Анкета: Притежавате ли някой от моделите? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Mi 11
31.48%
17
31.48%
Mi 11 pro
1.85%
1
1.85%
Mi 11 ultra
22.22%
12
22.22%
Mi 11 lite 4G
5.56%
3
5.56%
Mi 11 lite 5G
16.67%
9
16.67%
Искам само да видя резултатите
22.22%
12
22.22%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Mi 11/pro/ultra/lite
#1
Sad 

Здравейте, колеги.
Напоследък бройките Ми 11 в България се увеличват и ако нямате нищо против пускам една анкета, за да може да се преброите, а и при нужното количество хора, теми и активност ще можете да се сдобиете и със собствен раздел.

Хубав ден!
[-] 6 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, luxlux, milenvn, momchilmilev, ronnie72, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

256GB, 8GB RAM, 5G, Midnight Grey

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
[-] 2 потребители изказват благодарност на Steve за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#3

И един от мен 8/256 horizon blue
[-] 2 потребители изказват благодарност на Mcl за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай
#4

Още един 8/128, Horizon Blue
Цитирай
#5

Актуализирам анкетата с всички опции за ми 11. Моля да гласувате отново
Цитирай
#6

Много бързо се изтощава батерията. Може би 5g-то на Виваком е скапано или търсенето на 5g много изтощава...
Цитирай
#7

Преди 3 дни се сдобих с Mi 11 Ultra 12/512. Още с първото включване, започна да сваля актуализация и сега е с MIUI 12.5.4Stable. За сега не мога да дам адекватно мнение за него, защото нямам никаква база за сравнение - до сега ползвах LG G3. Като хардуер явно е "мно'о як", но като софтуер е много жълт. Китайска версия е и задължително ще го флашна с EU. Няколко часа се опитвах да го науча да "плаща" на пос-терминал - не става. Вградения Mi Wallet е изцяло на китайски и не му харесват номерата на картите ми, а и свалените за тази цел приложения от Play Store не стигат до никъде. То и аз съм много бос в това отношение де...

Mi 11 Ultra 12/512 
[-] 2 потребители изказват благодарност на Niakoi за това мнение:
  • momchilmilev, Monipeev
Цитирай
#8

Направи го европейски, иначе ще трябва да учиш китайски?
Цитирай
#9

Ще го направя, но след няколко дни, за да мога да отключа бутлоадера. Наясно съм, че ще е мелез, а не чист европеец, но не мисля, че това ще му е голям минус.
Има английски език, но манталитета му е китайски... Smile

Mi 11 Ultra 12/512 
Цитирай
#10

@Niakoi,
Аз определено очаквам отзивите ти и коментарите за устройството като пряк ползвател на този модел, които разбирам ще натрупаш след по-продължителна работа с него и бих се радвал на информация за всичко важно и за теб.
Молбата ми е да обърнеш внимание на лекотата за работа с устройството.
1. Загрявания, налични или не според твоята натовареност над телефона.
2. Статус за батерия като часове на активен дисплей с едно зареждане.
3. Обхват, последван с качество и сила на звука при получаване и иницииране на обаждания.
4. Адекватна ли е или не работата на сензора за близост по време на разговорите?
5. Работа на сензора за осветеност и реакция в промяната на тази на дисплея.
6. Разбира се не на последно място, камерата.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#11

1. Загрява яко, даже им писах на xiaomi forun, особено при видео разговори.
2. Батерията се разрежда до 20% за 12ч. при завишено и разнообразно използване на телефона.
3. При разговори няма проблем, но при видео разговор през дуо не ме чуват много добре.
4. Сензорът за близост е добър.
5. Сензорът за осветеност на автоматично е добър.
6. Камерата е супер и е надвишава много моите потребности.
[-] 1 потребител изказва благодарност на momchilmilev за това мнение:
  • Monipeev
Цитирай
#12

И още един от мен - 8/256GB, Midnight Grey
Цитирай
#13

Аз също съм с mi 11 ultra ot 1 месец  с китайски ром  всичко работи без проблем имат какво да оправят но на 90% muiu  12.5 е доста стабилен ,а относно плащането си работи всички  нямам проблеми и не мисля да го сменям с европейски ром      загряването се оправя леко полеко с новите ъпдейти,при мен загрява най много при снимане на видео.
Цитирай
#14

5G работи ли?

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#15

(2021-05-31, 08:59:13)punki написа:  Аз също съм с mi 11 ultra ot 1 месец  с китайски ром  всичко работи без проблем имат какво да оправят но на 90% muiu  12.5 е доста стабилен ,а относно плащането си работи всички  нямам проблеми и не мисля да го сменям с европейски ром      загряването се оправя леко полеко с новите ъпдейти,при мен загрява най много при снимане на видео.
Аз също съм с китайската версия и нямам никакви оплаквания. засега и аз ще се въздържа от смяна на ром. От днес съм с 12.5.7 и мисля че няма някакви проблеми засега.

(2021-05-31, 09:12:16)Steve написа:  5G работи ли?
При мен ДА и на двете карти Smile
Цитирай
#16

и при мен си работи 5g
Цитирай
#17

Един брой Mi 11 Ultra черен 12/256 глобална версия.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 2 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • Be6i4, ganchev
Цитирай
#18

И от мен един Mi 11 Ultra черен 12/256 глобална версия

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай
#19

Какво става с Gesture и последните ъпдейти + лаунчерите.
Някакво решение намери ли се да може да ползваш андроид 11 жестове с лаунчери от трети страни.
Пробвах с Nova, Lawnchair 2, не работи
Довечера ще пробвам и POCO

:: respect
Цитирай
#20

Евентуално в андроид 12 ....
Цитирай
#21

(2021-06-15, 12:23:48)userworx написа:  Какво става с Gesture и последните ъпдейти + лаунчерите.
Някакво решение намери ли се да може да ползваш андроид 11 жестове с лаунчери от трети страни.
Пробвах с Nova, Lawnchair 2, не работи
Довечера ще пробвам и POCO

Аз използвам това:
https://play.google.com/store/apps/detai...l=en&gl=US
Работи - даже на моменти по-добре от вградените (по спомен).

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)