Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кога и какво наложи модата смартфоните да станат фотоапарати?
#1

Кога и какво наложи модата смартфоните да станат фотоапарати?
Последните години това е единственото нещо което има градеж, естествено за сметка на много по-важни неща -  тегло, размери и форма (да не стърчи нищо от корпуса)
Има ли надежда тая мания скоро да отмине и да видим нещо различно,  примерно един тънък смартфон от който да не стърчи нищо?
Цитирай
Аксесоари
#2

А дано, ама надали...........
Цитирай
#3

Удобството да не носиш фотоапарат за любителски снимки е нещото, което основно движи тази "мода" и не мисля че скоро ще изчезне, дори напротив - с напредването на технологиите камерите в телефоните ще стават все по-добри и дори за полупрофесионална употреба.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yankoa за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай
#4

Подкрепям @yankoa . Те цели филми снимаха вече , така че ....

Storstark
[-] 1 потребител изказва благодарност на ianpav_4444 за това мнение:
  • yankoa
Цитирай
#5

Те телефоните по-тънки няма да станат, даже и да отрежат фото функциите. Причината е, че тея големи дисплеи и лакоми процесори искат Батерий. Брат му на Тиберий и братчед на Клавдий.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#6

Очаквам в скоро време да изпипат 3D дисплеите. Някога имах LG 3D и наистина много му се кефих. Имаше 2 камери и снимаше стереоскопично.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Щом не се наложиха при тв толкова години, едва ли ще стане при телефоните.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

(2021-03-25, 19:03:09)jivkojj написа:  Те телефоните по-тънки няма да станат, даже и да отрежат фото функциите. Причината е, че тея големи дисплеи и лакоми процесори искат Батерий. Брат му на Тиберий и братчед на Клавдий.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk

Според мен по-тънки ако станат, няма да са удобни за държане, така че не е и нужно да стават по-тъкни. Аз лично бих жертвал няколко мм за по-голяма батерия или друга иновация, която ще подобри самите телефони.
Цитирай
#9

Не, няма да станат по-тънки, а и в момента не са дебели Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)