Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Влизат ми в профила в facebook не ми работа Viber ...
#1

    Днес не ми работеше google лентата за търсене на декстопа сега не бачка viber не работи и abv.bg приложението -  изхвърля ме от приложенията също и от facebook като натисна някоя новина .лентата се оправи сама .Мисля че има вирус но антивирусната не открива нищо сложих и една друга и тя не иска също има и влизане в fb от друго устроиство казва се android sofia bulgaria ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирай или обнови тива:

https://play.google.com/store/apps/detai...id.webview

99% от нещата ще се оправят

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tarikat за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#3

Не става и това не иска да актуализира.
Цитирай
#4

Никой не ти влиза никъде. Така ти изписва защото си влизал през мобилните данни. Заради това ти пише София

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

Деинсталирай Webvier и го инсталирай на ново,и актуализирай Chrome.
Цитирай
#6

Имало е някакъв проблем със фейса и абв. И мен снощи ме изхвърляше месенджера, затваряше се, в абв-то също, оправи се късно снощи.
Цитирай
#7

Постоянно съм на мобилни данни а на ден по 2 пъти влиза и android sofia?
Цитирай
#8

Това че пише грешна локация е грешка от системата, и аз ако вляза и проверя, и на мен ми изписва грешна локация, провери си от какви устройства, ако не откриваш непознато, значи всичко е ок. Като имаш съмнения за чуждо влизане си смени паролите в гугъл и соц.мрежи ако ползуваш такива!
Цитирай
#9

И си смени имейла на фейсбук да Не е абв

locke on
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)