона се появи и виждам в контакти, че мога да прехвърля контакти от SIM картата в самото устройство телефона (даже си има и символ телефон) а не в Гугъл профила ми.Та въпроса е за копиране на СИМ контактите в самото устройство, какво трябва да избера импортиране или експортиране, че съм забравил? Питам тъй банално защото Гугъл акаунта на мен и жена ми е един и същ и става пълна каша с контактите.

Импотиране се избира.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#62

Имам въпрос във връзка с актуализациите на телефона. Колко големи ъпгрейда (от андроид 10 до 12 примерно) получават телефоните от серията ПОКО? Понеже знам, че се водят среден клас и нямам наблюдение колко време се поддържа телефона с актуализации и нов/и андроид.
Цитирай
#63

(2021-11-02, 22:59:01)Irriducibili написа:  Имам въпрос във връзка с актуализациите на телефона. Колко големи ъпгрейда (от андроид 10 до 12 примерно) получават телефоните от серията ПОКО? Понеже знам, че се водят среден клас и нямам наблюдение колко време се поддържа телефона с актуализации и нов/и андроид.

https://www.rprna.com/updates/miui/xiaom...te-policy/
[-] 2 потребители изказват благодарност на izibizi за това мнение:
  • Irriducibili, Moro
Цитирай
#64

Много добре - 2 андроид ъпгрейда.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#65

Инсталирах от Гугъл Плей оригиналния Xiaomi календар защото Гугълскя ме дразни но след седмица Mi календара спря да сменя дата и деня само в иконката си, като стане 00 часа.Иначе си работи календара.Как да го оправя? Или не става защото телефона е с POCO лаунчер? Защото го инсталирах и на Редми 9Т, който е с андроид 10 и MIUI12 и при него си работи.
Цитирай
#66

Как мога да разбера колко часа екран правя за двата дена в който ползвам телефона толкова ми държи батерията след пълно зареждане.В менюто на батерията на отметката включен екран през първия ден примерно показва 4часа екран но на втория ден без да съм зареждал телефона изведнъж вместо часовете на работещ екран да се увеличават 5/6часа и т.н.екран те намаляват.Примерно както съм направил 4 часа екран изведнъж започва да отчита, че съм направил 3часа екран.Аз ли някъде бъркам или тела си ги смята по друг начин.При старият ми Huawei нямаше такава странност показваше си общо и за двата дена ползване, колко екран съм направил?
Цитирай
#67

Показва статистиката за 24 часа, после се занулява и започва отново.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bioshock за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#68

Имам и още една странност.В менюто на батерията графиката на Wi-Fi със сините линиики, колко време е работил Wi Fi не отчита нищо все едно не съм ползвал ВиФи.Още при първото пускане на телефона му спрях Wi Fi и Блутут сканирането.Към рутерa си съм се вързал само на тази новата честота ужким 5G по бързата само нея съм я задал на телефона,Да не би затова да не отчита графиката на работещ Wi Fi.Рутера е чисто нов TpLink.
Цитирай
#69

В настройки на мобилен план/Настройки на трафика.Мога ли да изключа"Докладвайте използването на мобилни данни"?За да оптимизирам още повече живота на батерията.Предварително благодаря за отговора.
Цитирай
#70

Може да го изключиш просто, за да не пускаш статистики към незнайни места
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
#71

Здравейте, някой с проблем при анимацията за бързо зареждане. Когато включа телефона на зарядно, индикацията за батерията не се променя, все едно не се зарежда. Как мога да го оправя?

Изпратено от моят POT-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#72

Здравейте, от вчера съм със смартфона 6/128 , но намирам функция , която не работи.  При включването й за гасене на екрана с двойно почукване не се случва нищо. С класическа тема  съм. Някакви идеи?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#73

Специално за тази функция виж в Настройки - начален екран дали не се дублира функцията и дали не е спряна там
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Иво 73
Цитирай
#74

Благодаря, оказа се , че я има в Начален екран  и беше не активна. Активирах я. 
Сега работи перфектно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Иво 73 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#75

Здравейте днес дойде ъпдейт 12.5.4 Miui 12 Глобална стабилна Poco X3 Pro.Има някой нови неща но да питам.В раздел батерия под дебелия зелен банер показващ заряда на батерията се появиха три нови опции: захранване;балансирано и производителност, като по подразбиране си стои на балансирано.За какво са тези три отметки и как се ползват?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)