Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спряха да се отварят приложения
#1

Здравейте. Както си разглеждах в Амазон и изведнъж приложението ми се затвори и повече не успях да го отворя. Помислих, че е при тях нещо и цъкам Алиекспрес, отваря и затваря. Рестартирах, изтрих кеша на приложенията и пак нищо.  Пробвах и останалите, нито Здраве, нито времето. Какво се случва? Sad Често го почиствам, wipe cach, sdmaid, смятам че добре се гркжа за него, винаги с последните ъпдейти. Ще помоля за съвети. Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен се случи този проблем от тази сутрин.
Проблемните приложения са sinoptic.bg, Email, Pi, приложението Google крашва при гласово търсене.
До вчера всички тези неща си работеха.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#3

Хм... При мен е същото нещо (S10+) - някои приложения изобщо отказват да се отворят, други крашват малко след отварянето...
Цитирай
#4

Да няма връзка с това  https://www.androidauthority.com/android...g-1210994/
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • bobytsekov, seemore
Цитирай
#5

(2021-03-23, 09:36:17)bobytsekov написа:  Хм... При мен е същото нещо (S10+) - някои приложения изобщо отказват да се отворят, други крашват малко след отварянето...

При мен приложението Android System WebView беше зациклило при ъпдейтване в PlayStore.
Спрях му ъпдейта, пуснах го на ново и този път мина.
След това приложенията заработиха нормално.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • bobytsekov
Цитирай
#6

Супер, сега всичко е наред Wink
Цитирай
#7

Проблемът е от Андроид. Пуснат е критичен ъпдейт за корекция днес
Цитирай
#8

Видях в Гугъл Плей, че иска ъпдейт.

Благодаря ви. Бях се подготвил за най страшното - хард ресет Smile

За да не правя нова тема, мога ли да ви попитам. Предстои ми да дам телефона на сервиз заради екрана и предполагам, че ще го нулират.
Снимките са ми в sd картата и не са ми проблем, обаче паролите запаметени в chrome, както и на приложенията са ми важни. Никога не съм правил хард ресет, винаги правя бекъп и го слагам и така вече много години. Мисля че ще е хубаво да инсталирам всичко наново. Само тези пароли дали остават в Гугъл акаунта или може да се запаметят някъде другаде? Smile
Цитирай
#9

За да ти се запазят паролите в Гугъл профила трябва да си избрал да се запаметяват и синхронизират с него. Ако си го направил после в отваряш google chrome избираш настройки там намираш пароли когато влезеш пароли трите точки експортиране във файл за да ги имаш по-сигурно.

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • Just
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)