Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем след обновяване с андройд 11
#1

Здравейте. Телефона е samsung A51.Преди два дни се обнови андройда с версия 11. От тогава започна, например като отворя вайбар и след 2 секунди сам излиза от приложението ,същото се получава и с още няколко приложения .Рестартирах ,преинаталирах приложения ,но няма ефект. Като изтрия вайбар и го инсталирам повторно е добре за около час и пак започва същия номер. 
Имате ли идея какво мога да направя в случая?
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчва се reset на устройството след актуализация към по-високата версия на ОС.

 
Цитирай
#3

(2021-03-23, 19:27:22)NoMaD написа:  Препоръчва се reset на устройството след актуализация към по-високата версия на ОС.

Рестартирах телефона няколко пъти. Или имате предвид нещо друго.
Цитирай
#4

Спокойно,не е от телефона проблема  Smile
https://mobilebulgaria.com/news/mnogo-pr...a-problema
Цитирай
#5

Актуализирай webview system android


Sent from my PoCo M3 using Tapatalk
Цитирай
#6

(2021-03-23, 19:30:15)PANDOV написа:  Рестартирах телефона няколко пъти. Или имате предвид нещо друго.
Имах предвид връщане до заводски настройки на телефона.

 
Цитирай
#7

Оправи се след актуализирането на webview system android
Много благодаря.
Цитирай
#8

Тия са кръгли идиоти, съкратиха ми живота.
На детето новия телефон стана неизползваем, почти нищо не работеше.
Добре, че не го забърсах, че какъв рев щеше да има в къщи.
Детето наблъскало телефона с 1000 игри и чудесии и щеше да си изгуби разните му рекорди и други простотии.
Цитирай
#9

Цитат:Да ползвам темата на колегата и аз, след обновяване на андроида до версия 11 не мога да вляза в рековъри, някой имал ли го е този проблем? Пробвам както до сега съм го правил и не става.
Решено: Трябва да свържите телефона към компютър с USB кабел и тогава познатият метод за влизане в рековъри, всичко това с цел защита при Android 11
Инфо
[-] 1 потребител изказва благодарност на zdraveli за това мнение:
  • alexander_sirakov
Цитирай
#10

Хора, моля ви се! Няма такова животно Андройд... Андроид се казва.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)