Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да се подкара Volte на Realme устройство
#1

Здравейте, имам Realme 6s, въпроса ми е, някой колега с Realme смартфон подкарал ли е Volte на телефона си?
Цитирай
Аксесоари
#2

Активираш го от настройките на сим в телефона.
Отделно на А1 няма да стане, вива и теленор искат активиране.
Цитирай
#3

(2021-03-29, 16:44:20)emzo написа:  Активираш го от настройките на сим в телефона.
Отделно на А1 няма да стане, вива и теленор искат активиране.
На теленор съм, нямам такава опция в настройките.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#4

Напиши в търсачката на настройки VoLTE-при хуавей е при мобилни данни.
Цитирай
#5

(2021-03-29, 17:36:08)DoryanY написа:  Напиши в търсачката на настройки VoLTE-при хуавей е при мобилни данни.
Не ми излиза нищо. Изглежда по друг начин се прави при Realme.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Пробвай това 1. Изберете „Настройки“> „SIM карта и мобилни устройства“> изберете желаната SIM карта.



2. За да активирате опцията “VoLTE Calls”, включете я.  https://www.realme.com/in/support/kw/doc/2020749
Цитирай
#7

(2021-03-29, 17:43:17)DoryanY написа:  Пробвай това 1. Изберете „Настройки“> „SIM карта и мобилни устройства“> изберете желаната SIM карта.



2. За да активирате опцията “VoLTE Calls”, включете я.  https://www.realme.com/in/support/kw/doc/2020749
Само туй ми излиза.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#8

Да ви попитам, ако звънна на оператор и му кажа, че имам P30 Pro примерно дали ще стане това VoLTE?
Цитирай
#9

От днес съм на Виваком и ми се появи настройката за Волте.
Върнах се отново в 21 век!
Цитирай
#10

(2021-05-19, 09:00:27)stoycho написа:  От днес съм на Виваком и ми се появи настройката за Волте.
Върнах се отново в 21 век!
На какъв телефон?

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#11

Според мен на Realme note 8.

 
Цитирай
#12

(2021-05-19, 09:19:49)batala написа:  На какъв телефон?

Realme 7
Освен че се появи настройката, тя беше и автоматично включена.
Цитирай
#13

(2021-05-20, 08:25:47)stoycho написа:  Realme 7
Освен че се появи настройката, тя беше и автоматично включена.

Аз я нямам тази функция в настройките
Цитирай
#14

Здравейте с Realme GT Master Edition съм и нямам опция за активиране на VoLTE.Дайте идеи как да го активирам.Изобщо Теленор поддържа ли тази услуга за Realme телефони

Realme GT Master Edition
Цитирай
#15

Ако оператора я поддържа ще ти излезе автоматично, другото е ако си го взел от чужбина от оператор и да е заключен само за тях VoLTE и 5G. RealmeUI и ColorOS са почти идентични и при мен е така с VoLTE и 5G защото ми е взет от Vodafone UK.

При Vodafone - ската карта излизат опциите, при Vivacom - ската ги няма

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

Мобилния оператор е виновен, не е въведен в списъка им за поддръжка на "волте" . Realme 6 pro


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#17

(2021-12-15, 19:16:44)charliii написа:  Мобилния оператор е виновен, не е въведен в списъка им за поддръжка на "волте" . Realme 6 pro

На кой оператор си? Иначе телефона е купуван от България даже мисля, че е от Теленор

Realme GT Master Edition
Цитирай
#18

Телефона е закупен от Зора. На снимката се вижда всичко.
Цитирай
#19

Аз съм с Realme GT Neo 2 и е абсолютно същата простотия при Теленор. Просто не са добавили моделите на Реалми към мрежата си . На Уинга със същата карта има Волте .

Sent from my LM-F100 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#20

Аз Виваком си ги тормозя периодично, особено откакто ми казаха преди 4-5 месеца, че ще бъде въведен за Волте .
Цитирай
#21

Един приятел пробва с карта на Виваком и веднага се появи опцията за VoLTE.Явно ние на Теленор ще трябва да почакаме

Realme GT Master Edition
Цитирай
#22

Аз инсталирах ръчно RUI 3 през ъпдейтъра на GT master и волтето тръгна автоматично на yettel. Същата работа като при Xiaomi, липсвали са настройките на оператора в софта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#23

Да,оправиха ги преди два ,три месеца и от тогава имам Волте GT Neo2 и на GT2.

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#24

И на А1 вече може, трябва да се обадите на *88

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#25

Хайде да споделите как ги оправихте.Ъпнал съм до последната версия, но в настройките имам само volte calls, но няма иконката volte горе при мрежата

Realme GT Master Edition
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)