Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Bluetooth TV soundbar
#1

Здравейте, както си личи и от заглавието, загледал съм въпросният саундбар. Има ли някой, който да сподели опит или да се доверя на коментарите от магазина? 

Ето линк: Let's shop together on AliExpress with new user coupons
Your US $1.00 in coupons are here!
https://a.aliexpress.com/_mq6A88b
Цитирай
Аксесоари
#2

Незнам до колко ти е важен баса. Като гледам няма субуфер.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • vlado05
Цитирай
#3

Взех един преди няколко месеца от тук:
https://www.banggood.com/Xiaomi-TV-Sound...rehouse=CZ
Доставка от Чехия. След поръчката Спиди го донесоха след седмица.
За парите си е ОК, ползвам го съвмесно с ми тв стик. Звука е приемлив за подобен род техника, зависи разбира се какво очакваш.
Цитирай
#4

Нямам място за буфер, за това и се оглеждам за бар, които няма. Целта ми е леко да подобря звука от телевизора, че иначе е ужасен, а заглеждам конкретния модел, защото има оптична свързаност, защото пък телевизора ми има само такъв. Никъде не виждам да има дистанционно, дали ще мога да го управлявам директно от силата на звука на телевизора, без да се налага да докосвам бара?
[-] 1 потребител изказва благодарност на valentyno за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#5

Почти съм сигурен, че ще можеш да използваш вградено приложение за дистанционно на xiaomi за да го контролираш

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2021-03-27, 08:54:22)valentyno написа:  Нямам място за буфер....

Безжични има, може да го сложиш на място различно от телевизора. Дори и да е върху секция , пак ще допринася огромен ефект.
Цитирай
#7

Щом целта ти е да подобриш звука от ТВ-то ще останеш доволен даже бих казал очарован от звука.
Проблема на оптиката е, че от ТВ-то няма да можеш да усилваш и намаляш. Няма дистанционно и възможност за такова така, че единствено от бутоните му. Вариант е AUX-a
Цитирай
#8

Имам същия и се регулира през оптиката.
Може да зависи от тв, незнам, защото на стария наистина не ставаше.
Става и през Bluetooth ако ТВто ти има,но при мен се получаваше изоставане на звука понякога.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)