Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 9/9 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

Търсим ,знам че е тегаво с тия криви дисплеи. Дано излезне нещо точно,че тоя оригиналния протектор ,няма нещо което да не лепи.
Продължавам да не мога да подкарам тия линии.
Цитирай
Аксесоари
#52

Пробвах с на smartdevil протекторите Wink! na 5T и 7Т ги ползвам и нямат грешка идват и с рамка която не позволява да сгрешиш при слагането на протектора.

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#53

Аз взех на Spigen Neo flex ма пълен боклук и сега поръчах на SmartDevil 2 броя с UV лепило да видим как ще е с тях.
Цитирай
#54

Да се отчета и аз с един OnePlus от Емаг на черният Петък.
Сменям от S9...още ми е странно....да видим..
Цитирай
#55

(2021-12-01, 23:01:35)Mechev написа:  Да се отчета и аз с един OnePlus от Емаг на черният Петък.
Сменям  от S9...още ми е странно....да видим..

и аз от там взех хубавото,че пристигна за 3 дни което не можах да го повярвам .
Цитирай
#56

Eвала,че толкова бързо е пристигнал.....при мен си отне близо 10тина дни.
Да попитам тоя дисплей...как ви се струва яркостта....при мен е на адаптивна яркост,но забелязвам "лека" разлика със Самсунга ....и да отбележа засега не забелязвам някакво страшно греене....засега!!!
Цитирай
#57

Не забелязвам разлика,тъй като до сега съм бил със телефон от същата марка 7Т и по принцип не използвам адаптивната яркост . За греенето играя pubg и се доближава до температурите на стария ми телефон мислех,че ще е една идея по хладен.
Цитирай
#58

След последния ъпдейт от вчера батерията е по добре,струва ми се по бърз телефона,линиите за известия не работят пак,разрешил съм местоположението но температурата пак не се актуализира без да отворя приложението.

Почва да ме нервира тоя телефон. Непрекъснато трябва да се чопли нещо.
Цитирай
#59

Нямам търпение и аз да се разпиша с 9pro, но в момента е на митница

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#60

Телефона е топ преди това бях с 7Т и не съжалявам,че взех 9 pro.
Цитирай
#61

Телефона бива....оправих си настройките на дисплея и сега е доста добре.Честно да си призная не бих заплатил повече пари от тези,които дадох за него...1369
Цитирай
#62

Цената е приемлива в предвид редовната му цена аз взех 12рам с 256гб за 1469лв.
Цитирай
#63

Даже е му е много,нещо не ме кефи,дано излезне стабилен софт по скоро. Тия 12 рам не ги усещам като предимство.
Цитирай
#64

В сътрудничество с няколко индийски филмови компании OnePlus представи 60-минутен игрален филм, наречен "2024", заснет изключително с помощта на флагмана им OnePlus 9 Pro.

 
Цитирай
#65

Чакаме 12 ката,а чета да не инсталирам,губят се мрежите,в OnePlus foruma основно оплаквания от 12.
Подкарах линиите,спрях часовника на заключен телефон.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#66

Определено няма да се бърза с тоя ъпдейт.....що рев има от него.....дано се вземат в ръце тия
Цитирай
#67

Взели са се,спират ъпдейта на 12.
Според мен това може да свали цената на апарата.
Цитирай
#68

И с тия линии за нотификация нищо не става.
Пак не работят
Цитирай
#69

Колеги, моля гласувайте в анкетата за собствениците, за да има OnePlus 9/9 Pro отделен раздел на форума.

 
Цитирай
#70

Сигурно съм кьорав ,може ли линк.
Цитирай
#71

(2021-12-12, 22:40:30)buzzi68 написа:  Сигурно съм кьорав ,може ли линк.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102418
Цитирай
#72

(2021-12-12, 22:40:30)buzzi68 написа:  Сигурно съм кьорав ,може ли линк.
Разбира се - OnePlus 9/9 Pro - Преброяване на собствениците

 
Цитирай
#73

Верно съм кьорав,алоууу ,гордите собственици ,цъкнете на горния линк,маса полезни неща ще се напишат .
Цитирай
#74

Темата за преброяване на собственици на 9/9про, има повече мнения за ъпдейти и актуализации. Няма да е лошо админа да разчисти там, ако може..

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
Цитирай
#75

Последно се спрях на този телефон да си го купя... Бихте ли ми го препоръчал, след като го ползвате? Мненията са ми важни, защото доста телефони гледах и навсякъде проблеми! Но най-добре знаят тези, които го ползват и затова питам. Голяма грешка ли ще е да го взема. Всъщност чета добри работи за него...

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)