Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burn in Mate 40 Pro
#1

Здравейте,
Направо съм потресен как е възможно да прогори екрана за толкова кратко време при ползване почти минимум време телефона, понеже имам и втори.
На над 3 годишен Mate 10 Pro нямас грам прогаряне /задържане на картината, тук забелязах че целия статус бар е прегорял или може би е задържал картината.... през по-голямата част дисплея е на auto и е на около 30 процента яркост..... Нз дали е просто калпава партида, но разбирам да съм го ползвал много време.... Засега нямам прогаряния на иконите.

Това поддържа ли се от гаранцията, в случай на по-сериозно прогаряне?

Това е първия ми телефон досега който е прогорял за отрицателно време, никой друг преди това не е прегарял.

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Покрива се естествено, пращай на Сръчко.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#3

(2021-03-30, 12:18:28)emzo написа:  Покрива се естествено, пращай на Сръчко.

Няма да го пращам, понеже телефона е на няма и 2 месеца. Малко преди да му изтече гаранцията ще се занимавам.
Благодаря!

P.S Било е временно само / screen retention.

Пуснах му клип от тубата Burn in test за 6 минути на максимална яркост и изчезна задържането на лентата. Smile

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#4

Ако в бъдеще имаш подобни проблеми, Отиваш на Леге 6, сменят целия дисплей гаранционно. Ако си късметлия (при мейт 20 про беше така) ти сменят общо взето всичко без дънната платка - порт за зареждане, говорител, колонка, заден капак, отново напълно гаранционно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#5

(2021-04-11, 16:34:44)Andon0v написа:  Ако в бъдеще имаш подобни проблеми, Отиваш на Леге 6, сменят целия дисплей гаранционно. Ако си късметлия (при мейт 20 про беше така) ти сменят общо взето всичко без дънната платка - порт за зареждане, говорител, колонка, заден капак, отново напълно гаранционно.

Доста подлъгваща информация. Правил съм мейт 20 про. Сменя се батерия + дисплей (на които вървят предна камера, пръстов отпечатък, сензорите горе).
Заден капак, колонка и порт за зареждане категорично не бяха подменени и не се подменят при смяната на дисплей.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#6

Айде на бас че се сменят, ето ти снимки как изглежда модула. Да, извинявам се, забравих да кажа за батерията.
https://www.citytel.bg/display-for-huawei-mate-20-pro
Цитирай
#7

(2021-03-30, 14:46:52)Viiipeer написа:  Няма да го пращам, понеже телефона е на няма и 2 месеца. Малко преди да му изтече гаранцията ще се занимавам.
Благодаря!

P.S Било е временно само / screen retention.

Пуснах му клип от тубата Burn in test за 6 минути на максимална яркост и изчезна задържането на лентата. Smile
Може ли линк колега

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#8

(2021-04-11, 22:29:44)Andon0v написа:  Айде на бас че се сменят, ето ти снимки как изглежда модула. Да, извинявам се, забравих да кажа за батерията.
https://www.citytel.bg/display-for-huawei-mate-20-pro

Добре вече тотално доказа,че не разбираш нищо от телефони. Снимката в линка на този дисплей не е от Mate 20 Pro. Нито отпред. Нито отзад.

Пак ти казвам, порт не сменят. Гръб също.

Правил съм го, гаранционно не си говоря просто ей така.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#9

(2021-04-12, 09:21:27)vovalinder написа:  Може ли линк колега

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Заповядай. https://www.youtube.com/watch?v=tR-__suycVQ
https://www.youtube.com/watch?v=VN-KIlsxxOw

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#10

(2021-04-12, 09:42:49)Legend написа:  Добре вече тотално доказа,че не разбираш нищо от телефони. Снимката в линка на този дисплей не е от Mate 20 Pro. Нито отпред. Нито отзад.

Пак ти казвам, порт не сменят. Гръб също.

Правил съм го, гаранционно не си говоря просто ей така.
Излагате се колега, него приемайте толкова навътре, но може би и други хора са си сменяли дисплейте и може би лично съм говорил с хората от сервиза и може би знам какво сменят. Но, добре. А за изказването кой разбира и кой не ще замълча
Цитирай
#11

citytel не ги давайте за пример, когато става дума за ремонт и т.н.
Те сигурно самите не знаят какво правят
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)