Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 9/9 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

(2021-06-07, 20:18:09)Steve написа:  Не излиза с карти на а1 и Vivacom (те са 5G unlimited, които работят на iPhone 12 Pro и xiaomi Mi 11). На Mi 11 и картата на Telenor работеше на 5G.
От Telenor казаха, че ще се оправят нещата на 10 юни. Тогава стартират официално 5G.

В последния ъпдейт от вчера все още няма пусната поддръжка на 5г. Чакаш следващия ъпдейт, но определено няма да дойде преди старта на 5г мрежата на Теленор.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-06-08, 07:53:37)batala написа:  В последния ъпдейт от вчера все още няма пусната поддръжка на 5г. Чакаш следващия ъпдейт, но определено няма да дойде преди старта на 5г мрежата на Теленор.

Излиза с карта на А1.Първия шот е с карта на а1,втория с карта на виваком.


Прикачени файлове Миниатюри
       

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#28

Аз го ползвам с две карти. Може би затова не излиза и а!.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#29

(2021-06-08, 15:11:55)Steve написа:  Аз го ползвам с две карти. Може би затова не излиза и а!.

С две сим карти вероятно е 5г да не работи на нито една. Поне с 8-те серии на oneplus беше така.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#30

Две сим карти а1 и виваком отново има 5г,стига да е зададено мобилните нанни да са на а1.
пс.На а1 трябва да е активиран 5г,и понеже тестовото време изтече за да ти е активно трябва да си и на съответния абонаментен план с 5г.На нормален план от преди неможеш да го активираш.


Прикачени файлове Миниатюри
   

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#31

a1 картата работи 5G перфектно на iPhone 12 Pro и Xiaomi Mi 11.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#32

След тестовете на DxOMark камерата на OnePlus 9 Pro събра общо 124 точки или 129 точки за фото и 108 за видео. С този резултат той се нарежда пред iPhone 12 и Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (Snapdragon).

[Изображение: f421b4362f87.png]

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#33

Споделям малко опит от употребата на 9 Pro. Ползвам 8/128 версия за Индия. Без проблем работи в мрежата на А1 (с две карти съм в режим 4G). Дисплеят е отличен, използвам QHD+ резолюция и 120Hz. Беше с инсталиран OxygenOS, ъпдейтнах го до 11.2.8.8, няма лагове, не забива и е супер бърз. Батерията е по-добра от на стария ми телефон SG 20 Ultra, грее колкото Самсунга. Вчера успях да направя над 8 екран в нормални условия без режим за пестене на енергията (включих режима когато батерията беше на 5% т. е. непосредствено преди да направя скрийншотовете). Зареждането наистина е впечатляващо бързо. Камерите са добри и смятам, че ще стават и по-добри с течение на времето ако идват редовно ъпдейти. Ако някой има питания по отношение на телефона да заповяда. [Изображение: bd73958888fb4b1caa0bb007c3bc8cf1.jpg][Изображение: 85060c69fba3bdb5d208db8fb706ae2a.jpg]

Изпратено от моят LE2120 с помощта на Tapatalk
[-] 5 потребители изказват благодарност на Sunwalker_r за това мнение:
  • Doly, faraoncheto, nistel_87, scenic, stenlius
Цитирай
#34

Здравейте. Спрял съм се на телефона 12/256 gb  и много се чудя дали са го взимам. Въпросът е, че търся сивия цвят, а го намирам само в ситител, където го предлагат в два варианта EU Version - 1959 лв с ДДС и International Version - 1759 лв с ДДС. Някой може ли да ми каже каква е разликата, понеже звъннах да ги питам и ми казаха, че EU версията била със зарядно за нашите контакти, а другата “зарядно тип английските”, което ми е малко странно за разликата от 200 лв. Дали е така или има нещо различно в двете версии на апаратите?  Благодаря предварително.

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#35

Преди да си да си разгледал мненията на потребители които имат оплаквания от ситител,не поръчвай от тях https://forum.androidbg.com/showthread.p...675&page=3

Huawei P30
Цитирай
#36

И мненията съм разгледал, но бях до някъде склонен да купувам, но това с версиите малко ме спря, но защо никъде не намирам сив такъв телефон.

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#37

Погледни за сив цвят - Тук

 
Цитирай
#38

Този не е ли сив?

Huawei P30
Цитирай
#39

Но не е 12/256 GB.

 
Цитирай
#40

Днес бях в Технополис и казаха, че чакат зареждане, но за цвят не знаели. Цената им е добра и ще почакам да видим.

HTC ONE M9 ==>>hTC u12 plus
Цитирай
#41

Знае ли се на каква цена ще го предлагат там?

 
Цитирай
#42

Имам телефона закупен от Теленор, но го ползвам с карта на А1, на която е активиран 5G. Но се свързвам само на 4G. Погледнах в настройките на телефона, 5G е пуснат.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#43

Явно устройството не е сертифицирано при оператора. А може в този район все още и да няма покритие с 5G.

 
Цитирай
#44

1+9 Pro няма 5G поддръжка за А1.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#45

Здравейте,някой да сподели дали , OnePlus 9 pro подържа eSim Благодаря предварително!
Цитирай
#46

Не, предлага само Dual SIM (Nano-SIM).

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • faraoncheto
Цитирай
#47

Да се впиша и аз с една бройка Oneplus 9 pro green pine. Закупен от емаг на цена 1470лв.
Цитирай
#48

Да попитам ,тоз боклучец, за разлика от стария ми 5т ,който правеше всичко което имаше,не мога да му подкарам хоризонталните линии ?
Не знам какво не съм опитал,май няма и двойно аудио през блутут .
Батерията му пада за един ден,цъкам толкова ,колкото и със стария 4 годишен 5т.
12 ram na 256 памет .
Дисплея не реагира достатъчно бързо при докосване за събуждане.
Трябва май цяла тема да направим за подкарване на екстрите на тоя туч.
Във форума на OnePlus community,само чета за разни проблеми.
От Виваком казаха че не мога да ползвам 5g,в същото време съм непрекъснато с цифра 5 на мобилните данни,чат чат а удивителна.
Благодаря за вниманието.
Цитирай
#49

Аз все още не мога да изкажа мнение по темата от вчера го ползвам. Хоризонталните линии при мен бачкат,5жето прави 1000mbps в Плевен което е ок. Едно не мога да разбера от телефона ли е или оператора случва ми се на няколко разговора да прекъснат ??
Цитирай
#50

Какъв протектор ползвате и от къде го закупихте?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)