Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов телефон до 350 лв
#1

Здравейте, искам да взема телефон който има 4 Ram поне 64 или 128 GB вътрешно пространство и хубава камера понеже обичам, да снимам вечер но за сега не съм открил такъв телефон.... В момента съм с Samsung galaxy j5 2017 но батерията, му е пред умиране и малкото вътрешно пространство много ме изнервя...
Предложете ми някой който снима вечер добре.
Цитирай
Аксесоари
#2

За такава цена някой стар Pixel, но и там ще имаш проблем с батерията (в смисъл като не е чисто нов апарат).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Huawei p30 от OLX.
Цитирай
#4

Какво ще кажете за Redmi Note 8 гледах някой друг клип и снима сравнително добре вечер?
Цитирай
#5

Камерата не е сред силните страни на Note серията, но пък за този бюджет трудно ще намериш нещо по-добро, ако държиш на нов телефон. За сметка на това откъм батерия ще се родиш. Още си пазя Note 5 - първият смартфон, с който без проблем изкарвах 2 дни без зарядно.
Ако решиш да рискуваш с втора употреба, със сигурност ще вземеш по-добра камера, но и по-слаба батерия.

Изпратено от моят Mi 9 Lite с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

(2021-03-26, 05:57:13)xatamoto написа:  Камерата не е сред силните страни на Note серията, но пък за този бюджет трудно ще намериш нещо по-добро, ако държиш на нов телефон. За сметка на това откъм батерия ще се родиш. Още си пазя Note 5 - първият смартфон, с който без проблем изкарвах 2 дни без зарядно.
Ако решиш да рискуваш с втора употреба, със сигурност ще вземеш по-добра камера, но и по-слаба батерия.

Изпратено от моят Mi 9 Lite с помощта на Tapatalk
Ами така като я гледах прави по хубави снимки от моя Samsung Galaxy J5 2017.
Цитирай
#7
Thumbs Up 

(2021-03-25, 13:36:26)DoryanY написа:  Huawei p30 от OLX.

+1

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Аз съм с Redmi Note 8,беше за жена ми и именно заради снимките се отказа и и взех Huawei Nova 5T и е много по-добре.Дневните снимки с движещи се обекти ги размазваше Xiaomi-то,а вечерните също не са му нещо особено(свалих и gcam).P30 сигурно ще е още по-добре,все пак е флагман
Цитирай
#9

(2021-03-26, 06:13:09)TheWalking написа:  Ами така като я гледах прави по хубави снимки от моя Samsung Galaxy J5 2017.

Сигурно няма съвременен смартфон, който да прави по-лоши снимки от J5 2017   Big Grin 
Той още като излезе не беше добър в снимките
Цитирай
#10

В крайна сметка телефон който снима вечер май няма да мога да намеря....
Цитирай
#11

С посочения бюджет, едва ли!

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • android_97
Цитирай
#12

(2021-03-26, 08:51:11)osil написа:  Аз съм с Redmi Note 8,беше за жена ми и именно заради снимките се отказа и и взех Huawei Nova 5T и е много по-добре.Дневните снимки с движещи се обекти ги размазваше Xiaomi-то,а вечерните също не са му нещо особено(свалих и gcam).P30 сигурно ще е още по-добре,все пак е флагман

Чак лоши едва ли.

А някой който има Samsung Galaxy A12 доволен ли е от камерата?
Цитирай
#13

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...T/p/572146
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...K/p/579668
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...E/p/579670 Тези също стават.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

В olx се намира и Redmi Note 10 за 380лв. С малко пазарлък може да стане перфектна цена.
Цитирай
#15

То ако е за Olx,по-добре Huawei Nova 5T,със сигурност снимките ще са много по-добри от Xiaomi за този бюджет,а има и много други предимства-процесора му е флагмански,има си и google.Имаме и Redmi Note8 и Nova 5t и разликата в камерите е голяма
Цитирай
#16

Да обаче Redmi Note 10 е модел на 2 седмици и е с amoled екран. Освен това камерата му е доста по-добра от на Redmi Note 8. Един приятел си взе такъв и го разгледах. Доста добро телефонче е.
Цитирай
#17

Има Huawei P40 Lite за 340 лв 6/128 GB в Емага. Мисля, че е супер предложение, освен ако не държиш много на Google. Realme 7 за още 30-40 лв също е много добър избор.
Цитирай
#18

Камерите на Note 8/8T и новия Note 10 са почти аналогични. Основната и ултрашироката са с едни и същи сензори. С GCam определено снимат по-добре вечер, снимките са добре осветени. Със сигурност мога да кажа, че могат да се направят някои приятни снимки вечер, но нека се има предвид ценовата им категория. Сравнявате ги с флагмани. Nova 5T снима много добре, но доколко са близки до действителността снимките е друг въпрос.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#19

С Note 8 може да се направят и добри снимки през нощта,но ако са на сгради,пейзажи...,ако има хора или движещи се обекти снимките не струват,това е моето мнение-това на автоматичен или съответно нощен режим+ gcam.С ровичкане по ръчни настройки не съм пробвал.Herus правилно е казал и за Note 10,че няма да има голяма разлика.Неслучайно той е с начална цена 400лв,а 
Новата беше 800-различен клас са.Разбира се до 300-400лв може да се намери само ползван около година с гаранция в Олх.Аз успях да го купя нов за 400 от Емаг,но за съжаление вече не се предлага там(изчерпаха ги),от директния търговец.Poco X3 в Емаг в момента към 386лв,ако искаш нов,но и там нощния режим май има какво да се желае(може да попиташ ползвали го).Иначе оптимално съотношение цена -качество(също е и грамаден,ако има значение),по-добър от Redmi 8,9,9s,9pro
П.С.И пак казвам големия проблем на Redmi Note 8 е като снимам децата през деня,яко е размазано,трябва да стоят като статуи за да стане добра снимка
Цитирай
#20

(2021-03-30, 06:45:18)osil написа:  С Note 8 може да се направят и добри снимки през нощта,но ако са на сгради,пейзажи...,ако има хора или движещи се обекти снимките не струват,това е моето мнение-това на автоматичен или съответно нощен режим+ gcam.С ровичкане по ръчни настройки не съм пробвал.Herus правилно е казал и за Note 10,че няма да има голяма разлика.Неслучайно той е с начална цена 400лв,а 
Новата беше 800-различен клас са.Разбира се до 300-400лв може да се намери само ползван около година с гаранция в Олх.Аз успях да го купя нов за 400 от Емаг,но за съжаление вече не се предлага там(изчерпаха ги),от директния търговец.Poco X3 в Емаг в момента  към 386лв,ако искаш нов,но и там нощния режим май има какво да се желае(може да попиташ ползвали го).Иначе оптимално съотношение цена -качество(също е и грамаден,ако има значение),по-добър от Redmi 8,9,9s,9pro
П.С.И пак казвам големия проблем на Redmi Note 8 е като снимам децата през деня,яко е размазано,трябва да стоят като статуи за да стане добра снимка

И аз съм съгласен с теб. За движещите се обекти - това е често срещан проблем. Движи ли се, трудно ще направиш чиста снимка с телефон, още повече за тази сума. Има решение, обаче. Видеото е с нелоша стабилизация. Най-стабилно е на 1080p при 30 кадъра в секунда. Пробвай видео да им направиш. Smile

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)