Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Poco F3 - Лични впечатления и коментари
#51

iPhone 4 ммммWink
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте, какви са плюсове те и минусите на телефончето ако може да споделите, не мога да реша между Poco f3 5g, Xiaomi redmi note 10 pro, Samsung a72, ползвам телефона с постоянно пуснат мобилен Нет, местоположение , всяка вечер видео разговори, снимки, клипове, сегашния от 7:00 до 21:00 и е на 40 %
Цитирай
#53

Няма 3.5мм жак, лед индикатор

Останалото изглежда супер. За мен основният проблем трябва да е по-слабата камера
Цитирай
#54

(2021-06-19, 15:06:09)suffer написа:  Няма 3.5мм жак, лед индикатор

Останалото изглежда супер. За мен основният проблем трябва да е по-слабата камера

Жак и лед не са проблем, важното е да прави снимки клипове хубави и да държи батерията при моито ползване
Цитирай
#55

Аз го ползвам от около месец.Доволен като цяло от телефона , обаче камерата наистина е доста слаба. Ако случайно се появи гкам или направят някакъв ъпдейт ще бъде много добре .За всичко останало е добре на 120 х опресняваме , видео и т.н. издържа 1 ден .
Цитирай
#56

(2021-06-19, 17:46:49)chivas написа:  Аз го ползвам от около месец.Доволен като цяло от телефона , обаче камерата наистина е доста слаба. Ако случайно се появи гкам или направят някакъв ъпдейт ще бъде много добре .За всичко останало е добре на 120 х опресняваме , видео и т.н. издържа 1 ден .

Значи на poco f3 5g само слаба камера, а при разговор гасне ли
Цитирай
#57

Не смятам, че камерите са слаби. Ок са си. Проблем е сензора за близост. Не знам дали самият сензор не работи добре хардуерно или управлението му куца. Много са се изложили язък за останалия хардуер, як процесор, много и бърза памет, моя е 8/256,дисплея е хубав. Само сензора да оправят, телефона е чук.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Цитирай
#58

(2021-06-19, 18:42:16)drakkar написа:  Не смятам, че камерите са слаби. Ок са си. Проблем е сензора за близост. Не знам дали самият сензор не работи добре хардуерно или управлението му куца. Много са се изложили язък за останалия хардуер, як процесор, много и бърза памет, моя е 8/256,дисплея е хубав. Само сензора да оправят, телефона е чук.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Ок, да разбирам че е по добър от a72, ще взимам от теленор
А redmi note 10 pro как е, mi 11 5g
Цитирай
#59

Поко Ф3 снима прекрасно. Гкам има. Търсете в нета.
https://4pda.to/forum/index.php?showtopi...502&st=720


 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#60

(2021-06-19, 18:42:16)drakkar написа:  Не смятам, че камерите са слаби. Ок са си. Проблем е сензора за близост. Не знам дали самият сензор не работи добре хардуерно или управлението му куца. Много са се изложили язък за останалия хардуер, як процесор, много и бърза памет, моя е 8/256,дисплея е хубав. Само сензора да оправят, телефона е чук.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Човек, никакви грижи нямам със сензора.
Други бъгове има обаче:
Не работи скрийншота с трите пръста
Не работят floating windows
Цитирай
#61

(2021-06-20, 13:37:01)suffer написа:  Човек, никакви грижи нямам със сензора.
Други бъгове има обаче:
Не работи скрийншота с трите пръста
Не работят floating windows

Turn on MIUI optimization трябва да е включен, за да работи скрийншота с 3 пръста.


Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на drakkar за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#62

Еее, браво. И аз да науча нещо за MIUI Smile
Цитирай
#63

Кажи за сензора, как работи при теб, с коя ръка набираш и държиш телефона. При мен ако държа с дясната работи добре, обаче повечето време говоря и правя нещо друго и телефона го държа с лявата, а така не работи коректно тъпия сензор

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
Цитирай
#64

Набирам с дясна, държа предимно с лява. Никакви грижи. Провел съм само 4 разговора
Цитирай
#65

Телефонът е удобен за ползване и от двете ръце, за един месец само два пъти не ми е включил сензора, може би от неправилно държане. Като цяло тела е топ.

M4 AQUA-
[-] 1 потребител изказва благодарност на zodiac за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#66

Здравейте, за тия който ползват моделчето, ако може няколко думи за липсата на LED индикатор и сензора за близост, има ли решение на проблема? И още нещо, възможно ли е да се намери тук със друга версия на РОМ-а, без тия гугъл диалер и месенджер?
Цитирай
#67

Лед няма. Ползваш always on или светването на екрана за нотификация. Може също известията да идват на носима електроника ( аз съм с часовник).
Проблем със сензора нямам аз, спор водих в предните страници на тази тема даже Smile
Преди да съм видял модела.
За запис на разговори се отключва буутлоудъра и се слага индонезийски ром или xiaomi.eu
Цитирай
#68

@suffer, ако ползваш always on, искам да попитам постоянно ли свети при теб при пропуснато повикване, или само няколко секунди? Аз взех RedmiNote10 и трябва да докосвам екрана за да видя известието за пропуснат разговор. С xiaomi.eu съм. Руснаците и те се оплакват, не искам да слагам странични програми.
Цитирай
#69

Аз съм с Redmi note 10 pro global version и always on display функцията няма опция да работи постоянно.Нагласена е на 10 сек след което изчезва.Трябва да тапнеш по екрана за да се активира.
[-] 1 потребител изказва благодарност на trabucco за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#70

(2021-06-21, 14:19:58)milstan написа:  @suffer, ако ползваш always on, искам да попитам постоянно ли свети при теб при пропуснато повикване, или само няколко секунди? Аз взех RedmiNote10 и трябва да докосвам екрана за да видя известието за пропуснат разговор. С xiaomi.eu съм. Руснаците и те се оплакват, не искам да слагам странични програми.

Съжалявам. Не ползвам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#71

Има ги и двете, 10 сек. и постоянно

M4 AQUA-
[-] 1 потребител изказва благодарност на zodiac за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#72

При има само 10 сек.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#73

В последния ROM вече имам "ВИНАГИ" . Направих го както искам да имам само известие за пропуснато обаждане. За фон му зададох чисто черно изображение, изключих показването на часовник и батерия и остана само слушалка на екрана.
[Изображение: IMG-20210622-130923.jpg]
[Изображение: Screenshot-2021-06-22-13-05-01-268-com-miui-aod.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#74

Здравейте, ползвам F3 от няколко дни! Бих искал да попитам, нормално ли е греенето на телефона? Дори когато само говоря.
Цитирай
#75

И аз използвам poco F3 8/256 вече близо 2 седмици, минах от Ноут 8 про. Прави ми впечатление, че батерията не държи много повече от стария ми телефон, който беше на 2 години. Отдавам го на факта, че може би е заради 120 hz  дисплей и по-мощния процесор, който дърпа повече ток. Не може да намери 5g мрежа във Варна, червените ли нямат мрежа или просто телефона не може да намери, нямам идея.

LG Optimus G  => Xiaomi redmi note 3=>Huawei p10 lite=>Xiaomi redmi note 8 pro=> Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)