Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S21 - прегравяне и циклене при снимане
#1

Здравейте,

Забелязвате ли циклене и затопляне на S21-ците при снимане на повече от 2-3 снимки една след друга?

След 10-20 снимки стигам до момента, в който телефона казва, че е прекалено топъл и започва да не снима.. или пък лагва и отнема 2-3 секунди да направи снимка.

Поздрави,
Sa6
[-] 1 потребител изказва благодарност на sa6ster за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Ужас....S21....ужас....по 2 бона взимат на хората и се държи по-зле от S6.....ужас....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Samssung S6 Edge за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Жена ми беше направила над 50 снимки, на продукти които предлага фирмата и във верига магазини, не ми се е оплакала.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Нормално е. Снимането с телефон почва с едно щрак и продължава с много работа за процесора. Снимката е 10% светлина и 90% софтуерно...дорисуване. Пиксел 5 даже заради средняшкия чипсет се вижда в реално време как изчиства кадъра.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

(2021-04-01, 00:23:59)Bavarche написа:  Нормално е. Снимането с телефон почва с едно щрак и продължава с много работа за процесора. Снимката е 10% светлина и 90% софтуерно...дорисуване. Пиксел 5 даже заради средняшкия чипсет се вижда в реално време как изчиства кадъра.

Нормално, ама старите S7 и S9+ нямаха ядове.. може да си снимаш до падане на батерията.. и не зацикляше
[-] 2 потребители изказват благодарност на sa6ster за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#6

Току що направих над 30 снимки, и да ти кажа въобще не се затопли. Няма никакво забавяне или друг проблем с камерата.

Изпратено от моят SM-G991B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на st76hi за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

Не би следвало да имаш такъв проблем а процесора си е достатъчно мощен за да обработи доста повече от това което му се дава, вкл. и 8K видео. Дори 990 е бетон в това положение.

Напоследък пуснаха много ъпдейти за камерата и може нещо да се е омазало. Направи фабрични. При мен имаше бъг със зверски лаг из целия Camera UI и след фабрични се оправи изцяло. Дори сега последния при S20 пак беше за камерата.

Фабрични и ще литне. От както е излязал S21 е получил не един ъпдейт за камерата и нещо се е омазало по пътя.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Ivanov_1994 за това мнение:
  • otan, oxuboxu
Цитирай
#8

На един приятел чисто нов телефон взе да му грее много само от няколко снимки.
Замениха му го поради хардуерен дефект.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#9

Ще пробвам с фабрични.. Преди малко извадих телефона да снимам нещо.. стартирах камерата с дабъл клик на power бутона.. след 5 сек се отвори,  после черен екран, после стана на едно малко квадратче и накрая се пусна на цял екран. Натиснах копчето за снимане и нищо не се случи. От втория опит стана.. ама 10 сек по-късно след като исках и респективно вече нямаше какво да снимам
Цитирай
#10

Тук има нещо много ненаред. Направи му ресет...после ако е пак така го връщай

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

Wipe-нах кеша и се оправи.
Не се стигна до фактори ресет
Цитирай
#12

Аз не успявам да направя cash partition, задържам при изключен телефон едновременно двата бутона, но телефона само ми се рестартира??
Цитирай
#13

(2021-04-27, 10:19:20)vovalinder написа:  Аз не успявам да направя cash partition, задържам при изключен телефон едновременно двата бутона, но телефона само ми се рестартира??

Става като им боднеш usb слушалки, или вържеш телефона чрез кабел към някое usb на лаптопа

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#14

(2021-04-27, 10:23:28)TNTKZ написа:  Става като им боднеш usb слушалки, или вържеш телефона чрез кабел към някое usb на лаптопа
Не знаех, че трябва да е към usb, пробвал съм докато се зарежда само. Мерси.
Цитирай
#15

(2021-04-27, 09:52:06)sa6ster написа:  Wipe-нах кеша и се оправи.
Не се стигна до фактори ресет
Кой кеш?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#16

(2021-04-27, 16:32:16)ole написа:  Кой кеш?

Sent from my SM-G991B using Tapatalk

https://www.youtube.com/watch?v=AOLduvCLgEQ
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)