Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Poco F3 - Лични впечатления и коментари

Е, това няма връщане, ама.. като пускате репорти и предложения през арр-а за feedback може и да го променят към по-добро
Цитирай
Аксесоари

Защо да няма как да се смени, стария вариант все още го има като опция и работи? Аз съм с Poco Launcher 4.0 но не вярвам заради това да имам опцията, доколкото помня винаги си е била активна.
Цитирай

Говорим за стария вариант на новия вариант.
Наскоро промениха контрол центъра.
Не говорим за стария изглед
Цитирай

Здравейте, как мога да направя така, че иконите на приложенията да са реалните, а не някакви модифицирани? Наскоро обновиха иконоте на контакти, съобщения, но при мен си стоят съвсем други.

Poco F3
Цитирай

Със смяна на темата?
Цитирай

(2022-10-29, 23:46:26)suffer написа:  Със смяна на темата?

И аз така си мислех, ама коя ще ползва стоковите икони. Никоя идваща със ос не става.

Poco F3
Цитирай

Аз съм с Redmi Note 10, MIUI13 и при мен има "Стил на иконата" в "Тапет и персонализация > Икони > Стил " .Използвам класическите, като от първите MIUI.
Цитирай

(2022-10-30, 13:45:49)milstan написа:  Аз съм с Redmi Note 10, MIUI13 и при мен има "Стил на иконата" в "Тапет и персонализация > Икони > Стил " .Използвам класическите, като от първите MIUI.

Аз съм с Poco f3 pro и не виждам стил на икона за съжаление.

Poco F3
Цитирай

Това си е в самото приложение на темите. Там може да се променят само иконите. Може би ще е достъпно на друго регион, ама ако гугъл са решили да си променят иконите няма какво толкова да направите.
Вариант е друг launcher, Ама се губи целия смисъл на MIUI
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

От известно време насам ми изчезна "Screen time" като вляза в менюто за батерията. Показва ми колко часа е "Active", колко време му остава, колко % от батерията до момента е използвало всяко приложение, но вече го няма в списъка "екрана". Да не би да е премахнато с някой от ъпдейтите в последните месеци?

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

По-скоро с ъпдейт на някакво приложение за интерфейса
Цитирай

Потърсих в нета и се оказа, че отдавна е изчезнала тази статистика. Някои хора казват, че се оправя след деинсталиране на секюрити ъпдейти, но след новото им инсталиране е възможно отново да изчезне. Явно ще продължавам без "ToS" статистика Smile

Xiaomi Poco F3 (MIUI 14.0.11; Android 13)
Huawei MediaPad M3 8.4" (EMUI 5.0.4; Android 7.0)
Huawei Watch GT2 (FW 11.0.17.6)
Redmi Buds 4 Pro
Цитирай

SOT е премахнато от менюто на батерията.
Можеш да ползваш уиджета на digital wellbeing. При него обаче отчитането е ба ден, а не от зареждането на телефона, т.е. ако си зареждаш телефона рано сутрин или вечер (без да ръчкаш след това), ще ти върши работа.
Другото е чрез отдвлна апликация, такива в магазина бол.
Цитирай

Специално този Digital wellbeing за мен хаби батерия, обаче не може да се забрани, така че съм му спрял всичко
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • petio1986
Цитирай

Здравейте, от скоро ми изчезна функцията за заключване на екрана при възпроизвеждане на видео.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай

Да не си ъпдейтвал нещо? Шаоми я махат тази функция с последните ъпдейти под натиск от Гугъл.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Някой с нещо повече от последния ъпдейт за нашите телефони? Също дали случайно знаете за предстоящи стокови ъпдейти?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)