Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

(2022-02-27, 10:10:04)trabucco написа:  Наличен за теглене.

При мен още няма. Стои на 12.5.7.0 стабилна и казва, че няма налични обявления. Ще чакаме.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#77

Уж го имам влизам да го тегля и няма никой... винаги така става претоварват се сървърите и може да го изтегля дори и след месец!

След ъпдейта постоянно ми иска разрешение за достъп на галерията до каретата памет за всичко свързано със снимки и видео. Как се решава този проблем?

   

Формата на картата не помогна...
Цитирай
#78

И на мен ми къса нервите след ъпдейта, който дойде вчера. Половината приложения искат разрешения отново, другата половина не пращат известия, трябва да им давам отново разрешения, явиха се едни бутони за преки пътища отстрани, които дразнят изключително и нямат махане. Само мога да ги направя по-прозрачни.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#79

Освен проблема с картата памет други забележки нямам. Ако се ползва само вътрешната памет няма проблем, но ако искам да върна заводските настройки трябва да сваля 8GB снимки...

Колкото до бутоните за преки пътища при мен са спрени и като цяло никога не са пускани.

Ако все пак има решение на проблема с постоянното даване на разрешение за ползване на картата памет от галерията, нека някой я сподели ще съм благодарен!
Цитирай
#80

Решението, вероятно се състои в самото разрешение, което даваш.
Обикновено се избира да има достъп само когато се ползва приложението, затова трябва да отидеш в информацията за самото приложение, разрешения и да дадеш Always allow
Цитирай
#81

Проблема е в редакцията на галерията, но съм дал всички разрешения.



   

   
Цитирай
#82

(2022-03-01, 08:56:46)Nikola написа:  Колкото до бутоните за преки пътища при мен са спрени и като цяло никога не са пускани.

Как да ги спра, не виждам начин?
.jpg 1646237602439.jpg Размер: 70.06 KB  Сваляния: 434

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#83

Нямам идея за какво говориш аз имам друг проблем и не получих отговор...
Цитирай
#84

Дойде ъпдейт на редактор на галерията и проблема ми се реши!
Цитирай
#85

Здравейте!
Искам да си поръчам телефона от този сайт https://allgsm.eu/xiaomi-redmi-note-10-p...b-ram-dual
Има ли нещо нередно, което трябва да ме съмнява в ниската цена и какво да гледам като го поръчам?
Цитирай
#86

По-скоро се приготви за наложен платеж около 10-12шв защото плащаш доставката и процент от сумата.
Цитирай
#87

(2022-03-09, 09:39:16)suffer написа:  По-скоро се приготви за наложен платеж около 10-12шв защото плащаш доставката и процент от сумата.

Това не ме притеснява толкова, мисля да го взема на изплащане Smile
Притеснявам се, че може да се окаже индонезийски да не е за Европейският пазар.
Затова ще съм благодарна, ако някой ме светне какво да гледам като го получа Smile
Цитирай
#88

Не. Глобални трябва да са бройките. Лятото си купих телефона от друг магазин, който е нагоре в класацията на pazaruvaj.com

Защо точно индонезийски те притеснява?
Цитирай
#89

Предстоеше ми преподписване на договора с мобилният оператор и исках да съм на неограничен интернет на максимална скорост и взех телефона за 300 лева. Тогава беше 560 лева в онлайн магазините. За пръв път намалението е толкова голямо, а плана ми се покачи с 5 лева на месец, но така или иначе исках да съм на този план. Може да провериш при мобилния оператор за цена. А за бройките в този сайт и в който и да друг внасящ телефони в България, те са глобална версия. На кутията пише версията може да се ориентираш преди да го отвориш.
Цитирай
#90

(2022-03-09, 09:30:33)Дарчо написа:  Здравейте!
Искам да си поръчам телефона от този сайт https://allgsm.eu/xiaomi-redmi-note-10-p...b-ram-dual
Има ли нещо нередно, което трябва да ме съмнява в ниската цена и какво да гледам като го поръчам?
Взех си от този сайт, дойде с глобален РОМ. От сайта съм вземал няколко телефона, нямал съм проблеми, но за щастие не ми се е налагало да ползвам гаранционен сервиз.
Цитирай
#91

здравейте, дайте някакви настройки с които да спра звука от обажданията в месинджъра, всичко опитах, но нищо не става.
Цитирай
#92

Здравейте! Насочил съм се към този телефон като заместник на един вече старичък "mi cc9". Доста неща изчетох за модела, единственото, което ме притеснява е виртуалният proximity sensor. Моля собствениците на телефона, които са го ползвали повече време, да споделят как се държи "note 10 Pro" при разговор.

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#93

Аз съм с Поко Ф3, но и той е с виртуалния сензор.
Ами препоръката ми е да се насочиш към друг модел с реален сензор. Много нерви ще изхабиш. Ту работи, ту не. Има значение как си държиш телефона, как го слагаш на главата. Един авер с Ф3 все говори на рамо. И почти никога не сработва съответно.
Сега някои хора ще кажат че няма проблеми примерно. Но е строго индивидуално просто как говориш по телефона.
В сайта kimovil.com можеш да видиш в секцията за сензори кой модел има и кой няма виртуален сензор. Ако пише само proximity, значи има реален сензор. Ако пише Ultrasonic proximity virtual, значи е с виртуалния. Казвам го, защото в gsmarena не винаги пише.
За жалост май почти всички среден клас Шаомита са с виртуалния в момента. Даже бъдещите Ноут 12ки всичките са с него. Излезли са в Китай, скоро и глобално. Наистина не знам защо не изхабят още 1$ за да сложат един реален сензор, ама това е положението. Ако искаш виж някое Realme, те поне са с реален сензор. Просто много нерви ще изхабиш наистина. Аз сега последно като съм навънка заради студа говоря през качулката и половината пъти не сработва и екрана си свети и внимавам да не цъкна нещо.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#94

Имам приятел със самсунг...еее неговия сензор не прави никакви проблеми..а и той е с виртуален. Аз съм с редми ноут 10с...редовно прави проблеми...преди бях с ми 10т лайт...абсолютно никакви проблеми не правеше...държа ги по един и същ начин телефоните....тъпото е, че на 10с като си сложиш ръката отгоре, тогава реагира, а не срещу дисплея....
Цитирай
#95

Именно, това казвам че е строго индивидуално. При някои ще сработва, при други не. Зависи как се държи телефона, софтуера как е написан и така.
За това не препоръчвам такъв риск, все пак е телефон първоначално и да те нервира всеки път не е оферта...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#96

Аз съм с Xiaomi Redmi Note 10 Pro и нямам изобщо такива проблеми. Много съм доволен във всякакви аспекти.


[-] 2 потребители изказват благодарност на eleena за това мнение:
  • amica, iwan33
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)