Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 9/9 Pro - Актуализации и ъпдейти
#76

Някой успял ли е да сложи стъклен протектор който да приляга на 100% без да се надига и отлепя на 9 про?

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз сложих този https://a.aliexpress.com/_uAbyDF вече два месеца не е мръднал .Доста е добър на допир.
Цитирай
#78

На 7т и съм с тази марка, но с това лепило където слагаме няма ли да е проблем после ако се наложи да се маха 🤔...иначе за мен това е марка номера за стъклени протектори Smile

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#79

Ами първият който сложих го прецаках и се наложи да го махна. С тънка пластмаса проврях между дисплея и протектора и се отлепи без проблем. Лепило по дисплея не остана.
Цитирай
#80

OnePlus 9 и OnePlus 9 Pro започват да получава актуализация, с която се устраняват редица проблеми. Какво ново в него:
System
[Improved] system stability
[Fixed] the abnormal display of AOD
[Fixed] the issue of blurred screen in some scenarios
[Fixed] the issue that Alexa APP crashes in some scenarios
[Updated] Android security patch to 2022.02
Network
[Fixed] the issue that unable to register 5G network in some scenarios
Източник

 
Цитирай
#81

    Излезе С47 на 12ката

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#82

Една мома ме подведе и ми продаде няква лепенка за протектор ,изрязана на нещо като принтер. Ужасно нещо за 29 лв .
Както и да е,моля някой ако е пазарувал от български сайт или магазин ,да сподели от кой протектор е доволен .
Благодаря на отзовалите се.
Цитирай
#83

(2022-05-17, 19:46:42)buzzi68 написа:  Една мома ме подведе и ми продаде няква лепенка за протектор ,изрязана на нещо като принтер. Ужасно нещо за 29 лв .
Както и да е,моля някой ако е пазарувал от български сайт или магазин ,да сподели от кой протектор е доволен .
Благодаря на отзовалите се.
аз се отказах да търся - след два поставени в магазин и един поръчан от български продавач (почват да се разлепват още след 2-3 дни), реших да пробвам този, който е постнал колегата по-горе - SmartDevil Full Cover Glue UV Tempered Glass и за сега съм доволен - инсталирането му е по-лесно отколкото изглежда на пръв поглед, приляга плътно по краищата и вече почти два месеца не е почнал да се разлепва и няма никакви драскотини. Това, като се има предвид, че телефона е със силиконов кейс и го държа в джоб си е добро постижение. Да не говорим, че за 40 лв. (толкова ми излезе) получаваш 2 протектора.

1+3T, 5Т, 7Т, 9 pro
Цитирай
#84

Сложих някакъв извит олх,не е дразни за сега.
Днес реших по изключение да си легна в 14 часа,като бял човек ,слагам do not disturb ,,и блженно се отпускам. Уви ,няма и половин час и гадния Вайбър тин тин ,пу дева и тъелефон гаден. Сега чета че масово се оплакват хората че функцията не работи след големия ъпдейт .
Няма такъв боклучец,никога вече ,заклевам се ,ще си купя гнусмас,жената има едни за 500 лв всичко си прави . Потресен съм ,дано им паднат цените да станат по 5 и го продавам.
Цитирай
#85

Здравейте. Обмислям покупката на 8 про или 9 про. Имал съм няколко OP телефона, и сега съм с 7Т про Макларън, който е страхотен и ще отстъпя на приятелката ми.
Фен съм на оригиналния Oxygen OS и ненавиждам новите недоразумения, които се пробутват.

Въпросът ми е дали е по-добре да взема 8 про, който вероятно има доста повече ъпдейти до 11та версия с изчистени бъгове, или неъпдейтнат 9про. Също така мислите ли, че хардуерно, 9 про си заслужава спрямо 8 про.

Смятам да не ъпдейтвам от Oxygen 11 нагоре
Цитирай
#86

(2022-08-21, 14:28:16)vladi4arq написа:  Здравейте. Обмислям покупката на 8 про или 9 про. Имал съм няколко OP телефона, и сега съм с 7Т про Макларън, който е страхотен и ще отстъпя на приятелката ми.
Фен съм на оригиналния Oxygen OS и ненавиждам новите недоразумения, които се пробутват.

Въпросът ми е дали е по-добре да взема 8 про, който вероятно има доста повече ъпдейти до 11та версия с изчистени бъгове, или неъпдейтнат 9про. Също така мислите ли, че хардуерно, 9 про си заслужава спрямо 8 про.

Смятам да не ъпдейтвам от Oxygen 11 нагоре

Взех 9 PRO ъпдейтнат докрай и съм доста доволен от софтуера, с изключение на това, че функцията DND не работи. Ще взема 11 PRO като излезе и ще оставя този за приятелката ми. И 7Т про и 9 про са топ, но 9ката е малко по-лек и удобен.
Цитирай
#87

OnePlus 9 и 9 Pro започват да получават първата стабилна версия на OxygenOS 13. Новата актуализация осигурява достъп до новите функции в Android 13, а освен това осигурява някои добавки от OnePlus като нов Aquamorphic дизайн, интеграция със Spotify и Bitmoji на екрана в заключено положение, подобрения в папките на основния екран, Private Safe 2.0 и много други. Освен това компанията е добавила поправките за сигурността за октомври, подобрила е стабилността и производителността на системата и отстранила бъгове в менюто с бързи настройки и в менюто с нотификации.

 Линк

 
Цитирай
#88

Сложих 13 вчера и мога да кажа, че този път са се справили отлично!

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#89

И аз сложих вчера 13 и съм доста доволен.

Oneplus 9 Pro 12/256
Цитирай
#90

Някой получи ли ъпдейт Андроид 14 или няма да ни огрее?
Цитирай
#91

Update-а до 14 на моите 9-ки мина преди 2 седмици.

Oneplus 12 16/512 Gb|Oneplus 9 12/256 Gb|Oneplus 6/64 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на White за това мнение:
  • kokojam
Цитирай
#92

(2024-03-24, 08:52:27)White написа:  Update-а до 14 на моите 9-ки мина преди 2 седмици.

Аз нямам все още. Версия LE2121
Цитирай
#93

LE2115 са моите, ще стигне и до теб.

Oneplus 12 16/512 Gb|Oneplus 9 12/256 Gb|Oneplus 6/64 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на White за това мнение:
  • kokojam
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)